Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Miłego dnia dziewczyny! x Kwiatek, czekam na fotke Twoich dwóch kresek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi przykro Kochana, wierzyłam że będą dobre wieści.. Ale może jeszcze nie wszystko stracone? Kiedy termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kwiatek, kwiatek bym Cie lała!!!! xxxxx za tydzień o tej porze będe już po wizycie u lekarza...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to nie odczytuje sie wyniku testu w pozniejszym czasie bo moze piojawic sie druga kreska ktora nie swiadczy o ciazy. Sama to przerabialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
hej laseczki moja córa znowu chora aż tydzień pochodziła do przedszkola i doopa, te choróbska mnie wykończą, 3 lata zdrowa a jak poszła do przedszkola to się zaczęło.. x kwiatek cierpliwości jeszcze nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itakinie- w koncu sie doczekalas ;)) Aga to tak samo jak moja Mloda, tydzien w przedszkolu, dwa tygodnie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
ale mnie kłuje jajnik... i bola piersi (sutki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Karo, kiedy przyjeżdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałyście o tej kobiecie co miała zgłosić sie do porodu i okazało się że dziecko kilka dni już nie żyje w brzuchu i musiała urodzić naturalnie i dostała strasznego krwotoku i teraz leży w ciężkim stanie? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
O matko Anka nic nie słysZałam, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tej kobiety i dziecku.Moja najlepsza przyjaciółka w 8,5 miesiąca ciąży dowiedziała się że dziecko jest martwe.Okręciło się pępowiną.Wszyscy narzekają na polskę ale u nas moment albo cesarka albo rodzenie a justynę trafiło w Anglii.a tam norma Najpierw po usłyszeniu przykrej wiadomości dali jej półtora tygodnia na oswojenie się z myślą.Potem czopek że tak powiem w dupę na wywołanie.Skręcała się dzień z bólu żeby urodzić martwe dziecko.Potew weszła pielęgniarka z dzidzią martwą żeby jej wręczyć na ręcę ale tu już moja druga psiapsiułka się wyrawała i zabrała dzieciątko. Justyna leczyła się przez 8 miesięcy po tej traumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy opowiadacie.. Ciarki przechodzą.. masakra aż sie do łez zbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345
jest fajna strona która pomaga ustalić owulację dni płodne pomaga zajść w ciążę:):) tylko potrzebuje meila wasze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345
celem kalendarza jest pomoc kobietom w zajściu w ciążę. W każdym cyklu owulacyjnym zupełnie zdrowa para ma zaledwie kilka dni w ciągu których ma szansę na zapłodnienie. Dlatego też, świadomość tego kiedy dochodzi do owulacji może znacznie skrócić czas starań o dziecko, pomóc szybciej wykryć ewentualne problemy i zaoszczędzić parom niepotrzebnego stresu. zmaksymalizuje Twoje szanse na ciążę głównie poprzez wskazanie Ci Twoich dni płodnych i terminu owulacji. Na podstawie wpisanych przez Ciebie informacji (dokonaniu prostych obserwacji lub testów) codziennie poinformuje Cię o statusie Twoich dni płodnych oraz wiarygodnie określi dzień, w którym wystąpiła owulacja. Samodzielne wyznaczanie dni płodnych i owulacji jest nie tylko czasochłonne, ale również bardzo trudne, ponieważ większość cykli odbiega od wzorcowych, książkowych opisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×