Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka32n

temat dla spóźnialskich 2reaktywacja zaczynamy od 7 stycznia

Polecane posty

Gość założycielka temaciku
Lubię Was dziewczynki, normalnie Was nie znam, ale Was lubię. Człowiek ma spraw do załatwienia tysiąc pięćset, zabiegany, zdenerwowany, zły i głodny. Znajduje w końcu chwilę, otwiera temacik i co i co... i mimo złego humoru śmieje się z Waszych wpisów. Netoperek, order należy Ci się również w dziedzinie "gdy ci smutno gdy ci źle przeczytaj netoperka, ze śmiechu mało nie posikaj się". u mnie do bani, ale jakoś się trzymam. mało dietetycznie, ale kiedyś wrócę do formy. Nie no, nie kiedyś. Jutro, bo dziś to już nic nie jem z wyrzutów sumienia. Waga moja jest do kitu - w sensie waga - rzecz, więc na nią nie wchodzę. Zaczęłam się mierzyć i widzę spadki cm, a to motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ja tez Cię lubię i cenię za to że nas złączyłaś i dwa że nie zapominasz o nas biednych:-) Dzisiaj tak zmarzłam że zrobiłam sobie odpust i pije martini bianco na rozgrzewkę. Ciągle jestem napuchnięta a @ nie widać buu.Gotuje zupkę pieczarkową i jak tylko będzie gotowa zjem z talerzyk bo pachnie mi przepięknie.W mrozy ciężko bez czegoś ciepłego i rozgrzewającego ..Wiem że mam plany do lata schudnąć 15kg ale dzisiaj się poddaje.Zmarznąć w aucie to sztuka a mnie to się właśnie dzisiaj udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netoperek26
No dziękuję dziewczynki za wszystkie ordery, muszę se teraz wystrugać tablicę żebym mogła te ordery uwidocznić :classic_cool:, później przyjdzie szwagierka i będzie wścibska dopytywać co to takiego to powiem "to są słowa uznania, że jeszcze żyjesz, ale... następnego kartofla nie będzie:classic_cool:"haha matulu brawo jak cm spadają! to znaczy że tylko się tak strofujesz a dieta ci i tak wychodzi;) i ofc iś libe diś wery macz ma szeri;) olka ale bym se chlipła...jak dasz łyka to odtańczę dla ciebie taniec menstruacyjny:D A tak swoją drogą to słyszałam że dziś ponoć takie zimno, ale mnie o dziwo ominęło tylko śniegu nawaliło więc mam materiał żeby wygłupiać się z psiorkiem i właśnie z takiej zabawy wróciłam:)wcześniej dostałam order od męża że pyszna zupka więc wykorzystując euforię że znów coś mi wyszło i pamiętając jeszcze świeże odwiedziny szwagierki byłam rąbać drewno. Ach jak żem się wyżyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netoperek otwieraj łącze już wysyłam Ci lampkę martini z cytrynką:-)a poważnie zapraszam do siebie na kilka buteleczek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh ..egzamin napisany , ale wyniki dopiero w piątek :( zobaczymy czy dobrze naskrobałam ;D dziś miałam straszną ochotę usiąść i napić się wina żeby się zrelaksować ....miałam taki stres przed tym zaliczeniem że nawet jeść mi się nie chciało ...musiałam z zegarkiem w ręku pilnować godziny żeby zjeść coś o ustalonej porze ;D a ja już po okresie i całe szczęście bo był strasznie bolesny tym razem ...3 dni na tramalu jechałam i chodziłam jak zćpana ...;D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
U mnie.dziś dietkowo, przez okres Pocwiczylam 30 minut na stepperze, nie Mam weny.podwyższyłam kalorie i.jestem ciekawa jak.mój.organizm zareaguje,byle nie było na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założycielka temaciku
Zgadzam się, tramal taki trochę narkotyczny. A i powiem jeszcze, że ja też już dwa razy tak miałam, że robiłam test bo okres się spóźniał i następnego dnia po teście dostawałam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane.Dzisiaj obudziłam się w nocy z bólem brzucha bo dostałam okres.Rano wypiłam tylko kawę,pół butelki mineralnej na kaca i ledwo chodzę .;-)Dobrze że woda mi poschodzi i po wczorajszym dniu znowu zabieram się za zbędne kg:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam towarzyszki zmęczone i skacowane:D ja już przy drugiej kawce, śniadanko standardowe (2 czarnuchy). brzuch mnie przestał boleć w końcu ale cycki to chce mi urwać. Myślę co tu dziś porobić, ale wynalazłam dopiero 2 rzeczy (poza standardowym ogarnianiem i gotowaniem), chyba muszę bardziej mózgownicę wysilić, ale jeszcze trochę nie działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netoperek witaj maleńka:-)Moje cyce też obrzmiałe że mogłabym jednym zabić lub oko podbić ale cieszę się że mam @:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netoperek mam podobnie ale z racji rozmiarów mogę podbić komuś oko cycem:-P Mam lenia w pracy dzisiaj,nic mi się nie chce i jeszcze ten kac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Co do cyca też mam czym przywalić :P mąż by chciał taką karę hehe. Jestem po II śniadaniu dziś 3 kromki żytniego z serkiem typu włoskiego i 2 ogórkami kiszonymi które uwielbiam. W przyszłym tyg mam dostać @ ale nie czuję jeszcze obolałych piersi i nabrzmiałego ciała. Choć jeden syndrom już jest odczuwalny ... mąż coś na ten temat by powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ani ta, zamiast walić mężowi, lepiej go tym cycem pomasuj :P, myślę że to będzie mu bardziej odpowiadało (no chyba, że ma masochistyczne zacięcie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) Fajnie Malinkabery że odnotowałaś spadek wagi.Ja zważę się dopiero po okresie.Zejdzie mi woda plus dieta i myślę że zrzucę kilka kg.Nie wiem czy Wy też przybieracie na wadze przed okresem -ale ja od kilka lat mam do 3 kg wody przed.Mój gin powiedział że to normalne ale nie wiem do końca czy tak jest...? Ani ta fajnie masz z mężem:-) Mój też lubi duże piersi ale nie cierpi mnie przed @.Dzisiaj kupił mi moje ulubione kenzo żebym się nie darła na Niego:-D Już nie mogę się doczekać powrotu do domku. Będę leżała i pachniała:-)Swoją drogą piersi mam ogromne odkąd utyłam strasznie no i dupsko jak murzynka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netoperek26
Melduję chwilowy odpoczynek Teraz gotuję pieskowi zarelko więc mogę wreszcie usiąść i nadrobić trochę picie wody Mój potwór właśnie się na mnie uwalil i utrudnia mi pisanie, bo wącha moja czupaczupsowa maseczkę :P Jak ugotuję to wreszcie doprowadze się do porządku i męża straszyć nie będę jak wróci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) dowiedziałam się że mam całe ferie wolne więc będę Was zanudzała wpisami często(no chyba że wyruszę w góry i np zamarznę;-)Zaraz spadam do domciu gotować cusik a później leżing i plażing:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D jakiś mam dziś zły dzień ...ciągle chce mi się coś dobrego zjeść i głowa mnie boli cały czas ;/ ...ehh .. Moje menu na dziś : ś: owsianka z rodzynkami,imbirem, cynamonem i pestkami słonecznika 2ś: wafle ryżowe z czekoladą o: filet z kurczaka z sosem pieczarkowym, kasza jęczmienna, mix sałat i pomidory p: makaron razowy ze szpinakiem k: zupa brokułowa z ryżem ...dzisiaj już zaczęłam sobie planować powoli jadłospis na 1200 kcal żeby później nie stać rano i nie zastanawiać się co tu ugotować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Ja właśnie ćwiczę na stepperze.. :-) Jem juz 1200 kcal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudnę przy przeprowadzce i tak spalisz więc nie obwiniaj się :-) Dziewczynki fajnie że dalej trwacie w walce o piękna figurę:-)Padłam dzisiaj po pracy,nic nie ugotowałam i mój zamówił sobie pizze.D jakos w ogóle mnie nie ciągnie do zjedzenia jej czyli kopenhaska jakoś zadziałała:-)Niby pachnie ładnie z mnie odrzuca:-) Byle do lata ze spadkiem wagi:-) Chyba dodam ogłoszenie do prasy:oddam 15kg nadwagi w dobre ręce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani ta
Leżę w łóżku i burczy mi w brzuchu. Chyba trzeba to przespać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie schudne choćby nie wiem co tak też zrobiłam poszłam spać :) Wczoraj umówiłam się z dziewczynami, że o 18 idziemy na spacer ale z racji tego, że trwał jeszcze mecz piłki ręcznej i emocji co nie miara na spacer poszłyśmy trochę później. Lubicie oglądać piłkę ręczną? Ja bardzo. Lubię też siatkówkę, piłkę nożna też oglądam ale jakoś tak w nich nie wierzę. netoperek26 to ty stosujesz bańki chińskie? ile razy w tygodniu? czy co dziennie? bo nie znam się na tym w ogóle. Ja od tygodnia używam masażera ręcznego na uda i pośladki ale ręka boli od tego masowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) U mnie dzisiaj wieje halny i zimno straszne na dworze:-( Schudnę daj mi jedną kobietę to oddam gratis z pocałowaniem ręki moje nadprogramowe kg:-P Przez okres mam mały zapał do walki z samą sobą ale jakoś daję radę;-)Byle do piątku i wypocznę nareszcie:-) Ani ta ja uwielbiam i siatkę i ręczną i wodną piłkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane🌼 ja po standardowym śniadaniu i po ogarnięciu chałupki:) jak to miło o tej porze mieć już tak naprawdę wszystko poza obiadem zrobione:P olka a zanudzaj wpisami ewentualnie nikt nie odpisze:P oczywiście to był dżołk;)nie obrażaj się przypadkiem:classic_cool: vinnie czasem trzeba po prostu zjeść i ochota mija zwłaszcza jak w trakcie jedzenia dojdziesz do wniosku że to głupie że ślinisz się na coś takiego:P mam nadzieję że już się masz lepiej:) darija coś cię mało ostatnio nununu! schudnę bez spiny grunt że nie tracisz umiaru;) hula hop będę mieć już po weekendzie więc od wtorku zaczynam ze skakanką, hula i a6w jakby ktoś coś ten tego no chciał:P anita szklanka coli bez cukru i po burczeniu;) owszem to ja stosuj***ańki. docelowo codziennie ale jeśli mnie boli robię dzień przerwy, w trakcie okresu nie wolno się masować więc mam przerwę. Myślę że od bańki ręce bolą bardziej:P ja sportu oglądać nie lubię- wyjątkiem jest jazda figurowa na lodzie czy gimnastyka artystyczna ale niestety rzadko takie cuda puszczają, nie jestem typem kibica;) Wczoraj z racji tego że bóle się ostatnio nasiliły (za dużo dni bez roweru) poćwiczyłam jogę (wszystkie ćwiczenia na kręgosłup) i ćwiczenia z książeczki "15 minut dla kręgosłupa lędźwiowego i piersiowego"(niestety nie są rozdzielone) zajęło mi to 2 godziny i zapomniałam zjeść kolację :P napiłam się coli bez cukru i poszłam lulu:) a teraz relaks przy kawce i myślę co tu zrobić ciekawego dziś:) zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×