Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olka32n

temat dla spóźnialskich 2reaktywacja zaczynamy od 7 stycznia

Polecane posty

Hej ,hej dzisiaj zabiegana jestem ale się melduje.Malinka też mam na razie dietę monotonną ale po miesiącu mam dostać rozpiskę innej ,bardziej urozmaiconej. Zważę się w sobotę i zobaczę jak połączenie diety i tabletek od tarczycy działa na moja wagę.Jedno pewne że cera nie jest już bardzo sucha i lepiej się czuję. Flu wielkie gratki:-) chudzinko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
zmiana str znów blokuje... ja kapuśniak gotuję dla rodzinki... sobie później uduszę kapustki na obiad. Drugie śn za mną niedługo po małą będę szła. Na dworzu buro i ponuro ehh a jutro znow ochłodzenie nadaja naszczęście jednodniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka po tabletkach na tarczyce mi się poprawiło nawilżenie skóry.Lekarz mi mówił że przy niedoczynności skóra się wysusza bardzo .Stosuje dodatkowo maseczkę z dermiki intensywnie nawilżającą pod make up.Są w rosmanie po 4,99 w małych opakowaniach . Wystarcza mi jedno na tydzień. Zapraszam na kawę bo u mnie leje jak z cebra i ciśnienie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
hej... ja małą do szkoły odprowadziłam i śniadanie jem. U mnie też pogoda paskudna nie leje ale mży od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Olka, dzieki za info, jak chyba nie mam aż takich problemów, tak się z ciekawości pytałam. Ja właśnie zakupiłam ostropest, wszędzie pisza, że bardzo pomaga na wątrobę, może zaradzi coś na moje podkówki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu smacznego;-) Malinkabery w rosmanie są fajne maseczki ,coś w rodzaju kremu pod make up na wszystkie niedoskonałości i pod oczy też .Nie drogie więc polecam je zobaczyć jak kiedyś będziesz na zakupach. U mnie od wczoraj burzowo i od rana dodatkowo leje .A jeszcze wczoraj tak pięknie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
na te przebarwienia to maseczki z sokiem z cytryny itp polecają... ale jak specyfiki ze sklepów nie dają rady to chyba przyjdzie ci się z nimi pogodzić... ewentualnie kamuflowac podkladem. Ja kawkę zaparzyłam... więc wypiję i idę prasować bo się nazbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z cytryna jeszcze nie próbowałam. A co do maskowania - niestety, nawet przez podkład przebija, nieważne, czy mam fluid z biedronki czy taki za 100 zł. Żeby był ładny makijaż, to i cera musi być ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
ja tam jeśli chodzi o podkłady to tylko essence do kupienia w naturze za ok 16zl. Fajnie kryje, nie przesusza i daje efekt jakby połączenia bazy silikonowej z podkładem ;) Siostra ostatnio zaszalała i kupiła rimela i w brodę sobie pluła bo wyusza :). Ja to mam problem z tym że rozrzeżone pory... okolice nosa jakby ponakłuwane igiełkami. Jako nastolatka miałam cerę mocno trądzikową i stosowałam benzacne które fakt pomagało ale strasznie przesuszało skórę. No a teraz jest wrażliwa. Kupiłam sobie teraz w rossmanie mgiełkę oliwkową z ziaji ona tam ma cos z cytryna ( nie wiem czemu ziaja oliwkowa leży tam w przedziale 50+) no ale fajnie odświeża i tez tania ok 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka witaj w klubie:-) Ja mam bardzo jasną cerę wręcz porcelanową i nie mam pigmentu w skórze.Dwa lata temu na wakacjach poparzyłam skórę na twarzy i do tej pory mam widoczne brązowawe zmiany(takie aż paski na buzi-fuj).Kwas owocowy podobno to usuwa ale jak na razie się nie zdecydowałam.Mam fluid dobry więc to zakrywa ale nie opalam się w ogóle i bardzo chronię skórę na buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz przyzwyczaiłam, w moim przypadku jak sądze plamy powstały na skutek zażywania antykoncepcji hormonalnej i słońca do tego, wyszły mi po drugiej ciąży. W sumie przez te lata walki z nimi wydałam już masę kasy, jedyne czego nie próbowałam to laser, ale na laser nie chce pieniędzy wydawać, zwłaszcza, że dziewczyny na forach piszą o laserze różnie. Moge wiedziec Olcia, jaki dokladnie fluid stosujesz? Flu, do natury mam nie po drodze, to nawet nie znam firmy Essence, ale jak tylko skończy mi się ten fluid, który mam teraz, pomyśle o wspomnianej przez Ciebie firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka od 2 miesięcy mam fluid z rewlonu photoready .Są drogie bardzo ale warte swojej ceny.Ten kupiłam na allegro w cenie około 40 zeta czyli za połowę mniej niż w sklepie.Warty jest jednak wydania każdej złotówki.Pięknie kryje,nie robi maski z twarzy i nie rozmazuje się ,odżywia itd. Mam jedna dobrą wiadomość -dzisiaj miałam w szkole przymiarkę kostiumu do przedstawienia które szykujemy na dzień dziecka i pani krawcowa oniemiała bo schudłam jak mówi 2 rozmiary yuuuuupii. Nadal mam brzuch widoczny ale w tej sukience balowej jest w ogóle nie widoczny.Normalnie jestem szczęśliwa i dumna z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Pani dietetyk :-) nadal walczymy o swoje lepsze samopoczucie ale mądrze.Jeżeli może nam coś Pani podpowiedzieć to będziemy wdzięczne;-) Malinka krawcowa miała minę zdziwioną ale pozytywnie:-) Zresztą już słyszę od koleżanek że mam fajna stylówę lub że dobrze wyglądam:-)A to cieszy bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pogodny słoneczny dzień i zapraszam na kawę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
hej dziewczyny... Olcia też sączę kawkę i powoli motywuje się do treningu. Dziś ostatni dzień mojej przygody z killerem. Uf jak dobrze że wytrwałam. Próbowam umówić się z synkiem do lekarza ale na dziś już terminu nie mają :/ zapisałam dla wszystkiego na poniedziałek jakoś ten weekend się jeszcze przemęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Flu ja już 3 piję;-) A co jest synkowi ,znowu choruje?Zdrowia Wam życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że mieszam tu polityką, ale po tej wypowiedzi to nawet nóż mi się w kieszeni nie otwiera, tylko po prostu czuję się jak idiotka. Kiedyś próbowałam szukać dodatkowej pracy, ale doszłam do wniosku, że skoro moje dzieci maja na codzien tylko matkę, bo ojciec mieszka gdzieś tam, to nie powinnam im tej matki zabierać idąc do dodatkowej pracy. Bardzo bym chciała zarabiać 6000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaOrzech877
ja jestem właśnie w trakcie odchudzanie bez diet - regularne posiłki i stosowanie afrykańskie mango (które genialnie zmniejsza apetyt) jestem już po 3 tygodniu odchudzania i schudłam już 5kg ;) - ps. zamówiłam większy zestaw preparatu z afrykańskiego mango i otrzymałam rabat na kolejne zamówienia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu: magda.orzechowska87@wp.pl pozdrawiam ciepło dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
no kaszle... od 3tyg a od 1tyg katar. Gorączki brak ale ten kaszel to taki jak przy podrażnienu śluzówki tzn przy zmianie otoczenia np z domu na dwórr i na odwrót nie tak że cały czas. No nic w pon pójdę. On wogóle tak na jesien i wiosne coś długaśno choruje a może refluks ma? Malinka co do wypowiedzi to niestety poziom inteligencji w po spadł... chociażby wypowiedź prezydenta do dziewczyny która podeszła na jakimś wiecu i mówi " będę na pana głosować niech pan zrobi coś źebym nie musiała już wyjeżdżać z kraju za pracą" a on " to nie wyjeżdżaj" . Super perspektywa. Ale gdyby nie to że ludzie za chlebem wyjeżdźają to bezrobocie w Polsce by nie spadało :). Ale ja tam zawsze mówie nam nikt nie bronił iść w politykę i trzepać kasę za śmianie się z biedniejszych. Ja tamm jestem dumna z tegoo jakim jestem człowiekiem, może i nie mam pieniędzy ale mam godność,empatie, szacunk do drugiego czlowieka... pieniądze rzecz nabyta... a po śmierci nie będziemy rozliczani z tego ile mieliśmy bogact tu na ziemi. Niech się bogacą a mi icj poprostu szkoda bo pieniądze im rozumy poodbierały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wszystko wiem, nikt nikomu niczego nie zabrania, nie chodzi mi nawet o frakcję polityczną, bo różne wypowiedzi były z różnych kierunków. Ogólnie mam dzisiaj obniżony nastrój, jeszcze z jednego powodu, z którym nie wiem, jak mam sobie poradzić, bo dużo nie jest zależne ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu moze Twój synek ma alergie,wszystko na to wskazuje? Zapisz do go dziecięcego alergologa bo zwykły pediatra nie odróżni alergii od przeziębienia. Malinka rozumiem Cię doskonale.Masz swoej troski,pragnienia ale z tego co widzę jesteś bardzo poukładana kobietą ,dobra matką.Walcz o swoje i nie daj się nigdy zapędzić w kozi róg.Odnośnie wypowiedzi tej idiotki to żal d..ściska.Ja zarabiam połowę z tego co mówiła i to ciężką pracą a i tak ludzie mówią że dużo zarabiam.W każdym razie nie kradnę i nie zajmuję się polityką czytaj oszukiwaniem ,mamieniem ludzi ,wyborców dla korzyści finansowych.Na pohybel debilom politykom. Uśmiechnij się -będzie dobrze. Weekend -jakie macie plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
ja na wsi znowu grillowo... ale co tam taki sezon :) malinka jak od ciebie poczekaj.. czas jest sprzymierzeńcem wszystkiego.. w końcu samo się ułoży. Jakoś wychodzę z założenia że nic nie dzieje się bez przyczyny...czasem trzeba zrobić kilka kroków w tył żeby dalej iść w przód. Jutro będzie lepiej. Olcia też stawiam między alergią a refluksem. W sumie to może moja wina bo jak nie ma innych objawów i coś mi wygląda na przeziębienie to nie lecę do lekarza i w efekcie mały ponad miesiąc się męczy aż minie a za chwilę znowu. No zobaczę co mi powie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlutterShy
malinka jak od ciebie nie zależne miało być coś mi myśl ucięło * ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flu refluks to cofanie się treści pokarmowej i objawem pierwszym jest odbijanie się pokarmu po posiłku ,cofanie posiłku z żołądka ale nie wymioty i brzydki zapach z ust ,nieustępujący po myciu zębów.Myślę że maluszek ma alergie. Miłego weekendu dziewczynki.Ja dopiero wstałam ,wypije kawę i biorę się za porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×