Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Agaa87
Ją jakoś w październiku kupowalam ostatnio test w aptece i płaciłam koło 8 zł i byłam zdziwiona że tak mało, wczoraj robiłam zakupy w internetowej aptece gemini i wzięłam test za 2,50 chyba :) oby sie szybko przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja też mam nadzieję że jestem.w.ciąży ;) chociaż nie wiem dlaczego tak myślę ( nie, nie mam paranoi :)) i dziś byłam na zumbie także idź na tany tany tylko na stołach nie tańcz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Dziewczyny bo przez te wiadomości coraz bardziej się nakręcam ... I boję się coraz bardziej , że jednak się nie udało ... Słuchajcie , no i mam jeszcze jedno pytanie . Myślicie , że stres może źle wpływać na ewentualne zapłodnienie , albo na wczesną ciążę ? Mam teraz wiele egzaminów i publicznych występów w muzyku i boję się , że to źle wpłynie na dziecko ... Jeśli już jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wiesz ze ja ostatnio na zamówienie z Gemini czekałam 8 dni? Zawsze jak Zamawialam w czwartek to max we wtorek juz miałam, aż do nich dzwoniłam to pani mi powiedziała ze regulamin sobie zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a kiedy testujesz? Ja się tak boje rozczarowania ze szok!!!! Już się tak nastawilam. Nie no chyba jest zbyt piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RUSALKA 1
nie pamietam dokladnie nazwy ale to byly testy paskowy o czulosci 10 mIU/ml teraz tez kupilam sobie te czulsze dziesiatki i wlasciwie nie ma konkretnej nazwy jest napisane proMatris ja kupilam wieksza ilosc online zeby nie wydawac kasy w aptekach bo to o wiele taniej wychodzi wiem jednak ze te Pepino paskowe tez sa dobre chociaz tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Anka_32 Z Gemini ? Co masz na myśli ? Ej skąd jesteś ? Bo kojarzę galerię Gemini w Tarnowie . Jestem z okolic Tarnowa . Często tutaj nocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero @ mam mieć w czwartek ale mnie to już dziś korcilo żeby zrobić test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi Gemini to apteka internetowa najtańsza chyba w internecie :) a ja jestem z.Mazowsza z samego środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Esmi czy stres wpływa na zaplodnie- nie wiem... ale na dziecko ma, jak najabardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah no tak pisałaś.... Do czwartku juz niedaleko. Wytrzymasz:-P pewnie do wtorku he bynajmniej ja bym tak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=nlPRhdwZtxQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Ja też mam planowaną @ na czwartek. Ale jeśli nie przyjdzie test zrobię chyba dopiero po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Anka jakoś specjalnie mi nie zależy, kiedy będzie to będzie :) Kurcze powinnam Mieć owulacje ale jakoś.nic nie cZuje hmm ale zmykam do łóżka na igraszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Esmi uwierz ze nie wytrzymasz tydzien od terminu okresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Esmi właśnie jakiś czas temu pisałam o tym na forum! Właśnie czy stres wpływa na zapłodnienie, np czy jak bede się dużo stresować i chodzić spięta czy to może wpłynąć na zapłodnienie, mi się wydaje że może na owulacje? Sama nie wiem :( Wiecie co.. Powiem wam coś. Bo ogólnie to ja w grudniu brałam antybiotyki, dość dużo bo ponad tydzień (wtedy się jeszcze zabezpieczałam tabletkami) a wiecie jaki jest stosunek antybiotyków do antykoncepcji. No i ten okres co miałam to nie była miesiączka tylko okres z odstawienia.. A jak ostatnio bardzo dużo jem (co dziwne, bo zawsze jadłam jak wróbelek) no i te podbrzusze mnie bolała ostatnio (Dziś nie bo partner mnie rozciągnął wczoraj chyba haha) No i wczoraj mi powiedział że mam straszne wahania nastroju (raz jestem zła, wkurzona, a za chwile chce się przytulić, śmieje się i żartuje, po czym znów zaczynam się wkurzać...) Dziś te sutki.. strasznie czułe na dotyk. Sama nie wiem co o tym myśleć dziewczyny! Nie chce popadać w paranoje bo przecież zabezpieczałam się, no ale te antybiotyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Popieram Karo ;) Chciałaś chyba napisać że będziesz robiła testy od terminu okresu przez kolejne 7 dni! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
i w dodatku potrafię spać do 13:00 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
a ja wypiłam sobie winko ze znajomymi i chyba mi dobrze ;), a w środę chcę iść do gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
itakinie, też idę w środę :) A po co idziesz do ginekologa? No to fajnie, ja napiję się chyba jutro, ale wcześniej chyba zrobię test (chociaż nie wiem czy jest taka potrzeba, nie chce mieć później wyrzutów sumienia) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo coś mi nie gra, w sobote mialam jakies dziwne plamienie ... a okres powinnam dostać jutro, test wyszedł negatywny, więc w ciąży nie jestem. Ogólnie - czuję potrzebę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Karolina! Jasna sprawa, że antybiotyki mogły wpłynąć na ewentualna ciąże (zreszta sama o tym wspomniałas) jesli PRZYPUSZCZASZ że mogłaś zajść zrób test juz teraz na dniach, juz raczej powinien być wiarygodny bo do zaplodnienia doszłoby w zeszłym miesiącu a nie tym. Ale na Twoim miejscu nie nakręcałabym się, bo te objawy co podajesz nie są równoznaczne z ciążą, to może być także rteakcja NA ODSTAWIENIE HORMONOW. wczesniej bralas tabletki i dlatego moglas nie miec wahań nastrojów, tkliwych sutków itp :) ale kto wie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
no w sumie to zobaczę jutro, może dla własnego spokoju kupię ten test i zrobię w niedzielę rano to dam wam znać (Ale nie liczcie na nic pozytywnego haha) :) No to napisz w środę co lekarz powiedział, czy wszystko ok :) No na pewno by wyszedł wiarygodny wynik, ale masz rację to może być przez te cholerne hormony! Ostatni raz bawiłam się w taką antykoncepcję, gdy już osiągniemy swój cel, pomyślę nad inną metodą, plaster a może spiralka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
itakinie a nie za wcześnie zrobiłaś ten test? To może były plamienia zagnieżdżania się zarodkaaaaa <3 !!! Jak myślisz? Zobaczymy czy dostaniesz jutro @ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ciągnelismy na gumkach, ale serdecznie ich nienawidzę ;) Teraz nie lubię tego momemtu po... :) Macie na to jakiś patent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaa20 nie sądzę, żeby to było zagnieżdzenie. Plamienie było ciemne i było go sporo. A teraz nie czuję się jakby jutro @ miała przyść. Test był czuły (10) i nie pokazał nic... ani śladu ani cienia cienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Własnie... ten moment po jest straszny :P hehe moze nie jakos bardzo, ale tez czuje sie bardzo niekomfortowo jak to ze mnie wylatuje :P Ostatnio mężuś kazal mi nie wstawać żeby wszystko poleciało tam gdzie ma a nie że sie wylewa na marne :P Niestety nie pomogło jak widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×