Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Esmi20

W oczekiwaniu na dwie kreski.

Polecane posty

Gość itak inie
HAHAHHA 2 w jednym ;) To bylam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itaki nie
Agatka, jak nastroj? Czekam na wiesci ;)) i trzyman kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Własnie Agatka, jak tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granellla
Jak Wam dzień minął? Mi głowa pęką od nadmiaru wiedzy;-) X Chyba bierze mnie jakieś przeziębienie bo od wczoraj mam podwyzszona temperaturę do 37 stopni eh:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itaki nie
U mmie nudy. Przesiedzialam przed TV, onejrzalam kilka filmow, zrobilam obiad. Nic szczegolnego sie nie dzialo. Tylko tu cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Przeziębienie a może co innego :P hehe x Ja własnie po rozmowie z męzusiem (niech zyje skype!- chociaz tyle nam zostało ;/ ), zaraz kłade sie do łóżka, ide po czipsy i odpalam film :) x Musze odespać ostatni tydzień, który nie należał do najlepszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Ta pogoda to w ogole sobie jaja robi! U mnie dziś piękna wiosna tej zimy była przez dzien :D a teraz za to leje i zimno jak jesienią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a na urodzinach jestem... Ale jakoś cały czas o was myślę.... Jutro się okaże jak tam he. Coś mnie brzuch pobolewa oby nie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham i uwielbiam swoją rodzinę ale czasami marzę o tym zeby usiąść pod kocem z paczka chipsów i oglądać filmy przez cały dzień.i noc :) Zanim urodziła się Tosia to oglądaliśmy prawie codziennie jakiś film a teraz to.jak mi się chce to coś obejrzę ale nie wcześniej niż o 22. A jak będzie drugie bobo to już.w ogóle nie będę nic oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo 01
Anka ile Twoja Tosia ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok i 8 miesięcy. Dzięki Bogu juz śpi i mąż śpi wiec wieczór tylko dla mnie! Jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
A ja dziewczynki wreszcie wróciłam z pracy . Ciężko było , ale skład mamy super więc nie było aż tak źle . Kurcze ... im bliżej terminu @ tym bardziej się stresuję i tym bardziej jestem niecierpliwa . Ale wytrzymam . Mam teraz dużo nauki więc będzie się na czym skupić . A co tam u was dziewczynki ? U mnie też za dnia było pięknie , słonecznie , chciało się żyć . A teraz pada ... Masakra . Ssss coś ucichła ... Chyba o nas nie zapomniała co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Spokojnie , już jestem . Chwilkę będę więc może już nie będzie tak nudno :P Jak tam dziewczyny ... Są może jakieś spodziewane i wyczekiwane objawy mogące wskazywać na ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi 20
Ja mam jeszcze cztery dni na to żeby przyszedł ... Choć mam nadzieję, że się nie pojawi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
U mnie powinien być dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
Wlasnie bez powodu wywalilo nam korki w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz sprawdziłam.ze mój ostatni cykl trwał 27 dni wiec wg tylko ostatniego miesiąca to okres powinien być poniedziałek -wtorek ale wg średniej w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Mój ma się pojawić w czwartek według moich obliczeń , ale ostatnio na przykład pojawił się trzy dni przed terminem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itak inie
No to czekamy ;)) Maz mnue namawia na wyjaxd do nocnego tesco oo lody i cos dobrego. A mi sie nie chce ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmi20
Teraz ? O tej porze ? Mi też by się nie chciało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×