Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

wczoraj wyskoczyliśmy w poszukiwaniu wiosennej sukienki dla mnie i co przytargałam do domu? spodnie malinowe 7/8:P jestem niepoprawna. ale cóż, sukienki, która wpadłaby mi w oko nie było:o no może jedna, ale ewentualnie, tyle tylko, że po przymierzeniu okazała się za krótka:o wszystkie teraz szyją takie krótkie i nie myślą o paniach w moim wieku, co to już nie wypada im świecić gołym tyłkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozdrawiam Tertix jak cezar .Tekla super chłopaki dzięki za fotki. Mojej siostry najstarszy z kotów coś chory. U mnie maj to będzie zwariowany syn matura potem bierzmowanie córki. U was też tak wieję strasznie. Pokropił deszczy i słonko świeciło. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko znowu będę musiała się uczyć jak przerabiać nowe forum 😭 Przyrzekam, że się poprawię i będę częściej zaglądać :D Ruszyliśmy z robotami w domu, wracam padnięta i nie mam na nic siły :P Zulka dzięki, dopisałam film do listy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko, Daisy pomogłyście w przerzuceniu strony:) Daisy ok możemy jeszcze raz założyć nowy wątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny Dzisiaj 13-tego. Nie byl taki zly. Zmienilam opony a z samego rana byl telefon od kupca na spadek. Pewnie kupiec liczyl ze cos utarguje ja zadzwon raniutko:P Malzyk jeszcze zaspany byl, ale nie spuscil ani tysiaczka z ceny. Terz czeka nas korowod w urzedach i sadzie. Trzeba "grunt" podzielic:P No ale z siedzenia na dopie nic nie bedzie. Teklo odszukalam to forum. Troche zle czyta sie takie wpisy z drzewka. No ale jak nie bedzie innego wyjscia to musimy gdzies znalezc sobie miejsce. Ewentualnie ostatni raz mozemy tutaj sprobowac szczescia na wyspie 4 a najlepiej pod innym tytulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka czy magnolię na zimę przykrywałaś , bo z siostra mamy zamiar kupić tylko czy przetrwa mrozy .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia u mnie też wiało mocno:o Fruwająca trzymam za słowo;) a teraz zmykam, bo czas pomiziać własnego kocurka, patrzy na mnie spod oka - pewnie czuje "obcych" i się obraża;) no to paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vailia nie przykrywałam magnolii, ale zima łagodna była. a poza tym ta nasza w trudnych warunkach rośnie, bo w przeciągu (a wiem, że nie lubi), ale daje sobie radę:) Bastylko oo właśnie jeśli to forum= drzewko to już mi się nie podoba. ale wiem, że są inne takie jedno pod drugim w takich ramkach, ale nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoim postem odblokowalam sobie Wasze wpisy. Dziesiec minut temu widzialam jako ostatnia Tekle:) a teraz jest nas juz duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz już muszę iść, papapa Bastylko gratki dla małżyka za twarde negocjacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.forum.kobiet.pl/ troche tu za kolorowo ale bez drzewka i mozna wklepywac linki. Tylko ze ja sie nie znam za bardzo na technicznych sprawach. Dziewczynki musze spadac. Jeszcze kukne na poczte bo widze mase nowych zdjec od Tekli:) Na razie 🖐️dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezusiczku jak Ci zazdroszcze Zulka:) Ale bym chciala byc na Twoim miejscu: Jeszcze lepiej gdyby to bylo 20 lat wczesniej:P Tekla chlopaki slodziaki.... ale ja mam problem. Nie wiem dokladnie kto jest kto? Domyslam sie tylko ze urwis na zdjeciu z synem, to jego pociecha. Dalej identyfikuje po ubrankach:) Slodki i kochane ale pewnie troche umordowaly babcie przez tydzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×