Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Sss33
Jak powinien wyglądać sluz przed okresem jeśli wystąpi? Nie pamietam zebym kiedys miala sluz przed okresem. Teraz jestem na dzien przed @ i mam bialy? lepki, serowaty, kremowy sluz a czasami trosze bardziej wodnisty ale wciaz bialy, mleczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
Hmmm.. nie wiem. Robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Robiłam dzisiaj ale wieczorem. Negatywny. Oczywiscie cien cienia widze tylko ja ale to prawie 100% dlatego ze sobie wmawiam ze widzę. Okres mam miec jutro. Mialam zawrity glowy i mdlisci.boli mnie glowa i czasami pobolewa podbrzusze. Pewnie nawet objawy c sobie wmaqiam a jutro przyjdzie @...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
ja sie kolejny raz przekonałam, ze moga to byc takze objawy okreesu.. ale trzymam kciuki!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Niestety Karo. Ja juz schizuje i to przez to..:( ale nadzieję mam dopóki nie przyjdzie @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Hej, mozna sie dolaczyc czy to jaka zamknieta grupa? :) bo ja rowniez zaczelam starania o pierwsza dzidzie :) tomoj pierwszy cykl staran, niedawno odstawilam tabletki i zaczelam brac folik. Jestem strasznie podniecona ta cala sytuacja ale troche sie naczytalam i powiem szczerze zaczynam sie martwic. Nie wiedzialam ze az tyle kobiet ma problem z zajsciem w ciaze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takinie
Hej, zapraszamy ; ) Fajnie jak bedzie nas wiecej. Zbieram sie do pracy, jeszcze mniej mi sie chce isc niz wczoraj. A to dopiero polowa tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 26 lat . 5letniego synka. To nasz 1 cykl staran . okres spoznia sie 2-5 dni cykle niereg. Wczoraj rano test pokazal bardzo bardzo bardzo jasna cienka kreske wiec poszlan na bete wyniki dzis o 15. Mam 1 jajnik wiec boje sje ze cos sie poprostu poprzrstawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takinie
Jej. Zasypiam w pracy. Az ciezko sie ogarnac. ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Sss, kunegunda,karolina witajcie:-*:-* Itakinie ja dzisiaj też śpię na stojąco, nawet kawa nic nie pomogla ehh Lecę na uczelnie, odezwe się później,miłego dnia kobitki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobia
hej, można się dołączyć? za nami 4 cykl, za tydzień będzie wiadomo...mój facet też poza pl pracuje :/ to utrudnia sporo. kolejne cykle dopiero za parę miesięcy :( mam takie głupkowate pytanie...czy przed przyjazdem (jak trafią w dni płodne) mówicie by kilka dni pościli i w ogóle? gdzieś czytałam, że to polepsza jakość nasionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Dzisiaj dzien @. Oby go nie bylo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozżalona34
A mi się nie udaje. Staramy się rok, bez rewelacji. Pamiętam , ze 8 lat temu, zaszlam po pierwszym zblizeniu, ale po 7 tyg. poronilam. Moze mam juz za duzo lat, ale wyniki wychodzą dobre, jest tez inny facet. Nie chcę zachodzic na silę przez in vitro, chcialam tak normalnie " z milości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Rozzalona, jestem pewna ze zajdziesz wkrótce. Ja sie staram pol roku o moje 1 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozżalona34
Sss33 masz 33 lata, bo ja za 2 miesiac 34, boję się, że nie zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozzalona ja w wieku 36 lat zaszlam po 4 poroneniach i ur corke po 2 latach kolejny raz i kolejna cora, wiec walcz az do porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_aga
hej dołączam do Was jeśli można :) też staramy sie o drugie dziecko, cykl starań 4, miesiączki nieregularne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTTTT oska
Witajcie troche wczesniej sie udzielalam, dzis termin@, zrobilam test i negatyw tak jak przypuszczalam, no trudno, czekam na @ i kolejny cykl staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Ahh ja sie dopiero obudzilam :) nie martwcie sie wiekiem znam naprawde duzo osob ktore zaszly zaraz przed 40. Moja mama urodzila mi siostrzyczke w wieku 33 lat. A u mnie w sumie nic nie wiadomo, nie wiem jak dlugo trwa moj cykl bo to pierwszy bez tabletek. Strzelalam w kalendarzyku 28 dni, jutro zaczynaja sie plodne postanowilimy sie kochac co 2 dzien i dodatkowo w dzien owulacji. Kupilam nawet testy owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozżalona34
Dzięki za wsparcie. Wiem, ze w razie czego mozna zyć i bez dzieci, ale chyba czuję się nie do końca spelniona. I te glupie zarty znajomych, ktore zaczynają doskwierac. Nie wiedzą, ze my dzialamy tylko efektow nie widac. Zyczę powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Siedzę na wykładzie i śpię:-( Eh wstąpiłam do apteki i trafiłam na promocje kwasu foliwego 60tabletek za 3.90:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Czesc dziewczyny! Ja mam taki @ ze w ciagu nocy musialam sie przebierac :/ dawno juz czegos takiego nie mialam :/ Mam nadzieje, ze dalej moge byc z Wami mimo ze moje kolejne starania moga przyniesc jakikolwiek skutek za kilka cykli...:( echh ciezko mi sie pozbierac od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Tez ostatnio mialam bardzo mocne krwawienie ale po odstawieniu.. bolal mnie brzuch i lecialo ze mnie jak cholera, az sie zdziwilam no ale 10 sie skonczyl :) oby to byl ostatni. Nie martw sie, jak nie w tym to nastepnym! Super cena! Ja za 30 tabletek placilam 6,90 zl. Kurde odczuwam taki delikatny ból w podbrzuszu juz 3 dzien. Wczoraj wieczorem mialam bardzo wypchany i twardy brzuch myslicie ze to przez odstawienie hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie wierzyć i się nie poddawać a uda się!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
karolinaaa20 całkiem możliwe, ja akurat nie miałam takich rzeczy po odstawieniu Granellla też ostatnio kupiłam tak tanio kwas :) niedługo kolejne opakowanie będę musiała został mi jeden listek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ja szczerze powiem ze nie mam pojecia czy to moze byc zasluga hormonow... Ale za to mam kilka kolezanek ktore zaraz po odstawieniu tabletek zaszly w 1 cyklu ;-) takze powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Oj ucieszylabym sie, ale to jednak nie jest takie proste jak sie wydaje. Zdania sa podzielone, jedni mowia ze ciezko zajsc po hormonach, inni ze organizm chce nadrobic zaleglosci i mozna szybko zajsc tyle sie tego naczytalam ze naprawde glowa mala. Coz nie pozostaje mi nic innego niz czekac na dni plodne a pozniej na oby brak @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo kochana jesteśmy z Tobą:-* może w następnym cyklu się uda. Tylko się nie załamuj:-* chociaż pewnie za 2 tygodnie też będę tak jak Ty teraz przeżywac moja kolejna porazke:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Dziewuszki moze latwo mi mowic ale wg mnie nie powinnyscie tego traktowac jako porazke! Trzeba miec nadzieje, naprawde przerozne cuda sie zdarzaja! Moja sasiadka (bezplodna), adoptowala dziecko, minelo 8 lat i co? I z brzuszkiem latała :) a miala 39 lat! Nie martwcie sie dziewczyny! Im dluzej bedziecie walczyc o dzidzie tym bardziej bedziecie szczesliwe jak sie okaze ze se udalo! Takie jest moje zdanie, oczywiscie ktos moze sie nie zgadzac, ale nie mozna miec wszystkiego na juz! Wierze ze kazda z was zajdzie w ciaze we wlasciwym czasie i bedziecie najszczesliwszymi mamusiami! A tak juz na marginesie, czy ktoras z was pali fajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×