Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Agaa87
Kwiat nasturcji nie chce myśleć co przeżywaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ja wlasciwie to moglam juz wpisac marcową date miesiaczki poneiwaz cały ten cykl u mnie sie zmarnuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ja tez czuje, ze sie nie udalo. Juz sie przyzwyczailam do porazek. Nie licze na wiele. Lekarz coprawda powiedzial, ze wyhodowalam swietnej jakosci jajeczka, ze malo komu sie to udaje - po 3 dniach od zaplodnienia, mialy juz wiecej niz 8 komoreczek, a podobno 3 dniowe maja od 6 do 8. Podano mi jeden, ze wzgledu na moj wiek, no i na jakosc jajeczka. Nic mnie nie boli, niczego nie czuje, funkcjonuje normalnie, pracuje. Czuje sie tak jak zawsze.. Zadnej zmiany u siebie nie widze. W sumie, myslami przygotowuje sie juz do 2giego podejscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam za Was kciuki! i w czwartek testuje dopiero wieczorem, jak wstane :) pracuje na nocna zmiane, wiec u mnie wszystko jest na odwrot hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
I wzajemnie :) I nie denerwuj sie tam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x karo 01___________25_________2__________3______10-02-2015 kwiat_nasturcji____24_________3(2straty)___3______05- 01-2015 Anka_32__________32_________2__________1______22.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xisacorlitt1972tbsmv
A gdzie pracujesz ? Jako kto ? Bo ja pracuje w sklepie i powiem Ci ze masakra. Cały czas się nosi ciężkie pudła ... masakra. Ja dzisiaj byłam tak padnięty za spałam na stojąco. Pracuje i robie szkole muzyczna to jak ćwiczyłam granie i na chwilę przestałam grać to myślałam że żadne na stojąco .. Jasne http://irclnk.it/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Haj, a ja utknęłam dzisiaj w papierach. Trochę się stresuję jutrzejszą wizytą u gina. Nie wiem co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
itakinie idziesz na zwykły "przegląd" czy cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Oo Anki tabelka jest super przejrzysta :) Kopiujcie ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby przegląd, ale nie podobają mi się ostatnie bóle podbrzusza i to plamienie z piątku, soboty i niedzieli. Chyba że TO był okres. Sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
itakinie to daj znac jutro odrazu po wizycie co i jak :) Ja sie Wami wszystkimi tak przejmuje i przezywam jakby to o mnie sama chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Itakinie to powodzenia jutro nie stresuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onlydreams
Ja pracuje w calodobowej restauracji. Po 10godzin dziennie sama. Czasem nie wyrabiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Jeśli to będzie ciąża, to będę najszczęsliwsza osobą na świecie, ale nie myślę... wydaje mi się, że coś mi się poprzestawiało i sfixowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterenersa1984fizer
Esmi to dopiero u Ciebie 3 cykl, nie ma co panikować:-* co innego u mnie, 15 cykl i nic:-/ Jasne http://sttl.in/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Itakinie szczerze mowiac tez sie obawiam jutrzejszej wizyty u ginekologa, boje sie ze cos wykryje albo bedzie cos nie tak ;/ musze zmienic przychodnie bo czytalam duzo zlych opinii na temat mojego gin.. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok u ciebie i u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Wiecie co się wczoraj dowiedziałam.Moja siostra ponad 10 lat walczyła o dzidziusia.Półtora roku temu urodził się mały.Lekarz pogratulował i powiedział żeby się cieszyć bo w ich przypadku to cud.Więcej dzieci na pewno nie będzie.Wczoraj siostra dzwoni i mówi że jest w 5 miesiącu drugiej ciąży.Wczoraj się dowiedziała.Żadnych objawów,nawet zeszczuplała odrobinę.Wszyscy w szoku.Lekarz w szoku.Cuda się zdarzają. A u mnie następny dzień sfiksowanego myślenia czy zaskoczyło czy nie. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie 2 kreski!!!!!!!! Druga dużo jaśniejsza ale jest!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Anka. Super jest nadzieja!!gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×