Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tolla

Kolonia dla dziecka

Polecane posty

Gość tolla

Cześć wszystkim! Jestem mamą ośmioletniej Natalii. Moje dziecko uparło się, że od tego roku chce zacząć jeździć na kolonie. Ja nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie i zastanawiam się jaka oferta będzie interesująca dla dziecka. Znalazłam taką kolonie http://ctravel.pl/kolonie/lato/wdzydze/ - co o niej sądzicie, czy to odpowiednia oferta dla takiego dziecka? Czy wasze dzieci w tym wieku jeździły na kolonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to w tych sprawach masz doświadczenie bo masz dziecko; bolało Cie kotku jak Ci mąż błonkę dziewiczą rozrywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia995
Dziecko powinno przyzwyczajać się do samodzielności, do poznawania nowych osób, myślę że to dobry wiek na poznanie nowych koleżanek i kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z zosią. 8 lat to już odpowiedni wiek, na wyjazd bez rodziców. A oferta bardzo fajna dla takich dzieci, myślę że twoje dziecko będzie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko też dokładnie właśnie w tym wieku zaczęło jeździć na kolonie. Oferta wydaje się w porządku, ale zastanów się jeszcze nad innymi koloniami, porównaj sobie, tutaj www.pantur.pl mają np. bardzo bogatą ofertę dla dzieciaków, np. różne aktywne obozy do Karpacza, Łeby, Rabki, mają też różne kolonie tematyczne: plastyczne, taneczne, konne, pływackie. Podobają mi się. Chyba też w tym roku wybiorę to biuro. W ogóle widzę, że mają przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego Antosia wysłałam też na kolonie z http://ctravel.pl i obydwoje byliśmy bardzo zadowoleni. On dlatego, że poznał nowych kolegów i się wyszalał, a ja miałam calutki tydzień dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jestem za samodzielnością dziecka. Ale jeżeli się sama o nie boisz, zawsze możesz zrobić kurs na wychowawcę kolonijnego (ot chociażby taki jak ten: http://www.sedkrosno.pl/turystyka.html ) i jechać razem z nim. Ważne tylko, by dać dziecku swobodę, mieć pod opieką inną grupę, ale w razie czego być na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOje dzieci jeżdżą na kolonie odkąd skończyły po 12 lat :D Ale mam tutaj swoje sprawdzone biuro, które organizuje takie wyjazdy dla dzieciaków i jest to http://www.tropemprzygody.pl/. Zawsze kolonie mają ciekawe programy, dzieci się nie nudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamateusz12
Na stronie http://www.alter-transport.pl/regiony-w-ktorych-warto-zorganizowac-mlodziezowe-kolonie/ znajdziesz bardzo dużo ważnych informacji. O wakacjach większość uczniów zaczyna myśleć już 1 września, a więc natychmiast po rozpoczęciu roku szkolnego. Nie tylko chwalą się przed kolegami, gdzie spędzili wakacje, ale także zaczynają planować, gdzie spędzą następne. Wśród młodych ludzi i ich rodziców dużą popularnością cieszą się kolonie za granicą. Ale warto pamiętać, że także w Polsce są atrakcyjne turystycznie regiony, w których kolonie młodzieżowe warto zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankawawka
Skorzystaj z porad dostępnych na stronie www.decora.waw.pl/oboz-mlodziezowy-wspaniala-nagroda/ Trzeba wziąć poprawkę na to, że nie wszystkie obozy są godne zainteresowania. Niektóre odstraszają zarówno dzieciaki, jak i rodziców, niektóre zaś tylko rodziców. Przede wszystkim piekielnie istotne w kontekście obozów młodzieżowych jest to, aby po prostu wszytko było całkowicie bezpieczne. My naprawdę nie możemy dopuścić do takiej oto sytuacji, w której nasza pociecha będzie chociażby minimalnie zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolonie dla dziecka to spora sprawa, sama zaczęłam jeździć jak miałam chyba z 11 lat, ale u mnie to w pracy mojej mamy były załatwiane takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolonie i obozy są super,  zwłaszcza tematyczne czy związane ze sportem. Ja polecam kolonie i obozy żeglarskie, dzieciaki świetnie się bawią i uczą samodzielności. Polecam Feniks Mazury - sprawdzona i rzetelna szkoła żeglarska www.feniks-mazury.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
Jesteśmy mała firmą organizująca czas wolny dla dzieci w ciągu roku szkolnego a podczas ferii oraz wakacji organizujemy obozy sportowe na których dzieci nie mają czasu się nudzić zapraszamy do sprawdzenia oferty oraz zapisów!
www.teamsport.krakow.pl
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×