Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witam 🖐️ za kawusie bardzo dziękuję ❤️ Daisy jak Nocny Marek :D mam nadzieje może pospać troche❤️ Ano Dziewczynki - chyba to jeszcze nie był mój czas a może i mój Anioł czuwał. Na drodze jestem ostrożna ale musze jeszcze bardziej uważać. 🌻 Dziewczynki logowanie do tego forum jest banalnie proste. Jeśli sie nie udaje - znaczy to tyle, że jest popełniany jakiś błąd, może drobny, maleńki ale nie jest to wina forum - wierzcie mi. Z całym szacunkiem Daisy - ale mogłaś przeoczyć meila z potwierdzeniem, albo nieskutecznie zrobić rejestrację. Marudziłam ostatnio przy tym temacie, prułam pysk - ale właśnie tego i jeszcze różnych innych problemów się obawiałam I tak jak myślałam - tak jest. Nie jest łatwo w takiej grupie wirtualnej zrobić coś szybko i sprawnie bo ludzie boją sie nowości, szybko sie zniechęcają i irytują. W Necie jest niestety tak, że trzeba pilnować każdego tekstu: zmiana jednej literki, lub drobniuteńki błędzik tzw literówka powoduje, że wysyła się niewłaściwa informacja lub panu Bogu w niebo. Logowanie się nie udaje. Ludzie psioczą a nie zauważają, że np mają włączony CapsLLock itp. Zostawmy to i dajmy spokój ❤️ ❤️ ❤️. chociaż szkoda bo forum sprawne, jest spokój, łatwo wkleja sie zdjęcia i linki, nie trzeba latać do gara żeby coś pokazać, można robić korekty swoich wpisów, można je też usuwać. A Vanilka została adminem tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tak jak piszesz ja też miałam taki przypadek chciała m szybko i sprawnie ,ale jak się okazło to syn mamo nawciskałaś przez przypadek capslok i jeszcze cos , ale jak usunęłam to działo , a też syn mnie trochę pouczył ,bo i mężowi dużo sprawy przez internet załatwiam choć i on już więcej umi .Geniuszem w tych sprawach nie jestem do końca ,nauczyłam się ,bo jak młody pójdzie z domu to będę musiał sobie poradzić, dlatego co nie wiem to go męcze by mi pokazał. Popołudni mam imprezkę ,jak wrócę to zajrzę do was ,ale nie obiecuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ufff jestem nareszcie;) matko takie maratony to już nie dla mnie:o za stara jestem, albo nie przyzwyczajona:P dwa dni po 15 godzin w pracy, wczoraj na chleb mówiłam beb, a na muchy ptapty;):P goś okazał się super osobowością:) przed spotkaniem nie nastawiałam się na nic, bo ani mnie ziębił, ani grzał:P nie oglądałam filmów z jego udziałem (nawet teraz przed spotkaniem), jako młody mężczyzna niespecjalnie mi się podobał - pewnie przez ten swój sardoniczny uśmiech:P i może dlatego na żywo zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie:) mówi dosadnie, ale ma klasę, piekielnie inteligentny, szarmancki, ale w stosunkach międzyludzkich ponad wszystko przekłada męską przyjaźń. kobiet chyba się boi:P a tak poza tym to starszy pan, na moje oko b. b. schorowany:o po spotkaniu kilka osób zmieniło o nim zdanie... na lepsze:P chociaż to wszystko co mówił, czy mówi teraz może być kreacją prawda? myślę, więc, że warto przeczytać jego teksty - felietony, książkę lub dwie - dają do myślenia... a samo spotkanie bardzo udane. oprócz tego u nas były jeszcze dwa w terenie i co ważne każde było inne - to jest b. cenne, bo ileż można słuchać tego samego - mówię o sobie i koleżance, z którą towarzyszyłyśmy gościowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie czytałam Miłoszewskiego - miałam z ręce ziarno prawdy, ale jakoś mnie wydanie nie zachęciło:P a samego autora chcemy zaprosić do siebie, z tym, że obawiamy się skoro on na topie ostatnio wszędzie go pełno - tv, kino itp. to chyba będzie zbyt drogi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix trzymam kciuki za udaną aurę podczas sanatoryjnego wyjazdu:) Dorix ach nie będę oryginalna, ale co mam powiedzieć, jak na zdjęciach widzę atrakcyjną babkę? bardzo do twarzy Ci w tych tonacjach, pięknie wyglądasz:) Teklo o rany doskonale wiem jak się poczułaś po tym incydencie na drodze:o i wcale nie dziwię się Twoim emocjom:o cieszę się, że nic złego Ci się nie stało❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia namiary dostałam, ale jeszcze ledwo żyję więc nie byłam tam nawet:P Plotko zapomniałam napisać - pięknie poszczepiłaś pelargonie - jestem pełna podziwu:) Orsejko to może po audiobuki byś sięgnęła skoro czytanie Cię usypia? mogłabyś posłuchać i przy okazji coś robić jak lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki muszę zmykać - iść na służbę do kotów koleżanki;) aaaa wczoraj koleżanka dzwoniła i powiedziała, ze przedłużyli jej naświetlania o tydzień - wraca dopiero 6 maja:o no nic idę. jakbym nie wpadła wieczorem to znaczy, że wyrwałam się z mamą na zakupy - dziś noc obniżek i m chce kupić sobie jakąś kurtkę. zatem do zobaczenia, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję za dobre słowa, jesteście cudowne 👄. Teklo odniosę się do zdarzenia na przejściu. Bywa, że człowiek naprawdę nie widzi tego co inni wokół widzą. W poprzedniej mojej pracy moja najlepsza koleżanka zatrzymała się na znaku STOP by wjechac na drogę główną z podporządkowanej. Przepuśiła sznur pojazdów i wjechała na drogę prosto pod ciężarówkę. Na szczeście tylko skasowała auto, najgorsze było to, że ona WCALE nie widziała żadnej ciężarówki. Mówiła, że wjechała bo widziała pustą drogę! Aż ciarki przechodziły po plecach jak opowiadała, że po prostu nie widziała żadnego pojazdu na drodze! Chciałabym każdą z Was ucałować za dobre słowa o mnie...ale jestem całkowicie padnięta. Od rana ogródek, ogródek, ogródek....a wieczorem robiłam pierogi. Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Vanilka poczułam zapach kawy, dzięki 👄 Tekla ściskam mocno ❤️ Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na kawusię na naszą wysepkę :) Juz nastawiłam obiad. Za oknem zimno i ciężko. Ale nie dajmy się złej pogodzie! Nadchodzi maj :D, będzie bujniej ! Całuski 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×