Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Itakinie trzeba korzystać jak dzieciaki.śpią bo jutro znów cały dzień na nogach. A moja córka jest nad wyraz *****iwym dzieckiem..... Ehhh dziś mnie Zumba ominęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz taki gorący okres jest, dwie prace, dwa razy więcej papierologii.. więc te okresy feriowe i czerwcowe są bardzo ciężkie. Normalnie i tak wracam średnio o 17... więc też łatwo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh dobrze, że teraz w PL macierzynskiego jest 12 rok a nie pół, wtedy sobie "odpoczniesz" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli teraz będę w ciąży, to przerwę staż... tzn nie mogę mieć dłuższej przerwy niż 1 rok. Więc pewnie mój macierzyński ewentualny będzie wynosił 6 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o statnio testuję szepty - w przypadku, kiedy dzieciakom wydaje się, ze wyprowadzili mnie z równowagi, zaczynam mówic spokojnie szeptem. Działa idealnie. Konsternacja i zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .Nie mogłam wczoraj odpisać bo dziewczynki się zbudziły.A jak je uśpiłam no to i siebie od razu.Kości mnie bolą ciasno z nimi spać:)). Na kafe jest taki temat Wróżymy :) No i wlazłam tam wpisałam datę urodzenia i imię i dostałąm wróżbę od wróżki Luny. Ja to biorę na lekko te wróżby.Ale tak poczytałam że niektórzy wróżą sobie u tej babki od lat.Ona mieszka gdzieś we francji i większość ludzi zna ją i jej rzekome osiągnięcia.Choć te wróżby są takie że i tak nic człowiek nie wie. A kwas foliowy można brać cały czas.Może pomyślicie że to śmieszne ale ja raz dziennie wciskam go nawet dla swojego męża.Wyczytałam jakiś czas temu w jakiejś medycznej gazetce że dobrze go brać cały czas bo działa tak jakby anty rakowo. Esmi przykro mi:(( Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny muszę się Wam czymś pochwalic: moja 20miesięczna córka zaczeła wołać na kibelek, jestem z niej mega dumna :) wiem, że to głupie i ktoś pomyśli, że jestem wariatką ale duma mnie rozpiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Anka super brawo dla małej!! Wiem o czym piszesz bo moja cora jak miała 18mcy to już była bez pieluchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u nas to dopiero początki, nocnik olała ale nakładka na kibelek się sprawdziła. Ona już wcześniej robiła ale to ja sama musiałam jej przypominać a dziś przyszła i powiedziała że chce siusiu i kupke :D Moja duma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Aha, moja bez przypominania jak miała 1,5r wolała ,,kchh kchh,, śmiać mi sie chcę jak sobie przypomnę jak by ją coś patrzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Witam ja tez czekam na termin @ ciekawie czy bedzie:);) fajnie by bylo jakby nie bylo:)p. Piersi mnie bola, dutkow nawet dotknac nie moge, mam nadzieje ze to nie wkrecanie tylko prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki i bąbelki ;))) Wstałam własnie z bólem gardła. Mam tylko nadzieję, że nie rozszerzy mi się to bardziej. Niczego nie potrzebuję tak mocno jak choroby.... Buziaczki na miły dzień, lecę na śniadanko a później kończę to, co zostało mi do zrobiena z wczoraj. Mam nadzieję, że wieczorem będę mogła już spokojnie sobie poleniuchować. Odzwyajcie się, będę Was podczytywać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Czesc Dziewczyny :) Ja to dzis pospałam z moją córcią :P Uroki weekendu :)) x Anka wiem o czym mówisz :) Buziaki dla Małej od wirtualnej cioci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Hej dziewuszki.. Ja jestem od wczoraj wieczór podłamana.. Ostro powadziłam się z moim, myślałam że go rozszarpie. Dziś muszę z nim porozmawiać na spokojnie. Faktycznie trochę wczoraj przesadziłam mówiąc że jest tchórzem i że nawet porządnie podupczyć nie umie (wiedziałam że tu najbardziej zaboli, oczywiście to nie była prawda) Ehhh, szkoda gadać, noc nieprzespana. Mam nadzieję że dziś będzie spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Hej:-) ależ mnie głowa boli dzisiaj:-( Nie wiem jakim cudem ale wczoraj z konta mi zniknęlo 400 zł a jak na złość bank dziś zamknięty eh jeszcze mi tego brakowało. X Pierwszy objaw @ się u mnie pojawił, wyskoczyl mi pryszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzis rano obudzilam i tak rozmyślałam, jak to będzie, jak takie maleństwo przyjdzie rano się przytulić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj no to faktycznie poleciałaś :P Mój to by sie chyba obraziła na maxa i udawał przez miesiac ze mu sie kochac nie chce :P Ale pamietaj, że na zgode najlepszy jest seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itakinie- jest cudownie :D gorzej jak Mała przyleci i chamsko otwiera Ci oczy jak Ty spisz (podnosi powieki) i wola: no budz sie, jest dzien :D - wiecznie budzi tak swojego Tatusia :) x Granella- ja zauważyłam, że w moim porąbanym banku czasem wchodze na konto i też brakuje mi kilka stówek, baa kiedys mi pokazało o 1000 zł więcej :D a po kilkunastu minutach wszystko wraca do normy.. Nie mam pojęcia od czego to zależy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Karo niedtety z seksu nici - grzybica ;/ a jakby mi w banku pokazalo o 1000 zl wiecej bylabym pierwsza przy bankomacie i na szybko wyciagala hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×