Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość kwiat_nasturcji
Cześć :). Mam dosłownie 20 minut wolnego i weszłam zobaczyć, co u Was :). Córka z nianią, mąż u rodziców, a ja urobiona po pachy ;). Anka_32 nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :(. Moja córka w temacie pieluchowym jest bardzo do tyłu. Próbujemy nauczyć ją korzystania z nocnika, ale jeszcze nigdy nie załatwiła się do niego:(. Za to kilka razy narobiła na podłogę od razu jak wstała :(. Macie może jakieś wskazówki jak ją skutecznie odpieluchować? Itakinie oj wesoło będzie ;). Moja córka jak mnie budzi to podnosi mi palcem powiekę :D. A potem zaraz daje całuski ;). Mi wróżka Luna nie powróżyła, ale mam przeczucie, że się udało :). Jakoś tak czuję. Karakataka życzę Ci dwóch pięknych grubych kresek :). karolinaaa20 mój by się chyba nigdy nie odezwał po takim tekście . Granella a jakbyś zadzwoniła na infolinię banku? Naprawdę mam wrażenie, że się udało, czuję takie specyficzne ciągnięcie w podbrzuszu :). Mam nadzieję tylko, że to nie moje urojenia :P. Dni płodne były tydzień temu dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :). Mam dosłownie 20 minut wolnego i weszłam zobaczyć, co u Was :). Córka z nianią, mąż u rodziców, a ja urobiona po pachy ;). Anka_32 nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :(. Moja córka w temacie pieluchowym jest bardzo do tyłu. Próbujemy nauczyć ją korzystania z nocnika, ale jeszcze nigdy nie załatwiła się do niego:(. Za to kilka razy narobiła na podłogę od razu jak wstała :(. Macie może jakieś wskazówki jak ją skutecznie odpieluchować? Itakinie oj wesoło będzie ;). Moja córka jak mnie budzi to podnosi mi palcem powiekę :D. A potem zaraz daje całuski ;). Mi wróżka Luna nie powróżyła, ale mam przeczucie, że się udało :). Jakoś tak czuję. Karakataka życzę Ci dwóch pięknych grubych kresek :). karolinaaa20 mój by się chyba nigdy nie odezwał po takim tekście . Granella a jakbyś zadzwoniła na infolinię banku? Naprawdę mam wrażenie, że się udało, czuję takie specyficzne ciągnięcie w podbrzuszu :). Mam nadzieję tylko, że to nie moje urojenia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek u nas to było tak, że z nocnika to ona paluszki jadła a na niego nie usiadła.... kupiłam jej nakładkę na kibelek i na początku sadzałam ja rano i wieczorem przy myciu zębów, później przy każdej zmianie pieluchy i ona sama jak zmieniałam pieluche to wołała siusiu a dzis przyszła i powiedziała że chce siusiu o kupkę i też to zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiofracadli1984yxhcz
Esmi to dopiero u Ciebie 3 cykl, nie ma co panikować:-* co innego u mnie, 15 cykl i nic:-/ Jasne http://1337.lu/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek ja też miałam uczucie w podbrzuszu takie dziwne i też czułam że coś z tego może być, taki ból miałam przy pierwszej ciązy pamietam bo też szukałam informacji co to może być i długo łykałam nospe bo denerwowałam się że coś może być nie tak wiec gin kazała łykać dla spokojnośći :) oj powiekszy sie nam wirtualna rodzinka powiekszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Masc crotlimazolum uzywam na chwile obecna, zawsze mi pomagala po jakims czasie. Zastanawiam sie czy zapisac sie do gin po jakies dopochwowe tylko ja dalej nie mam pewnosci czy nie jestem w ciazy. I sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka moja nie zawoła ani siku ani kupę :(. Taka niemota mała z niej :). Karolina infekcje w ciąży się zdarzają, ja bym kupiła jakieś globulki lub poszła do ginekologa. Widziałam ostatnio jakąś reklamę gine intima, czy jakoś tak . A teraz spadam, będę Was w wolnych chwilach podczytywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Karolina jesli to faktycznie grzybica to powinnas to skonsulotwac z lekarzem, tym bardziej jak sie okaze ze w ciazy jestes... x co do bolu brzucha w ciazy ja tez bardzo na to narzekałam w ciązy.. tylko ze moje bóle były tak silne, że lekarz zalecił mi leki bo mogło juz być nie ciekawie... ale to dłuższa historia. x kwiat, kobiety często maja własnie to przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakis sprawdony sposób na zrzucenie z siebie tej presji, że chce zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo - iść do gina i usłyszec, że ten cykl jest bezowulacyjny.... Zajść dalej chcę, ale ten miesiąc presja = -500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
karolina ja tez na Twoim miejscu bym poszła do gina! x córa drzemie, w domku posprzątane, obiad się robi a za oknem słoneczko :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
witajcie u nie dzis 10 dzie cyklu i nie zauwazam objawow dni plodych a wg moich obliczen juz od wczoraj cos powinno sie dziac, i co teraz, moze tym razem bedzie tez bezowulacyjny a moze znowu wszystko sie poprzesuwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Test robiony o 13 godzinie dzis druga kreska blada ale widac ja holym okiem. Nie umie przestac na to patrzec;) jak myslicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia, a łykasz cos? Ja dostałam luteinę podjęzykową, podobno ma pomoc. Zaczynam od jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
jak blada kreska to pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
A wracajac do mojej owulki to niby wczoraj szyjka byla otwarta ale nisko a dzis jak badam to nie moge dosiegnac, czy to moze o czyms swiadczyc, jezeli chodzi o sluz to trudno wyczuc bo jak sie wspolzyje to tam zawsze sie ciagnie jak bialko, same wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
no wrzucaj fotke to sobie chociaz popatrzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Moj narzeczony ma dzis urodziny mielismy sie napic wina ale se daruje w tym wypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam brac duphaston ale to dopiero po owulacji tzn od 16 dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
ta od duphastonu to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karakataka gratulacje ! u mnie rano była bladziutkaa, ale natępnego dnia ok 14 powtórzyłam test i już była wyrażniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karakataka to gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje ;)) Dawaj fotę ;D jak nie mogę pooglądać dwóch kresek u siebie, to chociaż Twoją podejrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×