Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość Purple Queen
Justinka-> Brałam skończone lata. Rocznikowo wychodzi dziewczynka ale jak sprawdzałam jeszcze gdzieś indziej to pisali, że by do obliczeń wstawić skończone lata. OnlyDreams-> Gratulacje! :) Dobrze, że wszystko w porządku i aby tak pozostało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2015
No to mi chlopak ale zupelnie nie mam zachcianek w porownaniu d pierwszej ciazy z synem:-) Ja mam wizyte 16 i juz nie moge sie doczekac. A po luteinie brzuszek boli c jakis czas i kuje cos ale najbardziej narzekam.na kregosluo tak boli ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ja również dołączam do waszego grona. Termin mam na 4 października ( ostatni okres 28 grudnia ) . Jestem bardzo szczęśliwa to moje drugie dziecko. Pierwsze rodziłam w 2007 roku, a od ponad pół roku staraliśmy się z mężem o drugie. Sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
Witam nową babeczkę :) Gratulacje! Ciekawe jak tam się nam rozłoży z płcią. Ja marzę o dziewczynce, ale jak będzie drugi chłopak, to też dobrze. Starszy brat się pewnie ucieszy, zaoszczędzę na ubrankach, zabawkach itp. No i imię dla chłopca już mam, a dla dziewczynki ciągle się waham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmira
Ja tez mam już jednego syna teraz bym chciała dziewczynkę . Imię już mamy wybrane dla dziewczynki dla chłopca jeszcze nie. Ale co będzie to będzie, ważne by było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23333
Hej wczoraj sie dowiedzialam ze jestem w 6 tyg ciazy chociaż testy 3 pokazywały ze nie jestem :-) mam termin 21 pazdziernika Mam do was pytanko czy was też tak piersi bola bo mnie strasznie szczegulnie wieczorem przy sciaganiu stanika mam wrazenie ze wybuchna zaraz w ciagu dnia jest ok ale jak sciagam stanik masakra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
Też tak miałam. W nocy, jak wstawałam siku, to myślałam, że mi popękają. Ale teraz mniej bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23333
Wiesz mnie tak w ciagu dnia nie bola tylko przy sciagniu stanika A w ciagu dnia jak sie dotkne niechcaca to bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pożalę się Wam troszkę. Byłam w piątek na wizycie u mojej gin, obejrzała sobie mnie i powiedziała, ze widać tylko pęcherzyk, na razie zarodka widocznego brak. Kazała przyjść dzisiaj do przychodni w której przyjmuje. Właśnie stamtąd wróciłam, dostałam skierowanie na badania z krwi i moczu, zrobiła mi jeszcze raz usg... ale zarodka nadal nie widać :( no może jakiś maleńki punkcik ale za mały żeby cokolwiek o nim powiedzieć. Muszę iść jeszcze raz na betę, bo pani doktor chce mieć pewność ze hormonu przyrasta :( martwię się teraz, rozbolał mnie ze stresu brzuch... Dziś na badania już nie pójdę, bo wszystkie punkty pobrań do 11! Dopiero jutro pobiorą, więc wynik we czwartek :( dwa dni nerwów dodatkowych ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! pozwolicie, że też się dołączę:) Mi termin wychodzi na 15 pażdziernika, co prawda najważniejsza wizyta dopiero przede mną, więc trzymajcie kciuki. Jak się czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle witam serdecznie wszystkie nowe Koleżanki ;) Co do samopoczucia to po wizycie i tych rosnących wątpliwościach słabo ;/ z resztą kiepsko czuję się fizycznie :( nudności, zmęczenie i zawroty głowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23333
hej dziewczyny ja też chce się do was dołączyć jakie objawy macie ja jestem w 6 tyg mam boł piersi bóle podbrzusza wczoraj lekarz przy badaniu zauważył niewielkie brązowe plamienie biorę luteinie i jestem zmęczona w godzinach popołudniowych chce mi się spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 4 tyg i 4 dniu. Nie mam żadnych objawów praktycznie. Gin tez mi przepisał luteine na skurcze macicy. Kolejna wizyta i usg 23 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
Pulchniatkowa nie martw się, będzie dobrze. Może jeszcze za wcześnie i dlatego nic nie widać. Będzie dobrze. Ja tez mam zawroty głowy i mdłości. Masakra! Szczególnie w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi bolą cały czas. Syn wiecznie chce się przytulać a ja czuje tylko ból i piersi i co jakiś czas w podbrzuszu. Mdłości raczej nie mam. Jutro idę do lekarza. Po USG już jestem chodź nie biło jeszcze serce potwierdził ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23333
Ja w poniedzialek ide na usg :-) nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Piersi mi urosły ale nie bolą... Boli mnie podbrzusze ale da się wytrzymać i dzisiaj zaczęły mnie boleć plecy. Czekam na czwartek. Będę mogła w końcu jeszcze komuś powiedzieć. U mnie 5 tydzień i 5 dzień. Pulchniatkowa-> Współczuje :( Ale nie martw się może wszystko będzie ok i będziesz miała w październiku piękne zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2015
Pulchniatkowa trzymaj sie napewno bedzie dobrze:-* Dawaj znac jak cos bedziesz wiedziec wiecej no i jak zrobisz badania. Witam oczywiscie nowe Dziewczyny gratuluje. Ja wizyte mam w poniedzialek juz nie moge sie doczekac. Dzis zrobilam bete ladnie rosnie jest ponad 10tys. Do nowych zachcianek.moich doszlo kinder bueno:-) nadal bardzo jesc nie moge i rano mam problem z lodowka i z jej otwieraniem strasznie mnie odrzuca a poNiej juz nie tak samo mialam w pierwszej ciazy...a Wy Jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dobijam do 5 tygodnia i właściwie to wcle nie czuje sie jakoś inaczej. Może troszkę bolące piersi i podbrzusze. Bete robiłam na początku 4 tygodnia - wynik to 281. Myślicie, że powinnam powtórzyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna23333
Dziewczyny zadroszcze wam ze sie dobrze czujecie mnie Z dnia na dzien cycki coraz bardziej bols Troche sie martwie bo od poniedzialku mam delikatne plamienie biore luteine 2 razy dziennie ale sie martwie wizita u gina na poniedzialek dopiero :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Pulchniatkowa, może Cię to pocieszy... W mojej pierwszej ciazy poszłam dosc wcześnie na wizyte i USG. Lekarz powiedział że nic nie widać, a powinno już być widać zarodek... Nastraszył mnie ciązą pozamaciczną, dał skierowanie do szpitala, na wypadek gdyby coś się działo... Zrobiłam Betę i ładnie rosła. Po 3 dniach poszłam na USG do innego lekarza, w szpitalu. I było już widac moją Hanie, jeszcze bez serduszka, ale zarodek był. I wszystko skończyło sie dobrze - teraz Hania ma rok i 7 mcy i jest kochanym urwisem. Ale co się stresu najadłam przez tame 3 dni to moje... To była pierwsza, bardzo upragniona ciaża i wizja tego, że mogę ją stracić była dla mnie makabryczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
A teraz u mnie 5t i 4d, objawów raczej brak, no może poza piersiami nieco obolałymi, też najgorzej bez stanika :) Zachcianek nie mam, nie jest mi niedobrze, nic mi jakoś szczególnie nie pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serotka - dziękuję że mi to powiedziałaś :) Twoja historia jest dla mnie dużą nadzieją na szcześliwe zakończenie :* Byłam dziś z samego rana na becie, więc jutro koło 12 będę miała wynik, mam nadzieję, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2015
Pulchniatkowa bedzie dobrze napewno. Ja dzis leze jest mi potwornie nie dobrze. Wiec narazie leniuchuje w lozku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szałwiowa
Hej, wczoraj test mi pokazał 2 kreseczki, okresu brak a niebawem pierwsza wizyta u ginekologa ;) Używająca internetowego kalkulatora wychodzi, że termin mam 14 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na wizycie Mam już kartę ciąży i listę badań do zrobienia z krwi. Za dwa tygodnie kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierotka ma Rysia
Pulchniatkowa--> wiele razy czytałam historie dziewczyn, u których nie było widać zarodka, a potem nagle się pojawiał, bo byc może owulacja była później i w związku z tym ciąża młodsza była np. o tydzień. Także będzie dobrze :) Ja marzę o tym, żeby poleżeć, ale muszę chodzić do pracy, a czuję się okropnie (mdłości, ból żołądka i głowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem staraliśmy się ponad pół roku o fasolkę ale uwierzcie mi jakie moje zaskoczenie było jak okres mi się spóźniał, wszystko wskazywało na ciążę a tu zonk - torbiel na jajniku. Zamiast myśleć o ciąży wlepili mi hormony . Ale i tak się udało w końcu - torbiel sama zniknęła :) dlatego czasami trzeba być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczka malutka ja 25 mam kolejna już z wynikami właśnie :) Najgorsza jest ta glukoza. Ja już raz to przerabiałam parę lat temu i jak o tym pomyśle to już mnie mdli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×