Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość karolinaaa20
Ooooo Karo świetny pomysł ;) Daj z siebie wszystko w tych namowach, powiedz że zrobisz mu taki raj na ziemi o jakim jeszcze nie marzył! :D A wiem wiem ten fantasy taki tak? Ja ostatnio byłam na Hobbicie 3 ;) Nawet nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Dziewczyny mam wyniki! HCG wyszedł dodatni, przypadający na 4-7 tydzień ciąży!!! Jestem mega szczęśliwa i mam nadzieje, że dalej też wszystko będzie ok... A Wam zyczę powodzenia i nie poddawajcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina no jakiś taki przygodowy. Hobbitem jestem ciut zawiedziona, mam prawo jako fanka Tolkiena :P. Mutuch gratuluję:*. Ja nie wytrzymam do @ w następny piątek idę na betę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Mutuch który cykl? :) kwiat nasturcji to tak jak mój hehe Władca pierścieni i Hobbit to filmy do których morze wracać co chwile, ostatnio chciał sobie zrobić seans od Hobbita po Władce, no ale nie oszukujmy się trochę to zajmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
może* miało być! x I w ogóle gratulacje! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Mutuch gartulacje!!! :D Fajnie, że są tu wpisy, że komuś sie udało! :) dzięki Wam nie trace nadziei... Ojj raj to ja mu zrobie w łóżku... i nie tylko :P hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Spadam dziołszki, muszę podjechać po siostrę do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Kwiat nasturcji szczęściara:-) Karo ja też z moim wybieramy się na 50 twarzy choć ta aktorka grająca główna rolę mnie denerwuje ale co tam pójdę zobaczę ocenie napalę się na mojego może po drodze z kina zaliczymy gdzieś jakiś dziki seks:-) Robię dziś krokiety chętne zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Granella widzę że szalejesz :) Oj krokiety ale bym zjadła mój chciał ostatnio ale nie chciało mi sie robić u nas dziś naleśniki na szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Zajadałam sie ostatnio krokietami :) póki co mam dość hihi :D u mnie dzis zupa jarzynowa.. córcia nic innego nie chce przy tej chorobie :( Teraz juz 3 godzine śpie a ja tylko sie krece i patrze czy oddycha... Będzie miała 18 lat tez pewnie bede sprawdzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Mutuch gratulacje!! X Nie lubię takich filmów jak hobbit, my byliśmy ostatnio na furii i bogowie, chcieliśmy iść na uprawodzoną 3 ale nie zdążyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina no bardzo długo by trwał taki maraton :D. Mutuch no według mnie ta Dakota jest jakaś taka bezpłciowa, zero uroku :). A u mnie na obiad był indyk curry, jeszcze została porcja dla męża, no ale on pewnie u mamusi zje ;). Dziewczyny nakręcam się, że się udało, bo czuję kłucia w podbrzuszu :D. Oczywiście często je czuję i bez ciąży, po prostu bardzo bym chciała już zajść :(. Miedzy mną a moją siostrą jest 6 lat różnicy, będzie mieć osiemnastkę w marcu, to dużo, chciałabym wyjść z pieluch za jednym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski, ja chyba musze przestac was czytać, bo mi sie ryczec chce... bez sensu tak z gory wiedziec, ze na razie nic z tego nie bedzie ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Właśnie ja też chce uniknąć różnicy wieku 6 lat :/ mam nadzieje, że najpóźniej w 2016 roku urodze i bedzie roznica 5 lat :) Pomiędzy mną a moimi braćmi jest własnie 6 lat (chyba zawsze bedzie dla mnie gnojkiem :P) i.... 15!!! To mi rodzice prezent zrobili co :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
itakinie... wiesz co Ci powiem? ja przy każdym wpisie, że ktoras jest w ciązy uroniłam łezkę... cięzko mi sie pogodzic ze ja moge tylko działąć kilka razy do roku :( i tez mam chwile ze odchodze od kompa i musze sie wypłkać... Walcze z tym i mam andzieje, że będzie tylko lepiej a nie gorzej... Ty tez spróbuj sie usmiechnąć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja tak generalnie podchodziłam do tego na luzie, na spokojnie. Ale najbardziej nie moge przebolec tego, ze przez tyle lat NIC, kompoletnie nawet nie chcialam myslec o dziecku.. A teraz mi sie wlaczylo i mi sie chce, i jakies problemy dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mi tak samo smutno :(. Moja koleżanka niedawno urodziła córkę, w rodzinie tak samo jedna ledwo z połogu wyszła, a już w ciąży jest :(. Chciałabym zobaczyć te upragnione dwie kreski na teście, a przede wszystkim, żeby tym razem wszystko dobrze poszło. Choć na 100% nie obędzie się bez komplikacji. Ginekolog już mi zapowiedział, że w mojej sytuacji szew okrężny to absolutna konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Właśnie dostałam pikantnego smsa od mojego P:-* chyba dzisiaj będzie mała powtórka:-) nie wiem co się że mną dzieje, zawsze przed okresem byłam niedotykalska a tu proszę! Na sama treść tego smsa robi mi się mokro!:-) Itakinie tylko nas nie opuszczaj! Rozumiem że Ci ciężko, ale poniekąd masz tego świadomość że w tym zbuku nr 1 jest dziecko. Nie łam się:-* Powiem Ci że być może w marcu mój P wyjedzie za granicę i co wtedy? Niby z jedenej strony dobrze bo kasa by się przydala ale z drugiej dziecka na odległość nie zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Dziewczyny MY MUSIMY WIEZRYC ze bedzie DOBRZE! Mamy inne wyjscie? Chyba nie bardzo... Wiem, że jest cięzko.. sama to codzien odczuwam... jeszcze coraz czesciej dopada mnie samotność... echh. w koncu sie ulozy i bedziemy widzialy te 2 kreseczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Miało być watku:-) Lubelskie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje mi liczyć, że luteina podziała... i że ten brak owu nie jest spowodowany jakimś większym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Dziewczyny... Nie załamujcie się proszę! Przecież nie o to chodzi na tym forum! Każda która zachodzi w ciąże powinna podnosić nas na duchu i dawać nadzieję że damy radę również my! :( Wiem że łatwo się to mówi no ale trzeba to jakoś sobie tłumaczyć! Przykro mi się czyta jak opowiadacie o płakaniu po kątach.. Za kare nie powiem wam o niczym jak mi się uda! Wtedy o parę łez będzie mniej. Trzymajmy się razem a na pewno się uda.. Chciałabym was wszystkie przytulić teraz, i proszę nie załamujcie się! Jesteśmy młode i damy radę! WSZYSTKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Śląskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pospałyśmy z Tosią, 2,5 godziny!!!! a obiadu brak, dobrze że wszyscy lubimy naleśniki :) xxxxx kwiat_nasturcji ja chyba oprócz rożka to mam wszystko, nawet te pierwsze to w takich neutralnych kolorach bo urodziłam w weekend majowy a w marcu jeszcze nie wiedziałam co będzie więc kupowałam żółte, białe, fioletowe :) xxxxx my walentynki to pewnie w domu bo ja jakoś nie przepadam za tym "świętem" chociaż 18 lutego mój mąż ma urodziny wiec może jakoś to połączymy xxxxx ja jestem z mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Karolina to niedaleko mnie :) Kurde w twoim wpisie masz wiele racji ale nawet nie waz sie nam nie pochwalic!!!! :D Swoja droga ciekawe jak Esmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×