Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość Granellla
Karo dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakinie
Hej dziewczyny. Impreza super, skonczyla sie pi 12. Ale tak niesamowicie boli mnie brzuch od okresu, ze ledwo wyrabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Kafe znowu zamula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Dziewczyny ja już sama nie wiem jak to jest ze mną w tym cyklu. Przed chwila byłam siku i przy podcieraniu zauważyłam sluz zabarwiony krwią, zwykle w czasie dni płodnych zauważałam w sluzie takie niteczki krwi, a tu coś nowego. Już całkowicie zgłupiałam w tym cyklu, nie wiem czy owulacje już miałam, czy jestem w trakcie? A może już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lobsterka87
Kobitki... dzięki za słowa wsparcia... humorek troszkę lepszy.... mężulek stwierdził że nic na siłę... zobaczymy co nam los przyniesie... że będzie co ma być. @ nadal nie ma ... wiec podejrzewam że skoro w tydzień temu był śluz z nitkami krwi... to nie było zagnieżdzenie ( po 6 dniach test chyba powinien pozytywny od zagnieżdzenia - prawda ? ) wiec zakładam że owulacja... więc czekam spokojnie jeszcze tydzień... jak nic to jeszcze 1 test a jeśli niegatywny to lekarz... Ania- Gratulację serduszka!!!!!1 Kto wie może to jednak pęcherzyk. Kobietki trzymam kciuki za owocne staranka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja zaraz zaczynam sprzatanko :( ale na wieczór również mam plan. Zamierzam wskoczyć w moj gorset, ponczoszki i owinac sobie mojego P wokól palca :D pozniej ja sie owinę wokół jego hihihi :D nie chce sie ktores z was posprzatac za mnie? Chetnie zaprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie działa. xxx Może się przeniesiemy w jakieś inne, bardziej stabilne miejsce??? xxx Okres tak mi daje popalic, że leże zwinięta w kulkę... zaraz pożrę kolejną tabletkę. Masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karola ja chętnie mogę:-) dziś wpadłam w szal sprzątania:-) Itakinie mi kiedyś lekarz powiedział że na ból brzucha związany z okresem dobre jest piwo niż jakąś tam tabletka. Nie próbowałam. Jak mnie boli strasznie to biorę 3 nospy i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę zazwyczaj solpadeine, ale tym razem nie mam. Nospa powoduje, że "płynę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że kafe ostatnio nieźle zamula, wczoraj swoje posty zobaczyłam dopiero po godzinie ;/ Ja dziś mam imprezę - urodziny teścia ale czuję się tak kijowo, że hej. 29 dc, a @ nie ma. Tępy ból brzucha daje popalić, a test zrobię najwcześniej w poniedziałek. Życzę Wam udanego weekendu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granella a moze to zafniezdzenie co? Hmm na kiedy masz termin @? Itakinie proponujesz jakies konkretne miejsce ? :) Ja zaraz biore sie za babeczki :) A swoja droga jestem zalamana, moje dziecko znowu chore!!! Dzieje sie to samo co 2 tyg. Temu ;( rece opadaja. Ale co sie dziwic jak na bal do przedszkola przyszly wszystkie chore dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo oj wątpię, termin @ mam na 23 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie dziwne.. Predzej by pasowala owulacja teraz. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic.. Ja jade z Małą na pogotowie bo coraz gorzej z nią, a jutro impreza w sali zabaw :o i ja nie mam pecha... Echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Karo o kurcze daj znać później co z małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy juz w domu, ale co sie naczekalysmy to nasze. Narazie w oskrzelach czysto, syropki i obserwacja. Ale bardzo mozliwe ze choroba sie rozwinie i znowu beda oskrzela ale nie leczą "na zapas". Oby przeszla przez urodzinki z usmiechem a nie goraczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo mój synek juz tydzień z zapaleniem oskrzeli w domu też na poczatku nic nie było. Odkąd poszedł do przedszkola juz z 3 razy miał zapalenie oskrzeli i w każdym miesiącu tydzień siedzi w domu z jakąś choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNola
Witajcie, moze ktos moze mi cis doradzic? Dostalam luteine 2 razy dxiennie dopochwowo ns wywolanie okresu, ktory mi sie juz strasznie spoznia. Na usg lekarz widzial jakies cialko zolte. Czy to moze swiadczyc o zagniezdzajacej sie ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Karo nic mi nie mów z przedsKolem my też majątek wydajemy na leki sKaterda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem tez co u Kwiatka :) a ja juz czuje napiecie przed miesiączkowe! Maskara! Każda pierdoła mnie wkurza, no wszystko.. i ten typowy ucisk w dole :o wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doobry!! Jak mija poranek?? Wczoraj padlam wieczorem w ubraniu, w nocy wstawalam chyba z 5 razy do wc. Ten @ mnie chyba chce wykonczyc... Dodatkowo moj maz wymyslil sobie przemeblowanie pokoju i chce mnie dziś wyciagnac na sklepy. Tylko zeon sam nie wieczego chce. Xxx Karo, i jak, pewnie szczesliwa w ramionach meza ;))) Xxx Milego dniA wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie krzycze i placze na zmiane :o niech mnie juz zaleje zeby to napiecie juz zeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Hej:-) Jakie plany na dziś? Ja jeszcze w łóżku, i chyba zostanę w nim cały dzień;-) Karo jak tam mała się czuję? O której męża w domu przywitałaś?:-) Itakinie faktycznie niezłe daje Ci popalić ten okres, też miałam tragiczny w zeszlym miesiącu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×