Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

No tak. Jak kilka doop pokazałam to się okazało, że Tekla i Vanilka już ustawiły serwis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija ..i wszystkie i wszystko widze ...kawunia od Tekli ..kawunia od Dorix ..biurowa ..kawunia od Vanilki ..dzięki kochane pochlipie wsie a serducho wyskoczy mi nad glowe :D teklo ....ano z mamą jak to z mama jest dobrze jak na ten wiek echo bez zmian ..leki te same więcej odp. i itd. wiek ma swoje prawa :O U mnie slonecznie ale wcale nie jest ciepło :O Dorix.. a nie mowilam że to newoból na pogode zawsze jak jest zmiana szczegolnie na powietrze pochodzenia arktycznego wystepują bóle typu nerwy :) weż coś przeciw bolowego i bedzie dobrze ..rozkurczy 👄 uciekam kochane bo ja ja dopie nie posiedze ..Plotka .. gdzie nawiałaś ? Dalej kochane kolezanki meldować się ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Kawy ci u nas dostatek:D od każdej spróbuję. Zapowiada się deszczowy dzień i kawa bardzo się przyda. A wzmocnione śniadaniem Tekli, jakoś przetrwamy najbliższe załamanie pogody:D Tekla mocno ściskam kciuki żebyś wytrwała❤️ Dorix dzięki za zdjęcia. Wyglądasz bombowo, bardzo proporcjonalna i ładnie zbudowana, elegancka kobietka❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja wszystkim Wyspiareczkom Kawe rano wypiłam ,ale dzisiaj w biegu. Do tej pory szykowałam jedzenie dla młodych,malzyk wieczorem bedzie koło nich jechał ,to sobie odbiora.Juz tylko popakować. Marzy mi sie by córka w końcu skonczyła w weekendy szkołe i bedzie miała więcej czasu by cos więcej gotowac.Na razie pracuje od rana prawie do nocy,więc musowo dowozic. Wczoraj lepiłam uszka z pieczarkami,to moga jeść na okrągło. Terix a u mnie dzisiaj słoneczko,nie jest za ciepło ,ale ciagnie na dwór. Dorix dla świętego spokoju zrób usg piersi gdzieś ,tak na wszelki wypadek. Orsejko masz rację wyniki lepsze nie bedą u mamy ,ale dobrze,ze nie jest gorzej. Zuleczko bardzo jesteś zmęczona całym dniem w pracy? Daisy piszesz o małzyku ,ze nie robił badań juz długo.Mój dostał skierowanie miesiac temu i dzisiaj nawet bez oporów poszedł do laboratorium.Ciekawe jaki bedzie miał cholesterol bo ostatnio świeta przeciez były. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek kochane dziewczyny U mnie byly jajka sadzone na boczku(a dzisiaj piatek)smazone kartofle i salatka. Jakos mi toto nie smakowalo:( Dorix dostalam Twoje zdjecia. Bardzo dziekuje🌼 Komplementy, komplementy.... Brzuszek jest perfekt zamaskowany odpowiednim ubrankiem:P Masz super fryzurke! Jestes bardzo zadbana i elegancka kobieta! Dalej tak trzymac! "Zab czasu" omija Ciebie wielkim lukiem:) U mnie pada ale tak porzadnie. Deszcz jest potrzebny tylko niech pada spokojnie. A wiatr powykrecal zulipanki i narcyzki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a moj cholesterol zmniejszyl sie bardzo po lekarstwach. Teraz juz biore polowke tabletki. Dieta mozna tylko troszke zmniejszyc wyniki. Wiekszosc cholesterolu produkuje watroba i nie ma na to wplywu:O Wczorj bylismy u lekarza z pieta. Dziwne sa te nowe metody leczenia ran. "Strupek" na peknieciu z takim trudem "wyhodowany", zostal obdarty przez pielegniarke. Podobno nowa skora ma powinna narastac bez srupa. I znowu od poczatku leczenie:( Dopoki pieta chora, nie moge nigdzie wyjechac i o urlopie moge sobie tylko pomarzyc:( Teraz zreszta nie mam w glowie wyjazdow. Mam niedoleczone przeziebienie i ciagnie sie to w nieskonczonosc. No nic nie biadole, moze byc jeszcze gorzej. Wszystkich mocno sciskam a sama zabiore sie za gotowanie miesa w sosie na jutro i pojutrze. Jesc to ja lubie, ale to gotowanie wychodzi mi juz bokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalam jakiejs dziwnej przyprawy i sos jest gorzki. Gotowa mieszanka suszonych ziol. Mezowi powiem ze pewnie mieso bylo gorzkie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo 🖐️ kawa dzisiaj lała sie rano strumieniami :D i to mnie cieszy :D Krzątanina na Wyspie trwa 🌻 BeTulko, Bastylko - przykro mi z powodu problemów z Waszym Mężczyznami. Mam nadzieje, że skończą się szybko ❤️ Plotko - moja małżowina pilnuje tzw badań okresowych. Boi sie. Jak go coś łupie w boku to biegusiem usg nerek i innych podrobów robi. Nauczył sie że nie można zaniedbywać bo potem jeszcze gorzej. Raz na jakiś czas wchodzi na wage. Ma 5 kg nadwagi. Śmieje sie że to z biedy :D ale lubi zjeść i tu już moja rola - święta sie skończyły, mięcha pieczone i majoneziki musimy odstawić :P Widać Twój M też dojrzal i nie protestuje. Jedna z koleżanek z mojego "kółka" od 3 miesięcy nie przychodzi na zajęcia. Okazało się że guz jelita grubego. No kurna :O:O:O choroba nie wybiera - wali na oślep. Tym bardziej po 50ce- 60ce. No i modle się żeby dziewczyna do nas wróciła i żeby guz okazał się bylejaki do wycięcia i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam miłe spotkanie na mieście a w niedziele wsiadam na rower. Byle tylko pogoda dopisała. BeTulo - postanowienie z kijkami jest PUCIO :D trzymam kciuki ❤️ Vanilko jajcane kotleciki Twojej roboty zjadam na kolacje :D a jak robisz kotleciki z jajek? Dzisiaj przy okazji zwykłych szarych zakupów w lidlu zdobyłam klipsy do mocowania obrusów - ile ja sie tego naszukałam!!!!! nawet sklepy z obrusami nie miały. A tu masz. Zwykły lidl osiedlowy i mam 4 klipsy do obrusów i 4 cieżarki do obrusów z ładn ej stali szczotkowanej do wyboru: serduszka lub kwiatki. Wybrałam kwiatki. miłego wieczoru! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a klipsy potrzebuje z powodu kota - bo jak te prawie 7 kilo wskakuje na mój stół to wszystko jeździ i nie pomagają ciężkie masywne świąteczne obrusy - każde jeżdżą pod zadem mojego Pana Kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo możesz zajrzeć na plażę Gotuje 8 jajek na twardo czekam aż przestygną obieram kroje nożem na 4 część do miski pieprz sól ,koperek lub pietruszkę 2łyżki mąki dwa surowe jajka do tego dodaję i bulderuję aż uzyskam konsystencje masy formuje w rękach i na patelkę na rozgrzany olej z jednej i drugiej strony aby się przyrumienił i gotowe . Mi koło 10 wychodzi. Smacznego Miłego wieczoru. Czekam aż się północ odezwie je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo choroby nie wybierają,miejmy nadzieję ze u znajomej skończy sie wszystko pomyslnie.Oby tak było. Teklo podpowiedziałas mi z tymi obrusami,popatrze u mnie w lidlu. Odnosnie badań,oczywiście ma cholesterol 284 ,pozostałe wyniki z tym zwiazane tez przekroczone,kazałam mu sie od razu zapisac do lekarza na poniedziałek i oczywiście wrócił z wynikami i powiedział ze sie zapisał. powiedziałam nie ma w domu boczku itp-jego stwierdzenie to czym mam zyć? I takie tam jak wiecie wszędzie jest jednakowo.Mam nadzieje ze w poniedziałek lekarz go postraszy,oby tak było.Musi nim wstrząsnąć,by cos z tego było. Bastylko widze dalej sie męczysz z przeziębieniem,ja tez ponad 2 miesiace temu zachorowałam i do tej pory miałam problem,dopiero laryngolog włączył mi sterydy i leki przeciwalergiczne,nie było wyjścia bo az sie dusiłam,moze i u Ciebie dochodzi jakas alergia i sie nakłada wszystko.Teraz wiosna i moze nawet nie wiesz ze cos z tym jest nie tak. Odnośnie leczenia ran nic nie podpowiem bo nie wiem,wiem ze sa specjalne opatrunki w aptekach co przyspieszaja gojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×