Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

dobry wieczor Nie mialam dzisiaj jakos czasu zeby wczesniej kuknac. Jutro pewnie bedzie nie lepiej bo naplanowalam sobie..... Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta kafe jak widze plata nam nieze figle:( Jeszcze gotowa nam rozwalic topik:O Dziewczynki meldujmy sie czesciej mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po swiętach :) musze przyznać że w te swięta odpoczełam sobie :) wylogowałam się z rodzinnych spotkań :) ..byla moja obrażona siostra ..tym razem zameldowała się z rodzinką u brata :) .. i bardzo dobrze niech wie braciszek ile trzeba się nabiegać od soboty do wtorku bo wczoraj dopiero pojechała ..jakby mieszkała co najmniej 600km :D a to zaledwie 120km.ale jak się lubi wygode nic nie robienie i portfelik pelen .brzusio też :)..... takim oto sposobem robiliśmy z rodzinką na co mieliśmy ochote :) bardzo nam się to spodobalo .. Kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_) U mnie cieplusio ale cos pokropuje może przelotnie tylko.. milusiego dnia kochane meldujemy się ..!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się Orsejko na wspólną kawunię ;) A potrzebna dzisiaj bardzo bo jakaś śpiąca jestem. Buziaki dla wszystkich i miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 A mnie jest żal że już po świętach,jak jest świętowanie mogę leniuchować z czystym sumieniem:p.Fakt przez to leniuchowanie i obżarstwo człowiek bardziej się męczy jak przy pracy ale ten spokój ducha,hi,hi bezcenny;) Zulka A po co teraz karać skoro mleko,hi,hi już się rozlało?!. Teraz już mogły oba pieski spokojnie przebywać razem,bez nadzoru:p.Ale fakt sprawa jest bardzo delikatna,wiem coś o tym bo sama całe życie pilnuję suczek i przyznam że ostatnimi czasy mimo starań psów sąsiadów jakoś się udaje.No a Buffy nie musiałam pilnować nigdy,ba nawet dwa razy próbowałam wyswatać kawalera.Nie chciała jest bardzo narcystycznym osobnikiem;) Orsejko Ja także ostatnio oddzieliłam się ze świętowaniem i choć ciut przed świętami pomagam rodzicom to potem mam spokój.I to uczucie jest:classic_cool:. Na pewnym etapie życia człowiek ma dosyć ciągłego usługiwania i świadczenia usług hotelarskich.Niech się reszta rodzinki konsoliduje skoro tak bardzo lubi:D Dorix Ciekawam czy już wszystko ciacho poszło czy jeszcze podjadasz,ja jeszcze jem.Chłop wczoraj dostał zgagi,za dużo tego dobrego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Mam nadzieję że za dużo nie planowałaś na dziś do roboty bo znowu zabraknie czasu na wyspę. Ja miałam w planach podłubać w krzaczorkach,ciut zgrabić,przyciąć ale pada,zatem w łódeczkę i już jestem na wyspie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki krwi wszystko dobre,ba normalnie super tylko cholesterol wysoki.Chyba będę musiała w końcu wziąć jakiś lek,jakoś inaczej nie udaje się go obniżyć.Fakt że ostatnio nie bardzo się starałam ale wcześniej będąc na diecie także był ponad normy.Teraz przynajmniej mam przyjemność z jedzenia:p ileż można być na suchym chlebie,patkach i korzonkach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było widać hi,hi teraz się pojawiły a już myślałam że nowa stronka się szykuje,skubana jedna:) No nic teraz się że tak powiem ewakuuję bo mimo że za oknem deszcz w domku sucho i też jest co robić.Zatem na razie dziewczynki,udanego dnia i do zobaczenia .....potem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Orsejko ,Daisy ,Dorix Tez ledwo przed chwila otworzyłam oczy,pije kawusie razem z Wami. Wstałam przed piata ,wypuściłam Grzecznote ,Małzyk wrócił z pracy i lulnełam do tej pory. Dziewczynki jak tak czytam ,stwierdzam ,ze tez mielismy świeta tylko w moim domu,córka zachorowała i przez to była cisza i spokój, siostra nie przyjechała bo bała sie chyba ,ze sie zarazi. Takze błogi spokój zapanował,i wcale nie nastałam sie w kuchni. Dopiero wczoraj miałam dzien kuchenny,bo dzieci jechały,szykowałam wszystko nowe.Wieczorem dopiero odpoczełam. Teraz czekamy na słoneczko,ponoc ma byc piekna pogoda. Wracajcie na wysepke jak pisze nasza Bastylka. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy fajnie ,ze wynik ok,napisz duzo masz podwyższony cholesterol?Ja musze w poniedzialek iśc ,trzeba porobic badania przed wizytą u endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Witam poświątecznie:D Ja też jestem bardzo zadowolona z takich świąt:D Dzieci stwierdziły że powinnam trochę odpocząć, i odpoczywałam na całego:D Szkoda tylko że pogoda nie dopisała, cały czas coś siąpiło, ale i tak zrobiliśmy sobie wycieczkę do lasu. Pozwiedzałam stare kąty. Teraz wraca rzeczywistość i trzeba pomyśleć o obiedzie. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko to naprawde poswięcenie z Twojej strony tak zajmowac sie zwierzaczkami,do tego praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie obiadów,Terix moge cos podesłać .mam rózne miesiwka.Nawet kartofle mi zostały z wczorajszego obiadu.Dla małzyka wystraczy ,ja i tak nie jem kartofli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix,Ploteczko witam:):D U mnie przestało padać i wypogodziło się jest szansa na pogodę na jutro:p.Może zatem jutro zrobię to co planowałam dzisiaj jak mi znowu hi,hi coś nie wyskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę wpisów zatem teraz chyba otwieram nową stronkę.Jak myślicie naprawi kafe kiedyś ten brzydki ,,myk,,?.Może nawet nie wiedzą że forum tak szwankuje,może trzeba do nich napisać? No dobra teraz się odmelduję i tak nic nie widać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten także cudu nie wywołał:p:):D Jeszcze raz dam kafe szansę,jestem dziś diabelnie wyrozumiała i cierpliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×