Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Lenna22 a moze to @fałszywa ;-) Zrobiłas tą bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
zrobiłam ale wynik jutro o 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna22 no to trzymam kciuki za pozytywną bete ;-) Czekam na szczesliwa widomosc od ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ale to nie jest jakieś małe krwawienie i bolą mnie plecy i dół brzucha bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna przykro mi beta wszystko wyjasni mam nadzieje,ze to nie jest to samo co ja miałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Lenna szkoda ze ta @ przyszla... czyli wychodzi na to ze testy nie klamaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Lenna22 przykro mi bardzo, ale skoro jest delikatna to może to nie jest jednak okres. Może akurat beta wykaże ciążę :) a ja nadal czekam na @ pewnie i mi się tylko spóźnia bo testy negatywne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Witam was kobietki super,ze taki temat powstał:)my tez stramy sie o dzidziusia w sumie to od dwóch miesięcy ale dopiero tak na serio od zeszłego:),w tym miesiącu o 4 dni spóźnia sie okres,w dniu spodziewanej @ wystapily lekko brązowe plamienia,które trwają do dziś powiększone piersi i nic więcej, juz sama niewiem chyba dziś kupie test bo to czekanie jest najgorsze tym bardziej jak sie czegoś na maksa chce!!!pozdrawiam was wszystkie i 3mam za wszystkie starające sie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena rób szybko test, brązowe plamienie mozne oznaczac za niski progesteron a on odpowiada ze utrzymanie ciazy... okres Ci sie spoznia 4dni wiec test powinien byc wiarygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Blondyneczka87 wiem muszę zrobić zaraz lecę do sklepu po test bi dostanę do głowy,czekać do jutra rana słyszałam,ze wtedy jest najbardziej wiarygodny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena000 rób jak najszybciej test i do gina lec bo plamienie brązowe moze zle wróżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Podobno w trakcie implantacji zarodka w dniu spodziewanej miesiączki mogą takie plamienia wystąpić ale sama niewiem czy to ciąża, tak czy tak dziś kupie dwa testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena000 kazdy organizm jest inny moja siostra miesiaczkowała prawie do 5 miesiaca bolesnie i intensywnie nie wiedziała ze jest w ciązy wiec zyła noromalnie z dzieckiem jak najbardziej bylo dobrze jak widac róznie to bywa;-) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
mam uczucie jak by miała w brzuchu balona już nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie w dniu miesiączki nie jest plamieniem implantacyjnym. Lekarze czasem to tak nazywają, bo w sumie implantacja może być mylona z wcześniejszą miesiączką. Plamienia w dniu miesiaczki są wywołane hormonalnie lub zapowiadają poronienie zagrażające. Szybko zrób test i jak jest pozytywny to od razu do szpitala na izbę przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie to o czym pisze reni to takie plamienia/krwawienia związane ze zmianami hormonalnymi. Nie jest to miesiączka ale skąd kobieta ma wiedzieć ;-) Też słyszałam o sytuacjach że to krwawienie jest nie do odróżnienia ze zwykłą miesiączką i kobiety pół ciąży chodzą w nieświadomości ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny zmieniłam podpaske i od 2 godz sucho nigdy jeszcze mi sie takie rzeczy nie zdazały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Teraz to mnie ale przestraszylyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawienie implantacyjne jest fizjologicznym objawem zapłodnienia, jednak nie występuje u wszystkich kobiet. Dochodzi do niego, gdy zagnieżdżający się w macicy zarodek trafi na naczynie krwionośne, uszkadzając jego ścianę. Nie jest o to trudno, bo w tym czasie, pod wpływem progesteronu i estrogenów, błona śluzowa macicy jest znacznie przekrwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ze u Marleny to plamienie trwa juz 4 dzien, i na dodatek jest brazowe, wiec jak masz dwa testy to mozesz zrobic teraz , jestes po terminie wiec powinno cos pokazac, dla pewnosci powtorz z porannego moczu... Lenna u Ciebie cos chyba z hormonami jest nie halo... bo jakies cuda sie u Ciebie dzieją... a tak wogole to któras z dziewczyn miala taki przypadek ze krwawila troche potem kompelna cisza przez dobe i potem normalny okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no cuda krwawienie prawie ustało podbrzusze boli i piersi i takie dziwne uczucie pełnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarka4567
Z tego co slyszalam to plamienie implantacyjne moze trwać nawet do 7 dni, moze wystąpić przed okresem lub wlasnie w okresie w którym powinnaś dostać miesiączkę,Marlena zrób najlepiej test z rana zawsze wszędzie piszą,ze z rana.Nie ma sie co przejmować przecież niektóre kobiety dostają nawet okres w ciąży przez kilka pierwszych tyg,głowa do góry ;)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja przy pierwszej ciazy dostałam takiego plamienia miałam wizyte kontrolną za dwa dni a dzień przed wylądowałam w szpitalu i poroniłam ale ja miałam zaśniat graniasty i dlatego poroniłam i objawiał ssię właśnie takim plamieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlena robisz ten test?;-) Bo pisałaś, że idziesz do apteki, potem, że Cię przestraszyłyśmy a o teście ani widu. Blondyneczka ma rację, lepiej dmuchać na zimne. Lena... :) No powiem, że beta może CIę jutro pozytywnie zaskoczyć :) Znam to uczucie pełności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
iczozord powiec coś więcej bo ja już od godziny umieram ze strachu jużnie wiem co mam o tym myśleć to krwawienie bole pleców podbrzusza i naprawde czuje jakby połkneła balon No to chyba noc mam ni e przespaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Kobitki test zrobiłam ciąży brak wynik negatywny :( dziwne okresu brak tylko te plamienia nigdy wcześniej tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
mi test dopieroo chyba jakoś w 8 tyg wyszedł pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pyt czy faktycznie jak moja gin nie widziała cialka zoltego to nie było owulacji czy ono może być niewidoczne? Byłam ok 2 dni po owulce. Czytałam ze tak wcześnie może być go nie widać na usg to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×