Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość karolinaaa20
Data slubu wypada w urodziny mojej mamy :) gratulacje! ;) noo czas pokaze jak to bedzie. Dzis 11 dzien cyklu ;) musze leciec, trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Leć , leć ! Postarajcie się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile lat mają Wasi faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ale wy młodziutkie :) ją za parę miesięcy 28 aż mi sie nie chce wierzyć, z moim jesteśmy 8,5 roku a od 7,5 r zaręczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Mój 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Mój w maju skończy 27:-) my od dawna żyjemy jak małżeństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Haj laski, ja już w domu ;)) I dzisiaj w końcu nie jestem padnięta i nie chce mi się spać. W końcu jakaś odmiana ;) Wy młode jesteście ;) haha, ja mam prawie 30 ;) My z weselem nie mogliśmy się jakoś ogarnąć i zdecydowaliśmy się na mały i kameralny ślub za granicą, z opcją wyjazdu dla najbliższych, zwiedzaniem i wypoczynkiem. Szczerze polecam. Jakie plany na popołudnie? Mój mąż tradycyjnie w pracy, a ja w domu z kotami ... nudy ;) Zastanawiam się czy może czegoś nie upiec ;D. Mam jabłka i drożdze - moze jakieś bułeczki z jabłkiem albo... szarlotka...? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Szarlotka to jest to! :) Plan na dzis- musze sie przygotowac na jutro na zajecia, corcia jedzie do babci ze wzgledu na moja szkole jutro ;-) Mam nadzieje, ze nie najda mnie znowu glupie mysli jak zostane sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny jakie wy młode jesteście!!!! Ja mam 32 a rocznikowo 33!!! ale ja z grudnia jestem więc ciągle 32 :) mój mąż ma 35 lat. xxxx Granella Ty chyba powinnaś dziś działać i robić słodkie bobo :) Ja do okresu mam 6 dni a tak mnie korci żeby test zrobić że szok Co do planów to ruszam dziś na zumbe mam nadzieje ze sie trochę zmecze i głupoty o teście wylecą mi z głowy, no i jutro może też zrobie szarlotke (mam taki super przepis na szarlotke :) ) chociaż jutro moja mama robi pączki więc może sobie odpuszcze ciasto....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Moj 23 :) zastanawiam sie wlasnie nad takim kameralnym weselem, ale wszystko wyjdzie w praniu. Hehe ja mojego partnera poznalam jak mialam 15 lat, chodzilam do gimnazjum. Poszlam z kolezankami do takiego baru gdzie mozna bylo zapalic shishe, nie chcieli nam sprzedac no bo kto by sprzedal 15 latkom shishe, i wtedy wszedl do baru znajomy z kolega, od razu wpadl mi w oko bo wygladal na 18. Pomyslalam wtedy "oho! Temu na pewno sprzedadza i w koncu sobie zapalimy!" Niestety, okazalo sie ze ma 17 lat i cale spotkanie zakonczylo sie na pizzy i herbatce jak na 15-latki przystalo hehe :) za jakis czas zgadalismy sie i zaczelismy spotykac. Po 2-3 latach powiedzialam mu ze jak go zobaczylam pierwszy raz liczylam tylko na te cala shishe haha, a on wtedy mi powiedzial ze jak zobaczyl mnie pierwszy raz to najbardziej spodobala mu sie moja pupa hehe :D Ahh pamietam jak wtedy bylo romantycznie, kazdy dzien z nim byl taki ekscytujacy, a teraz? Nie mowie ze jest zle ale brakuje niekiedy tych chwil z motylami w brzuchu :) Opiszcie wasze pierwsze spotkanie z narzeczonym, mezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
A ja to bym zjadla racuchy z jablkami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... moje pierwsze spotkanie ;D Poznaliśmy się przez internet dzięki znajomej. Po miesiącu przyjechał do mnie, pojechaliśmy sobie razem pod domek i od razu poszliśmy do łóżka. Ha i to było 6 lat temu ;) Od tego czasu nierozłączni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Ania lepiej dzis nie rob, szkoda nerwow jakbys miala zobaczyc 1 kreske(testy moga jeszcze nie wykryc) , poczekaj jeszcze pare dni i wtedy a noz sie uda! :) najgorsze jest chyba to nakrecanie sie, im bardziej sie nakrecasz tym gorsze jest rozczarowanie, macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Granella to tak jak my, też od dawno żyjemy jak małżeństwo :) Anka przetrzymaj jeszcze pare dni z tym testem może być za wcześnie My dzisiaj jedziemy do mojej mamy na urodziny a jutro do teściowej więc weekend praktycznie poza domem :) pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Milosc od pierwszego wejrzenia? :) ja stracilam dziewictwo 8 miesiecy bedac w zwiazku, dokladnie 19 styczen 2011 hehe to byla porazka haha! Nasz dialog to teraz mnie rozklada! JA: KONCZYMY JUZ? ON: NO CHYBA WYSTARCZY JA: NO DOBRA. dopiero w gorach doszlo do pozadnego zblizenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSALKA 1
no kobietki mlode jestescie ja tez juz po 30 niestety czas leci i pora sie pospieszyc z tymi kreseczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Mala pomyłka, do @ mam jakieś 10-11 dni, z tym że ja owulacje już miałam... X Ja mojego P poznałam przez koleżankę, on miał być pocieszeniem po moim poprzednim związku a wyszło tak że został na dłużej w moim sercu:-* Zrobiłyście mi smaka i właśnie zabieram się za racuchy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
A ja mam zamiar jeszcze kolo 30-stki sobie trzecie machnac :D Marze o trojce dzieci i za kilkadziesiat lat pelnym domu na swieta ;) :) Hah tez dobra jestem, ja sie drugiego doczekac nie moge a juz o trzecim dziecku pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Ja chyba tez cos upichce :) mozliwe ze te racuchy tylko znajde jakis przepis w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Tez marze o trojce :) haha karonie ma zle, ja pierwszego nie mam a mysle o trzecim :) mam nadzieje ze nasze marzenia sie spelnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Kto w tym miesiącu będzie jeszcze testowal oprócz mnie?:-) Byliśmy u księdza, a kpiędzą nie było;-) pech;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Ja bede robic test ale jeszcze nie wiem kiedy :) 21 mam wizyte u ginekologa, zeby mnie zbadal od A do Z. Bede chyba robic 27/28 stycznia :) niepokoi mnie tylko ta wrazliwosc sutkow na dotyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSALKA 1
ja bede testowac dopiero za miesiac ha ha ha juz mam cale pudlo testow kupilam online zeby nie wydawac kasy po aptekach, te czulsz dziesiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karola ja też gdzieś w tych okolicach będę robić:-) też muszę się wybrać do ginekologa, ale dopiero po sesji, jak ja przezyje:-) X Zakupiłam dziś sobie nowa,seksowna bieliznę, zrobiłam sałatkę z kurczaka, otworzyłam winko i czekam na mojego P:-* miał ostatnio trochę stresu w pracy, należy mu się relaks:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Rusalka to tak jak ja:-) mam całą szufladę testów:-) nawet ostatnio koleżance dawałam jak u mnie była:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granellla jakie macie testy? Wczoraj widziałam takie paskowe - cieniutki paseczek bez tego plastikowego opakowania. Myslicie, ze są jakoś gorsze od tych "opakowanych"? Są dużo tańsze od tych plastikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Co do testow to nie mam pojecia, wydaje mi sie ze kupilabym te plastilowe, wydaja sie wiarygodniejsze. Ale wlasnie ogladalam tez na allegro 1 test za 1zl albo 1.20 ! Za 10 kupionych na allegro mialabym 1 w aptece, dlatego jutro chyba sobie zamowie 10 szt. Uu no to szykuje sie romantyczny wieczor :) ja czekam az moj wroci z pracy i lecimy chyba na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Itakinie ja mam np. Pre-test,pink-test, wiesz co mi już 2 znajome polecily test ciążowy z tesco:-) ponoć jest bardzo dobry, a kosztuje tylko 5,99:-) moim zdaniem każdy test jest wiarygodny, w sumie powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×