Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Agaa87
Mutuch głowa do góry!! I nie czytaj bzdur w necie X Więcej nie pamiętam co miałam komu napisać:) X U mnie c.d. złego samopoczucia cycki obrzmiałe niedobrze mi oby to były objawy na te które czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJa_32 potwierdzam z MelB super się ćwiczy . Choć z Chodakowską też nie najgorzej, ale ona ma w sobie coś niemiłego ;). Karolina - Ziaja ma w składzie silny detergent oraz Peg-i, które mogą podrażniać. Polecam facelle z rossmana w białej butelce z niebieską etykietą. Ma skład, że mucha nie siada. Fajnie, że facet Ci podziękował, to takie miłe uczucie zrobić coś dobrego :). Granellla - będę mocno trzymać kciuki :*. Karakata no zdecydowanie za wcześnie na test. Ja też jestem tydzień po owulacji. Test zrobię może w sobotę rano. Mutuch wiem, że to niełatwe. Ja pierwsze dziecko straciłam, potem obie kolejne dwie to był czas leków i zastanawiania się czy wszystko dobrze. A jak córka już przyszła na świat to co chwile wyszukiwałam jej nowych chorób :(. Naprawdę, takie podejście nie jest dobre, musisz myśleć pozytywnie :*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Ją też używam facelle ze wzgeldu na skład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
To jutro jeszcze podjadę do rossmanna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie po tym rossmana drapałam sie jak glupia :/ x Dziewczyny może Wy mi pomożecie, licze na Was :) Co roku rozliczam się z mężem razem, mamy dwa mieszkania i w obu internet. W jednym mieszkaniu internet jest na mnie, a w drugim na męża. Wg ustawy można rozliczy dwa lata pod rząd ulge z internetu. A więc rozliczalismy ubiegłe dwa lata ten internet na mnie, czy w tym roku mogę rozliczyć w picie internet ten na męża? Z tego drugiego mieszkania? Będe wdzięczna jak podzielicie się wiedzą na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Macie racje, trzeba myśleć pozytywnie... Mam nadzieję, że jakoś przetrzymam do wizyty u gina :-) Tymczasem trochę myśli jest... I ogromne niedowierzanie :-) mam ochotę pójść i kupić kolejny test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego już sobie to ogarnęłam :) Mutuch, Kochana powiem Ci z własnego doswiadczenia. W pierwszej ciązy mało co wchodziłam na róże fora i czytałam te wzystkie wpisy, oczywiscie martwiłam sie o swoją fasolkę ale nie popadałam w skrajonosc :) nie rozmyslalam nad chorobami itd... Po prostu badałam sie regularnie, (badania prenatalne były dla mnie tez bardzo wazne mimo ze nie mielismy żadnych wskazan do takiego badania) ale ogolnie to cieszylam się ciążą i póki nie dzieje sie nic zlego nie ma sie czym martwic :) Tylko CIESZYC I ODPOCZYWAC!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Dziewczyny blagam pomocy.. strasznie tam spuchlam!! (Ok drapalam sie) ale moja prawa warga sromowa wyglada jak napompowana i cala czerwona!!! Jutro z samego rana dzwonie do lekarza mam nadzieje ze przyjmie bo sie przerazilam! ;( wyglada strasznie... i zauwazylam jeden nowy chyba objaw ale juz sama nie wiem... dookola sutkow mam takie... krostki jakby, nigdy ich chyba nie mialam, takie kropki. Byle nie jakies kolejne chorobsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co Ci poradzic ;( moze na obrzek bedzie dobry lod? Zawin kostki lodu w czysta sciereczke i przykladaj. Moze to zlikwiduje opuchlizne? Na pewno pod zadnym pozorem juz nie drap! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Jeju jak ja się dziś źle czuje,mam podwyzszona temperaturę, niedobrze mi:-( X Karo w temacie rozliczeń Ci niestety nie pomoge. Może założ temat na ogólnym to Ci ktoś powie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Polska słuzba zdrowia... oczywiscie nie ma wolnych terminow. Blagalam ze tylko po recepte, ze spuchlam, nie umiem siedziec... NIE! Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
u mnie już do końca roku nie ma terminów do gina!!ja na Twoim miejscu bym poszła na pogotowie i niech cie skierują na ginekologie i obejrzy lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro planujecie dziecko to podejrzewam, że macie na tyle kasy by odżałować te 100zł na prywatną wizytę...ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Na 14:45 ide do internisty, poprosze o globulki clotrimazolum i tyle. Pani w aptece powiedziala ze internista powinien wypisac. Ojj nie, u mnie w szpitalu jakbym teraz poszla, to moze o 22 by mnie zbadali o ile by im sie chcialo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
Owszem, mialam juz dzwonic do mojego prywatnego, nawet 100-wy nie bierze :) no ale jesli mam miec 80 zl a nie miec, to wole interniste z nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mutuch
Z takimi sprawami nie ma żartów... W Polsce leczenie jest trudne :) No, ale... Żeby się leczyć, trzeba być zdrowym :) PS. Dzięki za wsparcie :) Mam nadzieję, że do wizyty u lekarza wytrwam :) Póki co, cały czas jestem śpiąca :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
A jezeli by sie udało, to tylko i wylacznie prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale clotrimazol to na grzyba albo drożdze. w takim podejrzeniu facet też powinien być leczony (maścią) a to wszystko właśnie gin rozważa, kieruje na wymaz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
On stosuje masc od wczoraj, nie bylo stosunku od ponad tygodnia a grzybice dostalam w czwartek (prawdopodobnie od antybiotyku) zapisalam sie do gin na wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
A wy dziewczyny jak sie czujecie? Ja wam powiem ze rano mi bylo tak dziwnie niedobrze (moze glodna bylam). A ktora z was dzis testuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mnie też mdli i to bardzo, jedzenie mi nie podchodzi chociaż zjadłam bułkę ale ciągnie mnie coś w żołądku.... xxxxx uporałam się z zabawkami, jejku już chyba z miesiąć temu miałam zamiar je uporządkować, worek zabawek poszedł do garażu i jakoś tak luźniej w domu sie zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa20
To prawda, zabawki sie zbieraja i zbieraja, widze po mojej siostrze. Tez ich pelno w workach na strychu. Zaproponuje mamie zeby oddala je gdzies do domu dziecka, bo szkoda wyrzucic a tak to sie kurza tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat_nasturcji
Witam kobietki :) karolinaaa20 mam nadzieję, że internista coś Ci przepisze! Muszę Wam powiedzieć, że przed pierwszą ciążą bardzo często łapałam infekcje. Wystarczyło, że byłam osłabiona i już przychodziło :/. No ale to też efekt długotrwałego zażywania antybiotyków. A teraz mam spokój :P. Granella czyżby początki przeziębienia ? Xxxxx Widzę, że nie tylko u Was takie problemy z dostaniem się do gina :-o. Ja od dawna chodzę już tylko prywatnie. U mnie lekarze są okropni i traktują ludzi jak śmieci :/. Xxxxc Anka_32 współczuję Ci tych mdłości :(. Ja mam dziś Blue monday, normalnie tak mi smutno, że szok, nie jestem w stanie na niczym się skupić. Na szczęście jeszcze dwie godziny, zamykam kram i będę się bawić z moją córcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Elo laseczki, wróciłam z pracy, ale zamarzam... normalnie dopadło mnie choróbsko jakieś... mam chrypkę i dreszcze. Boli mnie głowa.. w ogóle jakoś tak fuj.. Jak tam dzisiaj? Dajecie radę? xxx Karolina, jak tam choróbsko? xxx Kwiatku - dasz radę, bądź dzielna ;)) xxx Anka możesz ze mną się podzielić tymi mdłościami, chętnie się zabombelkuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Hej:-) Boga dzięki za to tabelkę:-) X U mnie nie ma takich kolejek do ginekologa bo przyjmuje ich 3, więc jest ok. Powiem Wam że jak pierwszy raz poszłam z tym problemem że nie mogę zajść w ciąże wiecie co mi lekarz powiedział? Że powinnam sobie w takim razie zmienić partnera... Masakra. Mam innego, fajnego:-) zawsze jak u niego jestem narzeka na swoją żonę:-) X U mnie @ się rozkręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam dzień mija dziewczyny? Ja troszkę spraw miałam do załatwienia dzisiaj :) Kupiłam sobie ten olej z wiesiołka :) Mam nadzieje, że coś to pomoże. Jak nie nie pomoże zajść w ciąże to może chociaż stan mojej buzi poprawi.. Bo od kiedy staramy sie o dziecko mam z nią spore problemy :/ Ale mam smaka na dobre ciacho :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greetalcider1974ffpxw
Esmi to dopiero u Ciebie 3 cykl, nie ma co panikować:-* co innego u mnie, 15 cykl i nic:-/ Jasne http://min.do/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×