Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Esmi 20
Dziewczyny i już wszystko jasne. Właśnie wróciłam z pracy, @ mnie dopadł. Tak mnie brzuch boli jakbym miała coś zaraz urodzić i jajniki mnie masakrycznie bolą ... Umieram, ale jeszcze żyję ... Z dzidziusiem chyba jednak zaczekamy do ślubu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
16 lipca 2016 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Podobno urodze jeszcze w tym roku :D chciałabym w to wierzyć :) x Esmi przykro mi... wiem co czujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Staram sie o tym nie myśleć i nie załamywać ... Będę miała teraz wiele spraw , może zacznę się rozglądać za tą jedną jedyną suknią ... Jakoś mi zleci ... Mam nadzieję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że zleci.. czas leci bardzo szybko :) Też dopiero co okres dostałam i byłam załamana a tu już połowa cyklu za mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zleci, dasz radę :) Ja własnie liczyłam, kiedy muszę zacząć wcinać tabsy. Wychodzi, ze w niedzielę :) Czyli już tuz ,tuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itakinie, i na jakiej zasadzie dziala ta luteina? przy kolejnym cyklu powinnas juz miec normalnie owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esmi bardzo mi przykro.... Xxxxxx Ehhh moja panna dopiero zasnęła, ale jej się przestawilo Xxxxx Mi wg chińskiego.kalendarza wyszło ze będę mieć córeczke :) zobaczymy czy chińczycy mają rację Xxxxxx Wiecie co uwielbiam Facebooka! Dzięki niemu wiem ze koleżanki córka juz 3 raz ma antybiotyk w tym roku, a inna musi przerejesrowac samochodów a jeszcze inna zostawiła dwoje Dzieci z dziadkami i poleciała do Włoch na tygodniowy urlop. Siedząc w domu wszystko wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży miałam luteine dopochwo od 12 tygodnia bo plamilam Xxxx Kiedyś mój kolega pracowal we wrozkach na telefon i na sms i trochę opowiadał jak to wygląda hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
tak ja wiem, sama brałam luteine w ciazy. tylko jesli dobrze pamietam, to ty pisalas ze nie masz owulacji tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego tez napisałam ze chcialabym w to wierzyc co ta wrozka mowi :D hehe biore to z przymruzeniem oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tam boje wrózek pytać :) Mam nadzieję, że następny cykl będzie lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Dziewczyny a ja słyszałam , że jak ma się okres to trzeba odstawić kwas foliowy ... To prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie słyszałam że trzeba odstawić. Ja muszę jakieś witaminy wybrać, może macie jakieś upatrzone? Wcześniej brałam doppelherz mama ale już wtedy kosztowały prawie 50 zł i były ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pomoge bo cały czas biore tylko kwas foliowy. w pierwszej ciązy tez tylko kwas foliowy a pozniej chyba falvit mama. a w ostatnim trymestrze miałam tabletki od lekarza ze względu na silna anemi, która dała sie takze we znaki zaraz po porodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę bodymaxplus, gdzieś od roku i rzeczywiście jest różnica - szczególnie widać to po włosach i paznokciach. Ale musze sie przyjrzeć jaki mają dokłądnie skład. Laski skąd się bierze kobiecie ta chęć na dziecko. Normalnie jakaś choroba psychiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że tez sie nad tym zastanawiałam... Ale to uczucie wygrywa ze wszystkim... x pora polozyc sie do łozka... jutro kolejny dzien nudow :/ dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itakinie to jest właśnie ten instynkt macierzyński ;) moja znajoma przez wiele.lat była pewna że nie chce mieć dzieci, jest po dwóch tabletkach "po" aż nagle stuknelo 35 lat, znalazła porządnego faceta i chce mieć dziecko i jest problem bo nie udaje im się. Kobieta to coś ma w sobie i prędzej czy później to się budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim sensie, że musimy siedzieć w domu i nie mamy za dużo mozliwosci aby jakos aktywnei spedzic czas przy temperaturze 38 stopni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×