Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Witam serdecznie👄 Betulka No właśnie ja czuję się podobnie jak Ty,nie wiem co się dzieje z nami tej wiosny:( Ale mimo wszystko trzeba trzymać pion,dla własnej choćby satysfakcji.;) U mnie dzisiaj chłodno ale odpukać przynajmniej nie pada,ba teraz nawet wyjrzało słońce.I mam nadzieję że na dłużej:) Nie bardzo mam o czym pisać bo jakoś nic fajnego u mnie się nie wydarzyło.Zatem się oddalę Teeklo Pięknie umaiłaś mieszkanko.Mojej chałupce takie zabiegi,hi,hi nie pomogą.No ale na horyzoncie pojawiła się nadzieja i tego będę się trzymać,kurczowo:p No nic na razie,może potem uda się zajrzeć?!. Trzymajcie się babolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki nie wiem czy to pomoże,ale moze warto poróbować,by stronki sie otwierały. Trzeba po prostu zrezygnować z Dyskusji Ogólnej bo tu jest ponad milion wątków i moze dlatego takie problemy są. Może spróbować na innym forum,trzzeba wyjśc z dyskusji ogólnej . na przykładhttp://f.kafeteria.pl/kategoria/po-30-tce-zycie-dojrzale-f_19 Co myslicie o tym.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Ploteczko tez tak myślę, spróbujmy założyć wątek na kafeterii, ale w innym temacie. tu gdzie jesteśmy na dyskusji ogólnej jest ponad 26 tysięcy stron, a na każdej z nich ponad 30 wątków!!! a na innym tylko 91 stron. zobaczcie ile tego na ogólnej jest:o może ten fakt sprawia, że się zacinamy? pamiętacie, że zacinałyśmy się już w 2010 roku i dlatego wtedy po raz pierwszy zaczynałyśmy od początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nazwa nie ma znaczenia, ale skoro będzie to inny temat to spróbuję coś wymyślić i puścić Wam namiary, loginów nie musimy zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki Tak! Tak! Tak! Podpisuje sie dwoma lapkami pod tym projektem. W dyskusji ogolnej jest za duzo tematow ktore od zarania kafeterii istnieja. Zacznijmy na nowo. A ja bylam dzisiaj w meblowym. Zjedlismy zeberka, a potem kupilam nowy dywan. Juz go przywiezli! Zwinelam stary i jutro bedzie wyrzucony. bo u nas jest wystawka wiosenna:) Malzyk byl naburmuszony. Nie dlatego ze wydalam forse na nowy. On uwaza ze to hanba wyrzucac taki dobry i ladny( dla niego) teppich. Tak sie przyzwyczail tego do starego:P A ja juz nie moge sie patrzec na ta "derke" Nowy jest troche mniejszy i dopiero w zimie okaze sie czy kupno mniejszego dywanu to dobry pomysl:O Troche tezraz ogarniaja mnie watpliwosci bo jest w kolorach naturalnych kremowo, brazowo, szarych. Kupujac wydawalo mi sie ze to takie szlachetne kolory. Teraz wydaje mi sie ze sa wyplowiale:O Ale nie bede chyba zamieniac bo wymaga to za wiele zachodu a przed wszystkim jest za ciezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla posciel "kwiaciasta" sliczna! Pare poduszek w kwiaty i juz od razu robi sie lepszy humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny założyłam nowy wątek w innym temacie, na @ puściłam Wam namiary. zobaczymy jak będzie działał. czekam na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko kolory nowego dywanu na pewno są szlachetne i bardzo ładne, nie wątp w swój smak:) Daisy cieszę się ze przegląd wypadł wzorowo:) Teklo doskonale rozumiem Twoje "zmęczenie materiału", wszak człek przyzwyczaja się do swojego rytmu i taki "najazd" nawet najbardziej oczekiwanych gości lekko może wytrącić nas z równowagi;) Dorix oj tam oj tam, nie mów, że Twoja pracorka to tak z automatu, wklepujesz i jest. na pewno wymaga mądrej głowy, wyjątkowego skupienia i dobrej organizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo poślij nam fotkę jak po nowemu urządzisz swój kątek:) Bastylko Ty też mogłabyś ugotować dywan. Orsejko u Ciebie też taki szał z tymi temperaturami? rano ziąb, po południu ciepełko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz bardziej zaczyna boleć mnie głowa:o chyba ciśnienie idzie w górę, albo co? dlatego odmelduję się, bo i tak gadam sama do siebie. na @ macie link do nowego wątku, plisss zameldujcie się, spróbujmy jeszcze raz. do jutra papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×