Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natka006

Facet z odzysku

Polecane posty

Gość Natalia0006
Nie byłam żadna kochanka, poznałam go kilka miesięcy po jego rozstaniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No laska ma 26 lat od 3 lat jest z facetem co ma dzieci w wieku 5 i 8 lat łatwo policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35- rozumiem ze dla ciebie liczy sie tylko dobro dzieci, ale już sama mogłabys się czuc w zwiazku jak 5 koło u wozu i codziennie prosic się o trochę uwagi tak?? Oczywiscie ze facet który kocha dzieci jest wartościowy, ale musi też kochac i okazywac uczucia swojej kobiecie. Jesli skupia uwage tylko na dzieciach to na cholerę wchodził w zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliap0006
5-6 miesięcy kiedy było po wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna mu powiedzieć co o tym myśli i że jej to nie pasuje, a jak jej powie że to koniec to przynajmniej będzie wiedziała jak mu na niej zależało i po co mu była potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia ty chcesz miec z nim slub i dzieci? ciagle nie odpowiadasz mi na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co liczyć na ślub i dzieci bo nie doczeka się tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak byłaś pół roku kochanka. No i co WARTO BYŁO ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka006
Kiedyś na pewno tak, za kilka lat ślub cywilny i dziecko. PS!!! Nikomu nie rozj***lam rodziny, PISAŁAM w pierwszych postach ze ona go zostawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczylas ze tradycynie matka zostanie z dziećmi a tu zonk facet okazał sie uczciwy ??? Okazał sie dobrym ojcem. No jakże mi przykro naprawde ze nie mozesz sie wysypiać spokojnie i do woli...a moze to nie dzieci a sumienie ci nie pozwala? Ale nie, masz czyste sumienie - nieużywane przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście p*****lnieci, laska pisze tu anonimowo po co mialaby kłamać ze nie była kochanka HAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapomnij o tym ze taki facet bedzie chciał kolejnych dzieci a jesli chcesz miec co do tego pewnosc to powiedz mu dzis wieczorem " Kochanie, coraz częsciej myślę o dziecku" I zobaczysz wtedy ile ty i twoje pragnienia sa dla niego ważne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nie wytrzymasz z nim kilku lat, znajdź sobie kogoś z kim będziesz mogła założyć rodzinę, a co jeśli twoja rodzina będzie chciała żebyś wzięła ślub kościelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ni ja bym tez faceta zostawiła jakby miał wadę postawy tj D.u.p.e na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem czemu wy od razu zarzucacie autorce bycie kochanka, czy boicie sie ze wasi faceci was zostawia z dziecmi? Zreszta nawet jakby, to by nie była wina dziewczyny, to nie ona rozj***laby rodzine, bo to nie ona ja ma, i to nie ona przysięgała wierność jego zonie hahahahahaha kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona pisze ze była pół roku kochanka a potem zona gościa zostawiła jak rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jezeli to jest prawda ze byłas kochaną, rozwaliłaś facetowi rodzinę, a dzieciom odebrałaś normlany dom to jest to chamstwo ze chcesz go teraz zostawić. Masz to co chciałas , walczyłas o to wiec teraz sie męcz całe życie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natkaaaaaaa
poznałam go jak było po wszystkim, po rozwodzie nie byłam żadna kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok nie doczytałam laska pisze ze poznała gościa po jego rozstaniu. Ok przyjmuje do wiadomości. Czyli był to ojciec z dwójka małych dzieci. Dla mnie wspaniały facet i ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec tak, ale skoro dzieci sa jego całym światem to po co mu kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.53 - do ********* sprzątania i opieki nad aniołkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie wspaniały facet i ojciec. " buhahah jakaś ty nawiedzona, a moze jestes własnie takim panem po rpzejsciach co? Badz sobie z takim wspaniałym facetem i ojcem którego cały swiat kręci się wokół dzieci i byłej zony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki rozwodnik po rozwodzie powinien odpuscuc sobie zwiazki bo tak naprawde tylko krzywdzi taką dziewczynę. Bo jakież on musiałby miec niebywałe szczescie aby pół roku po rozdwodzie szczerze się zakochać:-D Po rozwodzie człowiek jest wsciekły, obwinia wszytskich a juz z pewnoscia kobiety o całe zło tego świata. On zamiast odchorowac rozwód, wiąże się z pierwszą lepszą, przygarnia do siebie i stawia warunki. Bo jej nie kocha, ona jest mu potrzebna do jakis tam celów. Do jakich? To juz tylko on wie, w czym ona umila mu życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak myśle on cie nie kocha tylko potrzebuje do tego i owego sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 100% racji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznałaś go po rozwodzie i wiedziałaś, ze sam dzieci wychowuje to po jakiego groma się do niego wprowadziłaś? Na co liczyłaś, że dzieciom będzie zabraniał wszystkiego, bo tobie się nie podoba? Nie pasuje ci to na co czekasz? Pakuj manatki i wracaj tam skąd przyszłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 006
jakbyś czytała wszystkie posty a nie odpowiadała jak leci to wiedziałabys ze liczyłam na to ze potrafi podzielić swoją uwagę, ale bachory to cały jego świat NO ale macie racje dzieci sa niczemu winne ja nie mam do nich pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznałaś go po rozwodzie i wiedziałaś, ze sam dzieci wychowuje to po jakiego groma się do niego wprowadziłaś? Na co liczyłaś, że dzieciom będzie zabraniał wszystkiego, bo tobie się nie podoba? Nie pasuje ci to na co czekasz? Pakuj manatki i wracaj tam skąd przyszłaś. XXXXX Wobec tego niech każdy nawiedzony na pukncie swoich dzieci rozwodnik nie zawraca kobietom d**y bo szkoda tylko czasu na takiego który wszytsko podporzadkowuje pod dzieci. A nie sądzisz ze zdrowsza relacja byłaby gdyby facet umiał sprawic zeby i dzieci były zadowlone i partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak poznałaś go po rozwodzie i wiedziałaś, ze sam dzieci wychowuje to po jakiego groma się do niego wprowadziłaś? Na co liczyłaś, że dzieciom będzie zabraniał wszystkiego, bo tobie się nie podoba? xxxxxxxxxxxxx Jakbyś była mądra (nie jesteś, to widać od razu), to pomyślałabyś sobie, że dzieci żyją BEZ MATKI, z samotnym ojcem, nie mają wzorca jak wygląda udany związek między kobietą i mężczyzną, jak wygląda RODZINA. A to potem będzie miało reperkusje w ich dorosłym życiu, ich związkach i rodzinach. Facet wychowuje dzieci na rozwydrzone bachory, którym na wszystko się pozwala, bo "takie biedactwa". Gdyby facet był dobrym ojcem, naprawdę dobrym, stawiałby dzieciom granice i starał się stworzyć udany związek, nauczyć dzieci jak wygląda rodzina, w której wszyscy się szanują. Czego on teraz uczy swoje dzieci? Że kobietą można pomiatać, nie nie trzeba jej szanować, że nie trzeba się z nią liczyć. A potem będzie wielce zdziwiony, kiedy jego "mała księżniczka" zwiąże się z facetem, który będzie ją traktował jak ścierę. A synuś będzie się zachowywał jak jakiś pieprzony maczo, którego trzeba obsłużyć i każda normalna kobieta będzie się od niego z daleka trzymać. I będzie się pan tatuś zastanawiał "skąd się to wzięło". Ano stąd, że te traktuje teraz dzieci jak śmierdzące jaja, a swoją partnerkę jak wycier***** A dziec***atrzą i uczą się. Kochanie dzieci nie oznacza pozwalanie im na wszystko, ale WYCHOWANIE ich na dobrych ludzi. I jestem przekonana, że autorka spokojnie potrafiłaby wiele dla tych dzieci zrobić, a nawet je pokochać i pomagać w wychowaniu, gdyby facet pokazał jej, że jest ważna, że się z nią liczy i nauczył dzieci szacunku do niej. Jestem o tym przekonana, bo mam to u siebie w domu od kilku lat. Tak więc to nie jest ani dobry ojciec, ani porządny facet. To zwykły idiota, od którego należy trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalka odpusc takiego faceta, jeszcze gdyby on sprawiał ze czułabys się ważna i szczęsliwa to nie odradzałabym takiego zwiazku. Ale bierzesz na siebie tyle jego problemów, rezygnujesz ze slubu koscielnego, białej sukni, naraziłas sie rodzicom gdy z nim sie zwiazałaś, rezygnujesz z dostatniego życia bo on musi płacić za dwójkę dzieci a do tego wszytskiego on cie tak traktuje, to powiedz mi czy ty jestes jakąs masochistką czy co? Bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×