Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Dobry Wieczór 🖐️ Dorix - dziękuje za fotki - pięknie na nich wyglądasz - pomyślałam jakie były początki ;) przez te lata nastąpiła absolutna metamorfoza Masz wielki szacunek w swojej wsi. To widać i czuć ;) ❤️ ❤️ ❤️ Wiosny jakoś się nie czuje - połowa kwietnia a tu w ogrodach szaro i smutno :O forsycja kwitnie ale jakoś tak smętnie, wiśnie zakwitły i jabłonie ale mizerniutko, słabiutko :O Chyba za mało wilgoci a słońce też jakieś nieśmiałe... U mnie w południe 20 stopni było. Spędziłam przedpołudnie w Parku Kościuszki. Syn po rozmowie - teraz trzeba odczekać ze 2 tygodnie na decyzje Jakoś tak smutno mi i nie potrafie sie odnaleźć w mojej nowej sytuacji. Wyskoczyłam z rytmu:O Dużo by o tym mówić. Jedyny plus to spadek wagi. Na stres reaguje spadkiem wagi. No i dobrze, bo własnej doopy niedługo bym nie uniosła. Miłego wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brioszki upiekła moja Synowa dla bączków żeby nie musiały na roczku sięgać po "dorosłe" ciasta. Bączki brały w łapki drożdżowe buły i skubały swoimi 8-mioma ząbkami :D Drożdżowego nie moge jeść bo mam sensacje w brzuchu po nim Ale za to w niedziele upiekłam brownie podwójnie czekoladowe. Jest przewspaniałe, luksusowe, pachnące, wilgotne, rozbrajające. Za czekoladą nie przepadam ale ciasto....... pucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha...Teklo. Faktycznie metamorfoza...bo przytyłam prawie 10 kg :D:D. Źle mi z tym ale nijak nie mogę zrzucić ;( Rozumiem, że zaczynasz być zmęczona opieką nad wnukiem ? To chyba normalne Teklo, dużo obowiązków Ci doszło, ale spoko. Kilka tygodni to nie wiecznośc, dasz radę . A jesli chodzi o syna....nie nerwujsia...jesli nie ta praca to będzie inna. Grunt to zdrowie ;) No i masz zdolną synową...ja nawet nie widziałam, że sa brioszki....Dla mnie to mini drożdżówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix - idealna długość spódniczki, idealny kolor włosów - super ❤️ No i masz świetne proporcje ciała. Dzięki temu nadmiar kilogramów (o ile to prawda że masz nadmiar:P) -nie jest widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam duży brzusio Teklo. Staram się go kamuflować :D Bardzo, bardzo dziękuję za cieplutkie słowa, one naprawdę wzmacniają panie po pięćdziesiątce :D Teraz lubię swoją pracę. Wcześniej przez 25 lat pracowałam w stresie, żałuję, że nie wpadłam na pomysł by wcześniej zmienić pracę. Ale...mieszkałam w tej samej miejscowości, mogłam w kilka minut spacerkiem być w biurze...i to zawsze było górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Brioszki pyszne a u mnie nazywały się buchty i miały wkład powidełkowy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię się o syna - źle znosi rekonwalescencję, zaczęły się stany podgorączkowe a on jest coraz bardziej zdołowany :-(. Nie może zacząć rehabilitacji bo stan jeszcze zbyt bolesny i ogólnie do doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, wyglądasz super ale rozumiem twoje złe samopoczucie z powodu puszystości - mam to samo a nawet bardziej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki życzę i zdrówka. Doris dzięki za fotki wyglądasz super .❤️ miłych snów😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo, trzymaj pion! Zaczyna padać więc wiosna wybuchnie :-) i będzie pięknie! Mam nadzieję, że "babciostwo" ciebie nie wykończy :-) - bo chyba to wytrąciło cię z równowagi;-).❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piątkowo 🖐️ Witam Was też kawa i herbata :D u mnie pochmurno i być może popada Orsejko - jak poszło wczoraj z Mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Zapraszam na biurową kawusię albo herbatkę. U mnie rankiem było bardzo zimno, teraz zaczyna wyglądać słońce. Po południu zaczynamy weekend z czego bardzo się cieszę. Miłego, udanego dnia wszystkim życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×