Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Karo 01
A mój M. będzie pytał szefa o tydzień wolnego :) Zawsze to jakaś szansa, że sie uda cos podziałać :) Marna bo marna ale zawsze jakaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo trzymam kciuki aby Twój M dostał wolne:-) bardzo mocno:-) X Wiecie co dziewczyny odkąd udzielam się tu na forum tak mi jakoś raźniej:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Karo, może akurat się coś uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ile można smędzić chłopu... Ja się zastanawiam, co tu dalej zrobić, żeby ten dzień nie był całkiem stracony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Karo oby się ten szef zgodził :) x Macie chyba rację, zapiszę się ale niestety weekend. Dopiero w poniedziałek (ciekawe ile bede czekać) chyba że ładnie się uśmiechnę i powiem że tylko po recepte pilna sprawa itd.. też się trochę boję bo sama nie wiem czy sie udało czy nie. Jak tak to mam nadzieję że nic się nie stanie.. x a co do tej kłótni to już wszystko wyjaśnione haha :) Powiedziałam że pod wpływem emocji już nie wiedziałam co wykrzyczeć żeby się skończył odzywać i przyszło tylko to zdanie do głowy... Dobrze że jest wyrozumiały uff... Ktoś pisał że seks na zgode najlepszy, seksu nie było ale ja go zadowoliłam w inny sposób. A niech ma! ;) x Dziewczyny jutro testuje! Wiem że to może za wcześnie ale nie jestem pewna czy przez te antybiotyki z grudnia coś się nie zmajstrowało. Dam wam jutro znać co wyszło, o dziwo nie jestem już taka zniecierpliwiona jak pare dni temu, x u mnie dziś nalesniki z twarożkiem lub nutellą i bitą śmietaną! mmmm jestem taka głodna! x Gratuluje nowej mamusi! To musi być chyba najszczęśliwszy dzień w życiu dowiedzieć się że za jakiś czas urodzi się dzidziuś! :) x itakinie, rozerwij się troszkę może? wrzuć na luzik, praca nie zając. Idź na basen, lodowisko? Daj sobie odetchnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Granellla mam to samo.. Nie mogę z nikim sobie tak pogawędzić i dziecko jak z wami. O tym co czuje, co mi dolega, objawy itd. Lubię czytać o waszych zdarzeniach nawet tych które nie dotyczą ciąży! :) Mam nadzieję że nam wszystkim jest lżej dzięki temu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Dziewczyny wszystko co czytam na temat globulek, maści itp na grzybice nie można brać w 1 trym. ciąży :( Lekarz dopiero w poniedziałek (o ile się uda) Co ja mam zrobić! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
dzieki dziołszki :) Tyle trzymanych kciukow ze musi mu dac to wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
kurde no już sama nie wiem. Nie wyobrażam sobie nie smarować maścią bo pewnie nie jedna z was miała i wie jakie to cholerstwo! ;/ Podejrzewam że to wszystko od nadmiernego dbania o higienę intymną, tymi beznadziejnymi mydłami zapachowymi.. Czas kupić jakiś płyn do hig. intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo mam nadzieję, że Twoje chłopisko dostanie wolne :). Anka_32 super test , ja trzymam jeszcze swoje, na pamiątkę ;). Karakataka gratuluję serdecznie :*. I dawaj zdjęcie na fotosik albo pokazywarkę i wklej link ;)! Itakinie a na co chciałaś iść do kina? Marysia czasem owulacja przebiega bezobjawowo, może kup testy owulacyjne? Mój mąż ciągle u rodziców, w remonciku pomaga :-o. Coraz mniej mi się to podoba :(. Też mi raźniej jak wiem, że mogę z Wami popisać o wszystkim i o niczym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że ja używam zwykłej ziajki do higieny intymnej i jestem mega zadowolona.. Zero podrażnień, swedzenia, stanów zapalnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaa20 mogę Ci polecić coś, ale ostrzegam to metoda dość niekonwencjonalna ;). A co do leków to czasem bezpieczniej jest zażyć niż nie. Ja np miałam zapalenie nerek w ciąży z córką i musiałam wziąć antybiotyk. Tylko ważne, żeby nie działać na własną rękę. A co do metody. Jogurt naturalny, kefir, ewentualnie zsiadłe mleko. Jeśli chodzi o higienę to wierz mi albo nie, ale najlepsza jest sama woda, ewentualnie naturalne mydełko (np. marsylkie albo z Alep).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaa, a może dzisiaj ten test machnij? myślisz, że jeszcze nic nie pokaże? Jak nie wyjdzie, to użyłabym maści jeszcze, a w poniedziałek do lekarza szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat_nasturcji - na ten film o niewidomym nauczycielu ;) W sumie nic innego ciekawego w tym naszym kinie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
No i chyba dziś ją kupię Karo. Kwiatku mąż pewnie wróci lada chwila, więc może jakaś romantyczna kolacja? Czy to już przeżytek? To ja wam opowiem co mnie ostatnio spotkało. Tydzień temu byłam z pieskiem na spacerze, i znalazłam na dróżce koło bloku klucze z centralnym pilotem do Forda. Podniosłam, dałam na murek (myślę może ktoś znajdzie) Dziennie tam tędy przechodziłam z psem, klucze nadal leżały. Wzięłam je i postanowiłam że napisze ogłoszenie na fejsie. Tak sobie pomyślałam ALE JA GŁUPIA przecież jest pilot. Miałam zamiar wieczorem się przejść po okolicy i poklikać, a nóż był to ktoś z osiedla. Czekałam tylko aż do domu wróci ojciec bo pilnowałam siostry (ostatnio mówiliście o różnicach wiekowych, u mnie to 13 lat :P ) Pyta się mnie co to za klucze, w żarcie opowiadam że Forda se kupiłam a co! Później mówie że znalazłam blablabla, a on że może to od sąsiada (auto sąsiada stało pod urzędem, zaraz naprzeciwko naszych okien) Podszedł do okna, kliknął a obok auta tego sąsiada zapalił się inny Ford, myślał że zbieg okoliczności ale kliknął jeszcze pare razy i faktycznie. Nawet nie musiałam z domu wychodzić! :) Napisałam karteczkę, dziś facet dzwoni, myślałam że się rozpłacze ze szczęścia. Jakbym wiedziała wcześniej że tak łatwo pójdzie to już tydzień temu bym te klucze wzięła. A auto niczego sobie, naprawdę niezły czarny ford. Więc liczę dziś na jakieś znaleźne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina zdecydowanie przeżytek, myślę, że pod wieczór rozboli mnie głowa i pójdę spać ;). Super, ciekawe czy dostaniesz jakieś znaleźne :)? Daj znać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Widziałam zwiastun tego filmu, też chciałabym na niego iść. Testu jeszcze nie robię po na 100% po 6 dniach nic nie wyjdzie. Poczekam do jutra i chyba z korzystam nawet z tego jogurtu jeżeli ma pomóc. No właśnie wczoraj już użyłam tylko wody, nie chciałam pogarszać sytuacji. A teraz idę zjeść sobie bigosik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Ah ten ból głowy wieczorami :P ok ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo ja to bym chciała jakąś mega dobra czekoalde albo paczke żelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
napewno facet cos podali że znalazłaś te kluczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wyrabia ciasto na bułki a ja dorwalam się do nutelli Aaaaa ale mi wstyd :( Mój mąż dziś "świętował" z moim bratem i jest po kilku piwkach, jejku jak ja nie lubię jak on jest pod wpływem alkoholu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina troszkę mi podpadł to i głowa będzie boleć :D. Anka_32 ja mojego też nie lubię pod wpływem, język się mu plącze , a jak wypije ciut za dużo to wymiotuje :-o. Mam do Ciebie pytanie? Będziesz kupować dostawkę do wózka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój męzus własnie mi powiedział, ze jak mu wolnego nie da to on sam sobie je zrobi :D heh wariat.. a później nie bedzie mial do czego wracac bo go zwolni :D ale ogólnie jestem dobrej mysli :) wierze, że szef okaże sie człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek nie wiem, nie myślałam jeszcze o tym, ale jaką dostawkę? taką że starsze dziecko stoi? czy coś innego masz na myśli bo jeśli tak to daj jakiegoś linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×