Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Granellla
Ja nigdy nie paliłam, nie brałam tabletek. Mój facet pali. Ale ogranicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ja ponad rok temu rzucilam ;) (dumna! :P) Ale gdy zaszlam w pierwsza ciaze to palilam normalnie do czasu nie pojawienia sie @. Tak mnie odrzucilo od fajek ze rzygalam po fajce dalej niz widzialam :p Po porodzie i kilku tygodniach karmienia zlapalam za fajki i tak zostalo na kolejne 3 lata. Teraz na szczescie juz nie mam tego problemu. Niech zyje desmoxan :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam was dziewczyny. Co do papierosów paliłam 13 lat przed ciąża a pierwsza ciąza była w wieku 30 lat. Jak czytam te wasze posty to bez urazy ale od razu odechciewa sie i staran i czekania i czegokolwiek. Chyba tylko karolina20 miala jeden pozytywny wpis ze jak nie teraz to za miesic sie uda. Dziewczyny ja zdaje sobie sprawe, że może psychika wysiadać przy kolejnych nieudanych próbach ale jak wy bedziecie ciagle zdolowane to jak ma wam sie udac? Wy jesteście spięta, podejrzewam że wasi faceci też sa spięci i pewnie cięzka jeszcze atmosfera w domu. Może zmieńcie na miesiac-dwa plan działania i np miejscie świadomość kiedy są dni płodne ale nie siedzcie z termometrem i z testami owulacyjnymi przez 10 dni nic nie robiąc. Przepraszam, że tak pisze i mam nadzieje ze was nie uraziłam bo ja jeszcze nie odczułam tego p[roblemu i może być tak że za pół roku będe tak samo sie zachowywac ale ja np bym zrobiła tak: luty- wiem ze dni płodne mam 10-18 luty, 12 lutego ide z meżm na impreze, do kina, do teatru, na kolacje gdziekolkwiek i bawimy sie z***biście i już w trakcie wypadu zaczynam męża zachęcac na małe conieco w domu, za dwa dni propoinuje ogladac np film lekko erotyczny, o ładnych scenach miłosnych, za kolejne dwa zapraszam meza na wspolna kapiel . Niech "robienie" dziecka nie kojarzy sie tylko z czystą fizycznościa bo zaczynamy zatracac sens miłości.... Pozdrawiam Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
my oboje nie palimy, ja nigdy nie paliłam a mąż od 8 lat nie pali nasze starania nie są nastawione na sex tylko w dni płodne bądź koniecznie w d.pł., kochamy się kiedy mamy ochotę właśnie dlatego żebyśmy w głowę nie dostali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Hej Goska! Jesli o mnie chodzi to w zaden sposob nie czuje sie urazona :) widzisz w zeszlym cyklu "dzialalismy" podobnie wg twojego toku myslenia. I sie nie udalo.. A tak ja czesto mam w glowie mysl: trudno nie udalo sie, nastepnym razem bedzie lepiej. I uwierz ze nie jestem osoba ktora kocha sie tylko zeby zrobic dziecko w dni plodne :P bo seks z moim mezem jest tak z******ty ze ciezko bez niego w ciagu calego miesiaca :) hihi Ale on zaczal prace zagranica, wiec uwierz ze nasz "szczesliwy traf" wiaze sie praktycznie z cudem. Gdyby nie ta praca to napewno moje nastawienie byloby calkiem inne ale napewno komus kto przez to nie przechodzi (zgrac sie z mezem w dni plodne np 3 razy do roku) ciezko bedzie to zrozumiec... Pozdro! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11agatka94
Witajcie, mam pytanie, od jakiegoś tygodnia boli mnie podbrzusze, wczoraj wyszły mi jakieś przebarwienia i wypryski na twarzy(nigdy czegoś takiego nie miałam) okres powinnam dostać w niedziele(17.01) myślicie że to może coś oznaczać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karo a Ty do męża nie możesz latać w dni kiedy powinnas? :) kiedyś to było w jakims filmie że żona latała do mężą w owulacje :) Przykład z życia mojego brata: 6 lat sie starali badania, hormony, sterydy wszystko, po 6 latach moja bratowa powiedziala koniec, dokończymy wykańczanie wybudowanego domu i zabieramy sie za adopcje, w pażdzierniku sie wprowadzili a w pierwszym tygodniu nowego roku była już w ciąży. Psychika bardzo działa na organizm... Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Agatka mozliwe ze owulacja, ale nie powiem ci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
No wlasnie! Nie ma sie co martwic, obarczac, obwiniac! Trzeba probowac do skutku :) ja tez nie wierze ze w 1 cyklu sie uda ale od razu mam zapas nadzieji na kolejne ;) no ja wlasnie ograniczam palenie ale moj partner pali nalogowo :( staram sie rzucic ale to nie takie latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goska to masz szczescie ze potrafisz tak na luzie, wisz jak komus bardzo zalezy to staje sie wrecz obsesja i dlatego taka presja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Dziewczyny a okresu brak narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ale mi tez zalezy, mam 32 lata i chciałabym w tym roku jeszcze urodzić ale narazie na swoje ewentualne objawy patrze z przymrużeniem oka i czekam i czekam i czekam, Chociaż dzis tak mi wyskoczyły krosty na twarzy jakbym jutro miala okres dostac a on dopiero za tydzien wiec tez juz jakaś tam zajawke mam ale staram sie zdrowo nakrecac, poza tym mam dziecko w domu które nie pozwala zbytnio mi sie wsłuchiwac w swoj organizm :) Goska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Sss trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda123
Halo dziewczyny mam wyniki z bety - 42,15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Kunegunda123 nie znam sie na becie i tych wynikach, wyjasnisz? Bo nie wiem czy gratulowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Niestety do meza latac nie moge bo mamy jeszcze 4 letnia coreczke :p Tez marzy mi sie porod w 2015 roku ale nie chcialabym juz chodzic z brzuchem przez zime :p tak marzylam o terminie na wrzesien/ pazdziernik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Kunegunda, gratulacje!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Karo wciaz nie mam okresu. Bede dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Sss trzymam kciuki! ;-) Masz regularnie zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kunegunda, zazdroszcze i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Zawsze mialam jak w zegarku ale po pierwsze dzien sie nie skończyl jeszcze a po drugie w tym miesiącu mialam troche stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
no to czekamy na wiescci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
anoo czekamy ;) kunegunda - gratulacje!! Ja wróciłam z pracy i znowu padam. Chyba ide spac, bo nic lepszego nie podzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Jesli do jutra nie bede miala okresu to zrobie test i od razu napisze tutaj jaki wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
sss trzymamy kciuki!! kunegunda gratulacje! Karo też mi się marzył termin wrzesień/październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Sss ale bym Cię teraz wysciskala!!! Gratulacje:-) będzie nasza pierwsza mała istotka na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ojj ja też coś czuje, że jutro będziemy miały komu gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Jestem taka ciekawa tego testu Sss ! Zrob z samego rana! ;) ojj tez cos tak czuke ze beda dwie kreseczki ;) ale nie chce nakrecac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sss33
Dziewczyny tak bardzo wam dziekuje ! Jestescie takie kochane! Boze po prostu uwielbiam was za te podejscie i cieplo ktore od was otrzymuje. Teraz juz jestem nakrecona na maksa. PMS pełną para a okresu brak! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×