Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Plotka jak lubisz oglądać zwierzaki, polecam kamerę w Estonii EEnet.ee kamery Można oglądać myszołowy, orły, czarne bociany, dziki, sarny i foki. Jest dziewięć kamer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,że Terix lubie zwierzaki,potem sie rozejrzę. Teraz pewnie cos popatrze w lodóce w strone obiadu do potem ,pewnie do wieczora. Terix a jakie kolory lilii kupiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 Zulka No weź nie gadaj szyfrem,ja jestem tępa.Nie mam za grosz żyłki detektywistycznej jak Bastylka i wiem tylko że będziesz gościć kogoś ważnego i Bastylka Ci tego zazdrości no i ja chciałabym także:p.Ale nie mogę bo nie wiem ,,KTO TO,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko No kochana przyjaciółko ja chciałabym napisać że musimy czytać i brać pod uwagę że nie zawsze to co wydaje się być intencją piszącego,tym właśnie jest.Wiem to bo kilka razy sama omal się nie poczułam poszturchiwana paluchem niesłusznie i :(. Po czasie okazywało się że nie taki zamiar był piszącego.Sama nie raz coś napisałam a Wy zupełnie inaczej odczytałyście moje słowa.Zatem kochane dziewczynki miejmy to na uwadze i zanim postanowimy się poczuć dotknięte i urażone,zostawmy sobie margines bezpieczeństwa.Najpierw oceńmy,wybadajmy o co dokładnie chodziło mówiącemu i dopiero potem wyciągajmy wnioski. I Betulka poczuła się szturchnięta,nawet Dorix.Dziewczynki za co się kochamy i szanujemy?!.No właśnie za to że jesteśmy takie a nie inne,że czasem się boczymy i najczęściej okazuje się że nasze urazy są bezpodstawne. Ja przy każdej takiej sytuacji mam ciarki na plecach bo boję się i jest to strach autentyczny że nasze forum się posypie i wtedy będę już całkiem sama,samotna i nieszczęśliwa>:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Domofon już mam czeka w kolejce.Czytałam całą serię kryminalną z Teodorem Szackim czyli Uwikłanie,Ziarno prawdy i Gniew.Teraz kończę ostatni tom. Orsejko Jesteś kochanym dzieckiem,bardzo dbasz o rodziców,wcześniej i o teścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Dawaj tego rogala,ocenimy czy dobry zanim M zje wszystko. Teeklo Dzięks za śniadanko👄 No nic teraz i ja muszę pomyśleć strategicznie o obiedzie,łatwo nie będzie:p.Mam znowu dbać o dietę ale jak gdy mój M reaguje paniką nad każdą próbą przemycenia mu zdrowego dietetycznego jedzonka.Najgorsze że i on sto lat temu miał złe wyniki i od tamtej pory pewnie wszystkie się jeszcze pogorszyły.Oczywiście badań zrobić sobie nie chce,ba nawet do lekarza iść nie zamierza.Ach te chłopy. No nic udanego dnia kochane dziewczynki i błagam przychodźcie na wyspę,plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam spróbowałam coś stworzyć info na @. Pozdrawiam udanego i miłego popołudnia życzę ❤️ Ja też wyruszę na działeczkę , ale przeczekam ,bo może jeszcze jakiś mrozik. Orsejko siostra ma 3 koty, starszy z nich już sika z krwią i coraz gorzej chodź łzawią mu oczy już kilka razy byli z nim u weterynarza, siostra dba o zwierzaki , ma jeszcze króliki.A wszystkie kotki przygarnęła.Ale najstarszy kotek cwany ,bo jak widzi,ze biorą koszyk czyli jedzie do lekarza to ucieka. Jeszcze trochę i chyba pójde na spacer .Muszę się zaopatrzyć w nowe kijki moje się już starły.:P:) Może kawusię UUUUUUUUUUUUUUUUUU i herbatkę UUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołedniu 🖐️ Vanilko dzięki za kawusie chętnie pochlipie bo mam jak zwykle po obiedzie ciśnienie 100/56 Odebrałam @ z Twoją propozycją. Zarejstrowałam się i czekam na aktywację konta. Zróbmy tak: we dwie - ja i Ty Vanilko pare dni pobędziemy na forum i wypróbujemy OK? Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby ciekawe dziewczynki też zarejestrowały się jak chcą obadać propozycję Vanilii. Jak nic się nie będzie działo to sie wstrzelimy. Wygląda na to, że forum założył jakiś Przemo w 2003 roku ale nic sie na forum nie dzieje tzn mało ma uczestników (chyba że widać będzie dopiero jak sie zaloguję) więc trzeba musowo wypróbować zanim się wszystkie zdecydują. Wygląda póki co na forum bezpieczne. Pozdrawiam i zyczę miłego wieczoru biore sie za prasowanie przed kinem - nikt za mnie nie zrobi 🌻 posiałam też trawe kotu, przesadziłam jeżynę, przycięłam jej pędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy :D ja też nie potrafie robić za detektywa ale pamiętam że Zulka mówiła że przyjeżdża do niej Wielki Szu. Jeden tylko Wielki Szu był w Polsce więc jeśli to TEN to mają pełne gatki strachu (żeby gościa godnie przyjąć) i żeby impreza wszystkim się spodobała. Nie jest to łatwe ;) Ale jeśli trafią na dobry dzień Wielkiego Szu to wrażeń będzie co niemiara :D:D:D sama chciałabym się z nim zobaczyć bo jako nastolatka kochałam się w nim na zabój :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ok zobaczymy jak się to wypali, mi pomógł mój młody informatyk bezpieczne forum. Widzisz ja tez mądra pisał zrobiłam wypis ,ale go nie wysłałam ,ale już poprawiłam się. Wiecie co w jaki piękny dzień mój m przyleci 26 maja. Powiem wam jak na święta przyleciał to jak lądowali to mówił ,ze samolotem trzepało jak szmatą to określenie mojego m. To chlipiemy kawkę. Mi zostało jeszcze za półgodziny biorę się jeszcze za ćwiczenia zaparłam się i 4 tydzień jadę z koksem. Podobają mi się ,bo codziennie jestem nad morzem i dziewczyna która ćwiczy jest przykładem i świetny trener.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. Miałam zabiegany dzień. Jutro tez pracorowo imprezuję ( podobnie jak Zulka), a dziś zaliczyłam dentystkę i gina. Jak na złość od kilku dni miewam dziwny ból nad prawą piersią co mnie dołuje. No to jestem do doopy. Życzę Wam dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Melduję, że mam troszkę więcej pracy ale to dobrze bo coś tam wpadnie do kieszeni;-). Własnie skończyłam pracować. I muszę się pochwalić bo pękłam z dumy! Musiałam przerobić rachunek na fakturę - takie różne zawirowania i przepisy dla firm. Zawsze robiła mi to synowa w exelu. A dzisiaj siadłam i nie czekając zaczęłam się bawić. Szukałam i szukałam jak aż nagle patrzę a w wordzie mam ikonkę pt "rysuj tabelki". Był tam zaczarowany ołówek i gumka i sama zrobiła sobie tabelki :-D. Sama nie wiem jak się mam pochwalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dostałam w prezencie od M kijki do kijkowania :-). Muszę jeszcze kupić sobie buty do chodzenia i może zacznę chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Zulka czyli że Jan N będzie gościł na salonach? Jeśli tak to nie podzielam hi,hi zazdrości Bastylki.Jakoś nie przepadam za nim,mojego serca nie skradł:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Jestem z Ciebie dumna z powodu tabelek👄.Ja jestem niemota straszna i nawet jak się nie poddaję,próbuję to i tak hi,hi nie daję rady. Dorix Taki ból nie musi wcale być niczym strasznym ale się nie dowiesz dopóki nie odwiedzisz lekarza.Zatem zamiast siedzieć,męczyć się i martwić,radzę zarejestrować się i odwiedzić wiadome miejsce.Tak wiem nie masz czas i chęci no ale czasem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja byłam na Wanilkowym forum ale się nie zalogowałam,spróbuję jutro bo dziś jakoś nie mam głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho widzę że moje wpisy wywołują jakieś nowe hi,hi przygody.Wywala mnie i pojawia się nr błędu,chyba se nie popiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem dziewczynki nie pozostaje mi nic innego jak się pożegnać życząc Wam dobrej,spokojnej,przyjemnej i pełnej przyjemnych snów nocy.Ja się wezmę za ,,domofon,,bo ,,gniew,, już przeczytany. Pa👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Betulka juz chwale Ciebie:) Dziewczynki ja tez mialam dzisiaj zabiegany dzien. Takie tam latanie po aptece po sklepach... jak zwykle. Cos tam poskubalam w ogrodku z wielka frajda bo hiacynty pachna u mnie zabojczo! Nawet bylam u fotografa zrobic sobie zdjecie. Potrzebuje nowy paszport. I mam zdjecie. Piekne jak z listu gonczego. Takie pikne to moglam sobie sama zrobic w automacie:O U mnie goraco! Dzisiaj bylo ponad 20 stopni! Troche za szybko zrobilo sie tak cieplo jak na moj gust. Zmeczona jestem. Jutro w planie wizyta u lekarza z amlzykowa pieta. Nie goi sie cholerstwo tylko dale´j peka:( Chyba opatrunki z rumianku by byly lepsze jak te nowoczesne metody. Nasza Zulka pewnie juz po kolacji w dobrym towarzyswie. Zaraz ja cos tez zorganizuje dla nas. A towarzystwo bedzie takie jak zawsze. Na razie, trzymajcie sie🖐️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×