Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość itak inie
Mam dzis dzienz cyklu " byc jak czlowiek burito" czyli zawinac sie w koldre i przelezec caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Ja mam tak od kilku dni , a teraz już uciekam do spania ... Dobranoc dziewczynki :* Niech się wam przyśnią wasze przyszłe dzieci . Mi ostatnio śniło się, że urodziła córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi.się dziś śniło że w polo markecie filety z piersi z kurczaka były po 4 złote za kg. Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Anka ale sie usmiałam do monitora przez ten Twój sen :D Maluśką masz córcie jeszcze, ale dobrze kombinujesz :P heh tez mi sie wyadaje ze jak pchać sie w pampersy to zaraz jedno po drugim jest lepiej :) Oczywiscie na tyle, żeby dać organizmowi troszke sie zregenerowac po ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Hej:-) jakie plany na dziś? Ja dalej się będę kształcić;-) Agata rób ten test:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Ania haha o jeju ale się uśmiałam:-) mi się kiedyś snilo że byłam na porodowce i rodziłam:-) obudziłam się cała zalana potem a mój P się mnie pyta czemu jestem taka mokra a ja mu na to no przecież rodziłam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Haha udane jestescie :D Ja takze bede sie edukowac dzisiaj :p a pozniej do babci na niedzielny obiadek ;-) ;-) Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Ja też niestety muszę się dzisiaj pouczyć ... A później mam występ i dopiero późnym wieczorkiem odpocznę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak bycie po 30stce ma swoje plusy :D ja już się wyedukowałam i teraz zamiast biec na uczelnie to siedzę z kawą przed komputerem, ale wy dzieci uczcie się uczcie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Anka, o tym samym pomyslalam. Jak dobrze, ze nie musze juz na uczelnie biegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nigdy więcej bobo testy!!!! Dziś @na całego. I tak mnie pokusił otworzyć ten test patrze a tam blada druga kreska nawet nie zdążyłam go wykorzystać a już wskazywał ciaze!!! Tylko nadzieje robią i naciągaja żeby drugi robić. Trochę się podlamalm ale mój mi powiedział PRZYNAJIEJ WIECEJ POWODOW DO SEXU HE teraz się musi udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Agata uda sie nastepnym razem ;) :) Ale lipa z tymi testami.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Dziewczyny ja za to w tygodniu odprowadzam Małą do przedszkola, wracam i pije rano kawke przed kompen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
ha haha swietna data :) Jakie macie plany na niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnego pomysłu na niedziele. Pewnie zaliczymy jakiś spacer po drzemkę małej a tak to pełne lenistwo w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
tez tak mam, ajedyne co pomaga, to solpadeine - rozpuszczalne tabletki. Całkiem nieźle sobie z tym bólem radzą. Mozna dostać je bez recepty w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie uderzenia gorąca że w momencie robię sie mokra. Kurwa może ja juz przekwitam ze mam takie wary! Normalnie siedzę i zalewa mnie pot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
Anka nie strasz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko juz mi przeszło ale pewnie jeszcze dziś mnie złapie. Ja takie wary miałam po porodzie i lekarz powiedzial ze to przez hormony że wracają do punktu wyjścia i po jakiś trzech miesiącach mi to przeszło a teraz znów wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Hej, a ja wlasnie odpoczywam :) wczoraj chyba faktycznie byla owulacja bo tak mnie brzuch bolal przez kilka godzin ze szok! Oczywiscie wykorzystalismy ten czas wczoraj wieczorem i dzis rano hehe :) mam nadzieje ze trafilismy w odpowiedni czas! zobaczymy co z tego wyjdzie... troche jestem spieta. Test juz kupilam! A dzs lenistwo pelna para, ide zaraz zrobic kawke :) szkoda ze nie wyszlo i dostalas @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
u nas też troche leniwie, kawka spita placek zjedzony, mąż zaraz ma mecz a ja z córą się pobawie :) korzonki nadal trzymają żadne tabletki nie działają.. też jestem ciekawa czy w tym cyklu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylozylismy sie na kanapie i szukamy miejscowki na ferie. Ale jakos oferty hotelowe specjalnie nas nie przekonuja. Ciekawe co z tego bedzie. Nastrajam sie na wizyte u gina. Na sama mysl mam ciarki na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Ufff wreszcie mogę się polenić ... Jak mi dobrze na łóżeczku , przy cieplutkim kaloryferku ..... Tylko to , że kapie coś z niego jest minusem ... Poza tym wszystko okej :) A jak wam mija wieczór dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×