Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x karo 01___________25_________2__________3_______10-02-2015 kwiat_nasturcji_____24_________3(2straty)____3_______05- 01-2015 Esmi20 __________20_________1wsze______3 cykl____22.01.2015 Sfrustrowana___)))_27_________1sze_______6cykl_____30.01.2015 karo 01___________25_________2__________3_______10-02-2015 11Agatka94________20________1wsze______2cykl____15.02.2015 xxxxxxx Anka_32__________32_________2__________1______ciąża(termin?) OnlyDrems________25_________1wsze_____5lat_____ciąża(termin?) Katarakta__________?__________?_________?_______ciąża(termin?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Kolejna mama?:-* kurcze no nic tylko gratulować:-) X Miałam na koncie 1966,29 zł wyplacilam 300zł, zostało 1666,29zł później wyplacilam 50zł i nagle miałam więcej bo prawie 2tys! Potem sprawdziłam stan konta jeszcze raz i niespodzianka bo było tylko 1266,29zł! Więc zniknęlo mi 400zł. Nie wiem jakim cudem. Dopiero w poniedziałek mogę to wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
nick ________wiek_____które dziecko _____cykl starań ____data @ x karo 01___________25_________2__________3_______10-02-2015 kwiat_nasturcji_____24_________3(2straty)____3_______05- 01-2015 Esmi20 __________20_________1wsze______3 cykl____22.01.2015 Sfrustrowana___)))_27_________1sze_______6cykl_____30.01. 2015 karo 01___________25_________2__________3_______10-02-2015 11Agatka94________20________1wsze______2cykl____15.02.201 5 Agaa87___________27_________2___________4_______28.01 xxxxxxx Anka_32__________32_________2__________1______ciąża(ter min?) OnlyDrems________25_________1wsze_____5lat_____ciąża(te rmin?) Katarakta__________?__________?_________?_______ciąża(t ermin?) dopisałam się i ja w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na 1 stronie tak pod koniec jest tabelka i tam będe starać sie wprowadzac zmiany jak tyko dacie mi jakieś info, myśle że to lepiej że jest na 1 stronie bo teraz szukałam tabelki i przeleciałam chyba z 10 stron :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granella a nie masz przypadkiem bz wbk? ja kilka razy tam tak miałam i to przeważnie własnie w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Ania zdjęcie możesz dodać na pokazywarka.pl i wstawic tu link:-) X Mnie też dopiszcie do tej tabelki bo ja na razie z telefonu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ja tez mam bz wbk :P i to u mnie tez sie takie cuda zdarzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak któreś sie nie uda (np mi w tym cyklu) to co kopiuje tabelke i wpisuje inny termin miesiaczki, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Boga nie- nie mam. Nie wiem o co chodzi ale mam wydruki z bankomatu i ewidentnie widać że jest coś nie tak. Idę w poniedziałek z awantura, o ile do tego czasu sytuacja się nie zmieni. Jeszcze wieczorem sprawdzę stan konta. I zobaczymy. Ania ja Ci w ogóle gratulowałam ciąży? Jak nie to wszystkiego dobrego dla Ciebie i babaska!:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Jutro rano zrobie ok bo teraz probuje ale aparat mam do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Ania miało być a wyszło Boga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granella wystarczy Ania hehehehhe aż tak wysoko nie startuje Hehehe Xxxx Dziewczyny dopisujcie.się jak chcecie a ja będę zmieniać na.pierwszej.stronie Xxxxxx Macie sprawdzony przepis na babeczki drożdżowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Ania ja niestety nie mam:-) narobilas mi smaka tymi babeczkami i chyba zrobię ciasto na bazie herbatników i kaszy mannej? chyba tak to się odmienia?:-) X Ja mam od wczoraj podwyzszona temperaturę do 37. Zapewne na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się tak jakoś zachciało ale nie mam drożdży ale sklep blisko Hehehe. Moja mała pyza lubi.sobie skubac wiec to.tak dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Anka ja akurat robiłam dzisiaj z córą babeczki ale nie drożdżowe :) tylko z płatkami owsianymi i żurawiną pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Anka ale Ci zadroszcze! :D Ale spoko, jeszcze w tym roku się tu pochwale swoimi dwoma kreskami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
d**ek i lutka ma takie same dzialanie, ja mam brac w razie czego od 16 dnia cyklu po owulacji tylko ze teraz sama nie wiem czy w ogole bede miala owulacje czy co bo nie widze objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia K ja miałam USG, gin nie widziała pęcherzyka, więc na 90% ten cykl jest "pusty". Ale mam brać, żeby owulacja pojawiła się w przyszłym miesiącu, albo później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Ania widok bezcenny:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
ja wlasciwie mam owulacje okolo 11-12-13 a czasem 14 dnia cyklu, i objawy sa ewidentne, ale poiewaz jestem po biochemicznych mam brac dupka, w drugiej polowie cyklu, w tym cyklu iestety juz 10 dzien a nic nie zauwazam, tak wiec sama nie wiem co z ta owulka, cykle mam zazwyczaj 27-28 dniowe czasem 26 dniowe ale bigdy nie wiecej niz 28 dni, a czekamlam na ten cykl i odliczalam dni i co, nic nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
W sumie nic nie widac pewnie mnie wysmiejecie. Jutro zrobie drugi rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakataka
Nie wie. Jak wydlac zdjecie. Linkiem mi nie chce wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karatakara zrob jutro ponownie test:-) X A mi mój P właśnie zaplutl pięknego francuza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakis kryzys egzystencjalny. Nic mi nie wychodzi :( i nie mogę skończyć szybko tej durnej roboty. W ogóle nie umiem się skupic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Itakinie nie łam się:-* jak to mówi mój P zepnij poślady i do przodu:-) ja też właśnie siadam do nauki, a tak mi się nie chce, wysłałam mojego chłopa po pizzę może dobre jędzonko doda mi sił. Najchętniej to poszła bym spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam też wieczorkiem przejechać się do kina, ale jak patrzę na rezerwacje na sali, to ręce opadają... czynne najmniejsze sale i pełne... nie lubię tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×