Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motylkowa123

mamusie pazdziernik 2015! :)

Polecane posty

Gość motylkowa123
:D to trudno . Nie przejmuje sie bo to dopiero pierwsZy cykl.. moze na listopad sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
motylkowa będziemy razem nie będziesz sama:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma inne ustawienia monitora, albo inny telefon, do tego dochodzi fakt że patrzymy na zdjęcie... Myślę że jeśli motylkowa widzi kreseczke, to ona tam jest. Ja na zdjęciu widzę cień drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Powtorze test ewentualnie z rana najlepiej w poniedzialek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09
Motylkowym ja cie pocieszenie bo ja na tym zdjeciu widzę druga kreskę, także gratuluję☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Powtorze i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Widać tam leciutko kreskę. Może tylko lekko ale widać więc myślę, że ci się udało. Być może to jeszcze za wczesny tydzień aby była wyraźniejsza. Po za tym test najlepiej zrobić rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
teraz tak się przyglądam i widać motylkowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjankaa
znalazłam piękny film obejrzycie sobie:):) Czy wiesz, że jesteśmy wszystkie cuda? Po obejrzeniu tego, będziesz wiedział, że życie jest naprawdę cud. Podziel się tym z wami przyjaciół i niech wiedzą, że są one również jednym z wielkich cudów natury! https://www.youtube.com/watch?v=GZk4hT7ncv0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Motylkowa - myślę, że pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylkowa kreska druga jest !!! Też taką miałam a teraz jestem już po połówkowych bardzo Ci gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
No i to raczej niestety chyba nie byla druga kreseczka bo dzisiaj dostalam okres. Ale trudno tak bywa :) Mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Marjanka nie jestemssama :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, no w szoku jestem, że jednak okres... Kurczę szkoda, naprawdę byłam przekonana ze to ciąża. Może to ciąża biochemiczna? Dobrze ze motylkowa nie przezywasz tego, poczekamy na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa bardzo mi przykro :-( Ty masz dopiero 19 lat? To jeszcze mloda jestes, zegar biologiczny Ci nie tyka tak jak mi, ja w tym roku koncze 32 lata i uwazam, ze to juz bardzo pozno :-( Szkoda tylko, ze odpadlas, bo to Twoj topik byl. Pozwolisz jednak, ze sobie tu zostaniemy, a Ty zagladaj do nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena88888899
Witam sie i ja :) Termin wychodzi mi na 9 października. :) na razie jedyne objawy to nabrzmiale i lekko bolace sutki nic poza tym. Mam juz 2,5 rocznego synka. Z synkiem termin mialam na 6 października :) ale urodzil sie 25 wrzesnia. Tak ze roznica miedzy dzieciaczkami bedzie rowno 3 lata :) teraz modle sie by bylo wszystko ok i z niecierpliwoscia czekam na wizyte. Gratuluje wszystkim mamusiom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Dzisiaj zaczęło mnie trochę mdlić. :/ Szczerze przyznam, że się nawet trochę z tego cieszę bo to oznacza, że wszystko w porządku i jest ciąża. A jak u was z objawami? Poza tym czekam na wizytę. Zostały 3 dni. Motylkowa-> Szkoda. :( Dobrze, że się nie przejmujesz. Mam nadzieję że ci się uda następnym razem. Milena-> Na kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena88888899
Chcialabym na pt , ale jutro dopiero bede sie umawiac. Ja przy pierwszej ciazy jakiekolwiek objawy mialam kolo 7 tc dopiero. Ale nawet nie wymiotowalam, wiec mnie to nie martwi. :) na razie jedyny objaw to piersi, ale to taki niezbyt mocny bol. Mam nadzieje, ze z ciaza wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purple Queen
Właśnie się zastanawiam czy u mnie nie za szybko te objawy. Bo według kalkulatora porodu to dopiero końcówka 4 tygodnia. Mam powiększone piersi, mdłości, częste oddawanie moczu i bolało mnie podbrzusze ale teraz już trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie caly czas boli brzuch, mimo brania Nospy i klucie w pachwinach. To dopiero 6. tydzien leci, a ja juz mam dosc :-( No ale ogolnie sie ciesze. Tylko w pierwszej ciazy czulam sie bardzo dobrze, a teraz od poczatku sie mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Milenko :) Motylkowa / Sierotka Ma rysia Kurczę jak ja miałam 19 lat to miałam chyba pstro w głowie :p nie myślałam o macierzyństwie, tylko o ucieczce z wykładów, nocnej zabawie, wypadzie z facetem nad jezioro, i seksie w lesie :) Dużo od tamtego czasu (7lat) nie zmadrzalam :) Purple Queen - rzeczywiście masz wczesne objawy, ale nie martw się, ja jestem w 5 tyg i też już z tydzień odczuwam uroki ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierotka - współczuję z tym bólem :( ja też tak miałam ale jednak nospa mi ostatecznie jakoś tam pomagała, i samo może po prostu "puszczalo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Pulchniatkowa nie wiem czy to ciaza biochemiczna czy nie ..mozliwe ,bo dostalam miesiaczku z wielkimi skrzepami i troche mnie boli brzuch jak nigdy ale tlumacze sobie ze chodzby nawet to jest normalne bo tylko 30 procent sie zagniezdza a reszta tak konczy przy pierwszym okresie ... A co do imprez i innych szalenst mnie nie ciagnie :) troszke bylam zbuntowana nastolatka i robilam rozne glupstwa ale juz mi dawmo przeszlo . Raczej wole w domu sobie ze znajomymi posiedziec przy herbatce . Pozdrawiam Was goraco i zajrze od czasu do czasu co tam u Was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Marjanka chyba staraczki 2015 cz.2 bo nowego topiku nie bede zakladac na listopad bo nie chce byc postrzegana jak moze mamusia ktora stara sie juz poltora roku i co miesiac mysli ze sie udalo i sie osmiesza tylko . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×