Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Agaa87
my dzisiaj raczej bez kolacji na obiad chyba za dużo zjedliśmy i jakoś chcęć na jedzenie brak :) x kurcze mnie coś dzisiaj znowu bolą jajniki szczególnie prawy ale dziś doszedł lekki ból jak na @ hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itakinie, zależy co lubisz i masz w domu. U mnie rukola z granatem i pomidorkami koktajlowymi. Anka ja też nie, ale wpisałam w allegro i wyskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
My kolacji już nie jemy za dużo chyba na obiad zjedlismy :) X A mnie kolejny dzień bolą jajniki szczególnie prawy, dzisiaj doszły bolące sutki i brzuch trochę pobolewa jak na @, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Sorka dwa razy to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Moja Klusia cini minis z mlekiem :) Ja to samo ale to dopiero kolacja nr 1 :D Pewnie ze dwa razy jeszcze zajrze do lodowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, jest tu ktoś jeszcze? Ja sobie własnie zrobiłam herbate z rumem, może mnie trochę rozgrzeje, bo coś mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba w końcu wyrobiłam się z pracą!! Zastanawiam się czy zacząć luteinę jesc dzis wieczorem czy jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja Ci nie pomogę bo.ja to w ogóle się na tym nie znam.... Mam straszne żyły od ramion aż po same brodawki, okropnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itakinie- w koncu :) mnie jakies glupie mysli nachodza :o corcia spi a ja patrze w tv i jakos miejsca nie umiem sobie znalezc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, ja włąsnie też nie wiem co ze sobą zrobić, Jutro jadę sobie na wycieczkę zdjęciową po okolicy, już się cieszę, a dzisiejszy dzień jest jakiś taki beznadziejny. Szaro buro i ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ją też jestem zielona w temacie luteiny X Ją już leże i zaraz chyba usne oczy mi sie zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że zauważyłam że szybciej włosy mi się przetluszczaja? Mam długie włosy i przyzwyczaiłam je do mycia co 3 a czasami nawet co.4 dni a teraz 2 dni i są tłuste, wręcz ohydne. Xxxxxx My jutro jedziemy do kościoła na 10 bo moja córka ciągła gada o Jezusku, o Bozi i Kościółku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro śpię do 10, potem jakiś obiad i chyba zostaniemy w domu. Mąż zmęczony , Celinka marudzi, bo jej zęby wychodzą, no i jak pogoda będzie taka jak dziś to nawet na spacer nie pójdziemy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_32 hormony :(. Ja tak nie miałam, ale moja kuzynka owszem, musiała myć codziennie. Mi za to bardzo szybko rosły w ciąży. Jak normalnie rosną 1 cm w miesiąc mi rosły 3. No, ale dzięki temu szybciej doszłam do wymarzonej długości :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kebaby i cole. :D A najlepsze jest to, że w ciązy tak mi kebab obrzydł, że na sam zapach mi sie rzygać chciało :P :P Budke z kebabem musiałąm omijac szerokim łukiem, ąz do dnia kiedy Mała 8 mscy skączyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam seks w wielkim mieście na TVN i masakra jak one wyglądają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o włosy to też miałąm super gładkie, gęste i mocne :) Skóra na buzi bez ani jednego wypryska :) cos cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na porodowke kumpela przyniosła makdonalda :) i duża kole :D Wiecie że ja nie miałam żadnych odtzutow w ciąży i tylko miałam dwa razy zachcianki na cebulkę marynowana i ogórki kwaszone które jadłam o drugiej w nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie dow as kochane, zrobilam test na betahcg w 33 dniu cyklu i na wyniku badania mialam napisane iz wynik na czulosc testu wyszedl negatywnie, z tym ze nie podali mi dokladnego wyniku a bylo podane ze czulosc testu wynosi 20..z tego co widze do wszystkie testy na bete wykazuja czulosc juz od 5? Przynajmniej z tego co czytalam na forach, ale pani w laboratorium niby powiedziala mi ze to 100procemtpwa wiarygodnosc. Mija kolejny dzien a okresu u mnie nie widac ani nie czuje zeby mial sie zblizac... Moge czuc sie bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja tak nie miałam dobrze, ciagle jadłam coś slodkiego i co 2 dni musiałam jesc... rosół :P wiem, ze to smieszne bo co ciekawego moglo byc w rosole :D ale takie smaki miałąm, że babcia mi go gotowała non stop :D x a przed porodem zjadłam kilogram pierogow ruskich :D kazałąm męzowi jechac bo ja musiałąm sie najesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to miałam super włosy i paznokcie a później przez roczne.karmienie to się zmieniło niestety. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja pamietam to na wyniku bety mialam podany wynik i obok normy ktore wskazywaly jaki wynik- taki tydzien ciązy... nie pisalo czy wynik jest pozytywny czy negatywny. a zwykly test robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×