Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Granellla
Sss nie będę mogła zasnąć przez Ciebie:-* bo jestem ciekawa wyniku Twojego testu:-) trzymam kciuki abyś zobaczyła 2 grube krechy! X Wiecie że ja zauważyłam u sobie że cały cykl mam ochotę na seks z wyjątkiem dni płodnych:-) z moim P mogłabym się kochać codziennie nawet po kilka razy, ale gdy wiem że zbliżają się dni płódne to moje libido spada poniżej zera:-) nie zjem czemu tak mam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sss33 ja też podskakuje z ciekawości, mam nadzieję, że będzie podwójnie :) Własnie się obudziłam - przespałam cały wieczór po pracy. Ale trochę czuję się lepiej ;), zaraz wróci mąż z pracy, pewnie się na chwilę przytulę i później znowu pojdę spać. Jak dobrze, że jeszcze 2 dni i weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Itakinie haha! No to ładnie sie już z Tobą dzieje że testy Ci sie po nocach śnią! :) dobrze ze 2 kreski! ;) hmm jutro zaczynam dni płodne, 20 owulacja ale zrobie 19 test, jestem ciekawa czy wyjdzie. A 21 do ginekologa na porzadne badania :) jestem pelna nadzieji, mam jej tak duzo ze najchetniej podzielilabym miedzy was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Sss no chwal się testem!:-* X Hej dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takinie
Haj. Jeszxze 2 dni i weekend. Energie pozytywna z checia przygarne, moze wtedy moj szanowny organizm rozrusza sie do zycia ; ) Bo ile to mozna spac. Zastanawiamy sie gdzie z mezem pojechac na ferie i jakos brakuje pomyslu. Samo siedzenie w hotelu mi nie pasuje, a narty itp calkowicie odpadaja. Moze macie cos sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Ja z moim P jedziemy do Zakopanego na tydzień, wyłączamy telefony i nie ma nas dla nikogo:-* tak się cieszę na ten wyjazd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Dziewczeta musze czekac do popoludnia bo nie mam testu ;/ po poludniu jak wroce do domu od razu zrobie!:) okresu nie mam oczywiscie. Wiecie ze coraz bardziej wierze w moje nedzieje!:*** juz sie ciesze chociaz jeszcze nie wiem nawet. Kreci mi sie w glowie troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ajjj czekamy Kochana!!! Jak napiszesz juz o dwóch kreskach no aż mi się lepiej zrobi :)) hehe Wracasz mi nadzieje Złotko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
Sss zycze Ci pozytywnego wyniku!! WIERZE ZE TAKI BEDZIE. Ja sie dzisiaj znowu sie marnie czuje. Jem witamiki itp. A czuje sie jak po bombardowaniu.. spac sie chce, boli glowa i jest mi niedobrze. Ale ma takie objawy to chyba za wxzesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Chciałabym do Was dołączyć. Mam 23 lata i bardzo byśmy chcieli mieć z partnerem dziecko ale staramy się od pół roku i narazie nic z tego nie wychodzi. Jestem otyła pomimo iż dużo nie jem ale tak było zawsze już od dziecka,U mnie otyłość wynika z długiego leczenia hormonami w dzieciństwie. Jako nastolatka przebywałam na oddziale endykrynologi i tam twierdzili że to z nadmiaru jedzenia, zastosowali diete 1000kcal. Byłam na oddziale 1,5 miesiąca i PRZYTYŁAM na tej diecie 16kg!!!!!!!!!! A oni zamiast mi pomuc i znaleźć przyczynę wypisali mnie do domu. Miałam ogromne kompleksy. W gimnazjum ważyłam 160kg!!!! Idopiero kiedy przestałam się martwić i liczyć każdą kalorie zaczełam chudnąć teraz ważę około 120kg i ciągle staram się chudnąć choć czasem kilogramów przybywa ale to już nie jest 160kg mam nadzieje że uda mi się schudnąć. mam dość nie regularne cykle (28, 33, 30, 32, 30, 35, 29, 21, 30, 40 i 37 - długości moich cykli) byłam u lekarza ale narazie nic mi nie powiedział dał tylko skierowanie do poradni endykrynologicznej z powodu otyłości i nieregularnych cykli. Od miesiąca zaczełam brać folik i witaminy. Z każdym miesiącem mam coraz większego doła z powodu kolejnych nie udanych prób. nie mogę się doczekać wizyty u specjalisty może on mi coś konkretnego powie. Boje się że moje marzenie o dziecku się nie spełni. Próbuje wrzucić na luz ale to nie łatwe. Czekam na wieści od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSALKA 1
Czesc Gosiunia, nie przejmuj sie i walcz do skutku, ja mam kolezanke cale zycie wazyla okolo 100 kg i ma 2 dzieci, fakt ze tez musiala troche sie postarac, ale najwazniejsze nie rezygnowc dopuki nie zobaczymy 2 kreseczek, ja staram sie od kilku miesiecy, dzis dostalam @ po kolejnym cyklu pelnym nadziei no coz moze uda sie w tym cyklu, biore witaminki i chetnie z wami popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Gosia Rusalka witajcie:-) Sss gdzie te dobre wiadomości? Cały dzień o Tobie myślałam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Granellla ja mam to samo! Co godzinę wchodzę i obserwuję czy już coś wiadomo a tu nic i nic! Ale jestem pozytywnej myśli! :) itakinie z jakiego regionu jesteś? Jeśli chodzi o góry to może Wisła? Jestem tam praktycznie raz w roku i za każdym razem jest świetnie, plusami są także ceny, dużo niższe niż w Zakopanym. A jeśli masz więcej gotówki to bardzo polecam ciepłe źródła na Słowacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Dziewczyny nie wierze.... aaaa!!!! Dwie grube krechy! xala sie trzese! Mam w sobie najwiekszy skarb, malenstwo@!! Dziewczyny to moje pierwsze dziecko! Mam 25lat, co trzeba teraz robic? Od razu do lekarza? Ps zasypiam na stojaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Zasypiasz?! Dziewczyno ciesz się! Skacz z radości! GRATULACJE! SUPER! Ale się cieszę! A jak zazdroszczę! Nie wiem co mam powiedzieć! Dbaj o siebie, no i zapisuj się do lekarza :) GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Mam do was pytanie odnośnie testów owulacyjnych, stosuje któraś z was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSALKA 1
Sssss gratulacj****ardzo ci zazdroszcze i umawiaj wizyte u gina Karolina ja nie korzystam z testow bo wiem z objawow kiedy mam owulacje a przede wszystki w ten jedyny dzien zawsze dosc mocno boli mnie jajanik wiec mam wskazowke, mimo to wciaz sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
RUSALKA to masz dobrze... ja odstawiłam tabletki i nawet nie wiem ile trwa mój cykl, strzeliłam sobie że 28 dni. Zobaczymy, 20 mam mieć owulację z obliczeń. Pytam ponieważ zrobiłam przedwczoraj test owulacyjny i wyszła jedna kreska drugiej nie było widać czyli negatywny, dziś zrobiłam drugi raz wyszła jedna kreska ale ta druga jakby troszkę bardziej wydoczna. Czy to może coś oznaczać? Że np jest bliżej niż dalej? Czy raczej nie ma znaczenia dopóki nie będą dwie grube kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
Sss ale bosko!! Wiedzialam. GRATULACJE!! Ja jade na na zakupy, moze tez jakis test kupie. Zeby lezal w szufladzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sss moje gratulacje!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje że nam wszystkim bedzie dane już niedługo zobaczyć 2 kreski na testach:-) jeszcze raz gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
a mi się wydaje że teraz to już wszystkie po kolei polecimy z tymi dwoma kreskami! Poważnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
Hahahhaaa Wlasnie kupilam test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Coś mi się wydaje że ja też powinnam sobie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
DZIEWCZYNY! ! Jak ja sie ciesze!!! Matko nie wierze. Ciagle patrze na ren test. Moze jutro powtorze test zeby byla pewnosc. Dziewczyny ale uwierzcie ze po prostu mogę zasnac w kazdej pozycji. Nawet na krzesle tak mi sie chce spac caly dzien dzisiaj. Moj organizm daje znac o dzidziusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Sss gratuluje! Ściskam Ciebie i maleństwo:-):-*:-* no siedzę i się cieszę do telefonu:-) nawet mój P się mnie pyta czemu się tak cieszę:-) super naprawdę!!!:-) Obyśmy wszystkie za jakiś czas się tak cieszyły:-):-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
sss gratulacje!!teraz nic tylko umawiać się do gina ja tez jestem ciekawa czy używacie i jakich testów owu??po odstawieniu tabletek anty nic nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę dołączyć.My staramy się o dzidzię dopiero 3 miesiące.Podobnie jak wy werzę że to może ten miesiąc będzie przełomowy.Jestem już mamą ale czas mnie goni bo w tym roku skończyłam 36 lat.Stara dupa już ze mnie .Chyba ostatni dzwonek.SssGratulacje.A z lekarzem poczekaj z tydzień bo to dopiero początek raczej nic ci nie powie i będzie kazał przyjść ponownie za tydzień lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Agaa87 ja to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Sss, kobieto :) ale mi humor poprawiłaś. Byłam na paskudnych zakupach spożywczych, bo w lodówce światełko, a chłop w pracy. Nie lubię jeździć sama :). Cały dzień podglądałam czy może coś się wyjaśniło. Jak tylko przeczytałam wiadomość, to od razu banan na twarzy :) Bosko!! Kupiłam test, ale chyba poczekam do soboty - ale pewnie nic z tego nie będzie. Swoją drogą też zasypiam na stojąco ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×