Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

rajska wyspa 3

Polecane posty

Ploteczko jesteś:) Daisy a nasmarowałby Cię małżyk maściami rozgrzewającymi i myk do łóżka - wygrzać kosteczki, szkoda czasu na choróbsko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juro na poranny spacer z panną F biorę aparat, sfocę te przebiśniegi, zobaczymy czy cosik ładnego wyjdzie, bo miejsce, w którym rosną wcale ciekawe nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie córci koleżanki przyszły nocować będą. Robiłam spaghetti częstujcie się (@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@) Teraz zimny wiatr wieję u mnie . Czekam tez na m skype dryknie. Ja za wodę ale za 4 miesiące płace 230zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia
🖐️ Nie wiem co napisac:O Sprawdzilam i ja rozliczenie roczne rachunku za wode. W ostatnim roku byl troche mniejszy. Czyzby ostatnio zostala zaniedbana higiena osobista?:P Bo nowej oszczednej pralki nie kupilismy:P Ale i tak place duzo. Ponad 220 na rok. Miesiecznie nie wychodzi az tak duzo. Zreszta woda nie jest droga tylko kanal. A w naszym miescie jest tanio. Najgorzej maja ludzie mieszkajacy w malych miejscowosciach. Koszty konserwacji oczyszczalni sa wysokie, a musi ponosic to mala grupa ludzi:O Kwiatkow na Dzien Kobiet nie dostalam:O To znaczy nie kupilam sobie sama:O Malzyk nie wychodzil z domu. Zreszta nie zna tego swieta. Trzeba bedzie w poniedzialek kupic jakies bratki i cos do ogrodka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie Vanilko woda tez nie jest tania:O Bede gapic sie w telewizje. U mnie szukaja talentow:O Plaga jakas z tymi talentami:O Nie chce mi sie kapac, ani bawic w domowe SPA. Trzeba oszczedzac wode:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z babskiego combra (?) combru (?) :D zmyłam oko i próbuję poczytać wpisy Niewiele działo się :D:D:D nie szkodzi przyjdą i dobre chwile kiedy przyjdzie na to czas ❤️ Miałam przepiękny wieczór u przyjaciół, takie wieczory to ładowanie akumulatorów ❤️ ❤️ ❤️ Opowiem na @ Jutro (właściwie dziś:P) bedzie LB czyli leżenie bykiem :D:D:D jeśli nie wstane na śniadanie - wybaczcie ❤️ zrobie tzw "drugie" :P:P:P Jest taka pełnie że sie w pale nie mieści ;) Dobrej nocy! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do opłat za wode i CO wole sie nie wypowiadać :O:O:O drugi sezon mamy dopłacić 600zl do rozliczenia. Tego nie rozumiem, bo jesteśmy tylko dwoje, nic nowego sie naszym mieszkaniu nie wydarzyło, a opłaty 6 stów większe Musze sprawdzić jaka przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-D A ja nie śpię bo spałam wcześniej :-p. Wesołego świętowania z okazji kobiecego świętowania ;-). Ja dzisiaj mam wolne, M zaprosił mnie i teściusię swoją i synową swoją do knajpki na obiadek :-D no to paaaa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Tekla jesteś wielka❤️ Wróciłaś zmęczona, a pomyślałaś o śniadaniu dla nas, wielkie, wielkie dzięki👄 Nie mogę zrobić fotki na karcie ukazuje mi się komunikat "ta karta nie może być użyta" Upiekłam wczoraj focha, w zwykłej długiej blaszce keksowej, wyłożonej papierem do pieczenia. Przykryłam drugą taką samą. Jest bardzo dobry:D Miłej niedzieli wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo👄👄 Jesteś WIELKA,no jak,jak nie kochać takiej kobiety?!. Wraca do domu nad ranem i zamiast legnąć zmęczona w łożu u boku oczekującego tam rozgrzanego mężczyzny;) Krząta się zmęczona po kuchni i szykuje wykwintne śniadanko dla wiecznych głodomorów. Teeklo jesteś kochana👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Ja także nie mogłabym zasnąć gdyby mój M zaprosił mnie na obiadek gdzieś poza domem:p.Myślę że w pierwszej chwili zmierzyłabym mu temperaturę bo to byłby znak jakiejś poważnej choroby.On kocha dom i wszelkie wyjścia powodują u niego rozstrój nerwowy i stany depresyjne:p Wanilko Miałaś wesoło w nocy,dziewczęta pewnie gaduliły i rechotały do bladego świtu:D Terix Znalazłaś pasujące buciki? Zulka Wieczorem padłam jak zgaszona świeca hi,hi.Zapomniałam o smarowanku,nawet sama się nie popaćkałam taki był odlot:p Ploteczko No czasem się zdarzają pomyłki,mój rodzinny ostatnio także walnął byka na recepcie.Musiałam się do niego fatygować jeszcze raz a tak tego nie lubię:( Bastylko Hi,hi Ty tradycyjnie wesoło skomentowałaś swoje spostrzeżenia na temat rachunków za wodę.Ja tam myślę że pewnie schudłaś o połowę,mniej ciałka do mycia mniejszy rachunek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie za oknem,nie uwierzycie!,świeci słońce:D Jeszcze nie wiem jak się czuję to nic nie będę pisała by nie zapeszyć,wiem tylko że moje dziecko kaszle,parska i buzia jej się nie domyka.Nie wiem jak jutro pójdzie do pracy a tak nie chce brać zwolnienia:(Jak wiecie pracodawca patrzy bykiem na chorobowe a umowa tylko do końca maja😭 No nic teraz udanej niedzieli Wam życzę,buziaczki i zdrówka👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy zdrówka życzę❤️ Wrócę jeszcze do wody. Zużywamy około 20 m3 na kwartał, stawka za m3 jest 3,76 a za ścieki 5,39. Co daje na kwartał (okres rozliczeniowy) około 42 zł. Stawka na jedną osobę to 8m3. Jak nie było perlatorów, mieliśmy zawsze przekroczenie, a teraz mamy oszczędności. Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> O 14 podaję obiad klopsiki drobiowe, ziemniaki piure i sałatka zielona z jogurtem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja śpieszę z rosołkiem i makaronikiem. Tak już mam, że kocham niedzielny rosołek i nie potrafię bez niego funkcjonować ;) Tez u mnie lampi słoneczko, po drugim daniu wybywam na rowerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daisy trzymaj sie ,nie wiem dawaj córce jakies lekarstwa ,choc to i tak nic nie daje,jakis paskudny wirusisko.Wiem co to zwolnienie.Ja juz miesiac jestem nie taka,daje sobie czas do wtorku i ide jeszcze raz do lekarza po cos mocniejszego.Dzis wróciło gardło. Terix czyli jak czytam mamy podobne rachunki za wode co Ty,mniej wiecej tyle samo wody zuzywamy,jak czytam ile wy koleżanki płacicie to juz sie zastanawiałam czy nie chodzimy brudni,ale niby nie Zresztą poczekam teraz na mój nowy rachunek Teklo widze Ty masz rozliczenie z ogrzewaniem mieszkania,nam w L tez przychodzi takie rozliczenie 2 razy do roku ,wtedy tez jakos rozliczaja część współną czyli podziemne garaze ,oświetlenie osiedla placu itp,nie próbuję nawet doczytac co jest tam co.Po prostu płacimy i tyle. Ide polezakowac,choc dopiero sie obudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko dziwne jakos mnei tez dzisiaj małzyk próbowala gdzies zaprosić,ale to pewnie dlatego ze widział ze i tak nie wyjde.Tez jak małzyk daisy jest strasznym domatorem. Nie uwierzycie u Dorix pyszny rosołek ,a u nas dzis na obiad były sledzie,nie wiem czy mozna tak nazwac obiad ,ale nic nam sie nie chciało jeść,pierwszy raz w zyciu takie cos.Najgorzej jak małzyk zbidnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po niedzieli 🖐️ Kawusia zaparzona! (__)? (__)? (__)? (__)? i herbatka i Inusia (_)? (_)? (_)? (_)? Zapraszam zaczynamy nowy tydzień słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nowa stronka bo wpisów nie widać - może już któraś z Wyspiareczek była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×