Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dareios, dlaczego uważasz, ze nalezy sie dostowowac do gustów plebsu?

Polecane posty

Napisałeś o ubieraniu sie jak metal "To jest fajne jak się ma kilkanaście lat, potem to już jest wiocha. Sam ubierałem się jak metal przez kilka lat, potem mi przeszło jak zdałem sobie sprawę że mało poważnie to " Dlaczego tak uważasz? Ja mam szacunek do starych metali, że nie ulegają modom i nie starają sie dostowować do gustów plebsu, sama mam prawie 21 lat i nadal często sie tak ubieram. Dlaczego taki sposób ubioru to dla ciebie wiocha? bo nie jest taki jak u wszystkich, bo wszyscy mają podążać za jakaś nieokreslonym i umownym standartowym ubiorem i zachowaniem szarego człowieka, byleby tylko sie nie wyróżnić? A może dla kogoś "metalowy" ubiór jest po prostu fajny, podoba sie komuś estetycznie? To ma rezygnować z tego i wpisywac sie w szarośc, żeby "nie było wiochy" i było "poważnie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze "malo powazne" znaczy tyle ze jak ma sie X lat i czlowiek musi zaczac pracowac, usamodzielnic sie to nagle przechodzi mu milosc do tak specyficznego image bo kazdy bedzie traktowal go z gorki. Jak cie widza tak cie pisza-a wiadomo jak spoleczenstwo reaguje na takie wyrazne subkultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bede mial z 300 funtow do wydania na zakupy, ciuchy metalowe, czyli jakies 1500zl to sobie musze dobrac odpowiedni zestaw do wszystkiego :). Zestaw do wyjscia do pubu np w sobote wieczorem, mysle, ze jakas fajna koszula w krate, martensy i jeansy beda w sam raz :) Jeszcze dlugich wlosow brakuje, ale zapuszczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ni przychodzisz tak ubrana na rozmowy kwalifikacyjne czyżbyś się dostosowywała do gustu plebsu :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to takie dziecinne swoim ubiorem i wyglądem krzyczeć "słucham metalu" czy jakiejkolwiek innej muzyki. Słucham metalu od 11 roku życia ale nie muszę się ubierać tak samo jak inni słuchacze tej muzyki. Jakby ktoś obcy na mnie spojrzał to nigdy by mu do głowy nie przyszło że słucham metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jak ubierasz się jak metalowy flejtuch to jesteś wannabe metal, a jak się ubierasz jak człowiek, który sobie cichutko tego słucha to jesteś true metal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego ni przychodzisz tak ubrana na rozmowy kwalifikacyjne czyżbyś się dostosowywała do gustu plebsu " Dostosowuję się do norm społecznych, których nieprzestrzeganie spowoduje, ze bezsensownie na tym stracę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo to takie dziecinne swoim ubiorem i wyglądem krzyczeć "słucham metalu"" No ale zwróć uwagę, że dana stylistyka może sie po prostu podobac estetycznie, i nie wynikać z chęci oznajmienia światu że sie slucha metalu? "moim zdaniem jak ubierasz się jak metalowy flejtuch to jesteś wannabe metal" Powiedz to muzykom metalowym, ciekawe jak zareagują np. kolesie ze Slayera na wieść o tym, ze są "wannabie metalami". Zresztą co to znaczy "metalowy flejtuch"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscie z metalliki tez wygladali jak zaczynali grac jak metale. I te sportowe biale buty nike :D hehe. Albo z satyricon cali na czarno. Ja wiem, ze jestem ignorantem jesli chodzi o metal, no ale nie dawno sie nim zainteresowalem :). Na pewno jakbym sie z wujkiem spotkal, to pokazalby mi duzo ciekawych zespolow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ale zwróć uwagę, że dana stylistyka może sie po prostu podobac estetycznie, i nie wynikać z chęci oznajmienia światu że sie slucha metalu?" x Teoretycznie, ale to ciekawe że ludzie którzy metalu nie słuchają jakoś tej stylistyki nie przejmują. Jak zaczynają słuchać metalu to nagle ta stylistyka im się zaczyna podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×