Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Baletka
Cześć dziewczyny, mam masakryczną jelitówkę, więc zostałam w domu. Na początek chciałabym pogratulować obrony, a Tobie gościu gratuluję i życzę duuuużo cierpliwości i spokoju :) Byłam u endokrynolog z prawdziwego zdarzenia, ale zasmuciła mnie bo zaleciła zaczekać kilka m-cy ze staraniami. Nie chciała wysłuchać chronologii cd tsh etc, jednak zaleciła aby tsh utrzymywało się ciągle na tym samym poziomie przez 6 mcy (co w zasadzie ma miejsce od grudnia a więc 3 mce). Zaleciła też jodid, żeby przygotować się do ciąży i usg, a oprócz tego dietę bezglutenową (choć nie tak restrykcyjną jak u celiaklików). Jest mi smutno i ciężko, bo dodatkowo jeszcze koleżanka z działu prawdopodobnie jest w ciąży a ja w kadrach co chwilę słyszę jakieś newsy. I choć w ostatnim cyklu wizja ciąży mnie przeraziła to gdy ktoś mi mówi, żeby jeszcze czekać.. myślę sobie - ile tak jeszcze mam czekać? ile jeszcze badań? ... czasem mi się wydaje, że powinnam dać spokój tym wszystkim badaniom i "zrobić sobie dziecko" bez zastanawiania się itd. Jest we mnie wielki żal, który wy pewnie doskonale rozumiecie. Ja się bardzo cieszę, gdy koleżanki są w ciąży a przy tym jest mi tak smutno i czuję w środku takie przemożne poczucie beznadziei. A teraz jeszcze mam tyle pracy, że tylko pracuje, śpię i jem i jestem coraz bardziej nerwowa. Zauważyłam, że mojemu M też brakuje małych stópków i sam mówi, że teraz byłby pierwszy termin, gdyby się wtedy udało. Zdroworozsądkowo powinniśmy poczekać, ale emocjonalnie czuję, że chcę. Justyneczka, jak u Ciebie? Gabi, Iczozord i pozostałe mamcie - jak się macie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Od rana boli mniej podbrzusze jakbym miała dostać okres. Gdybym dziś nie zobaczymy dwóch kresek to bym się załamała. Mam nadzieje ze mimo ciąży okresu nie dostane bo termin @ mam za 4 dni. Piersi mnie całe bolą przy nacisku takie twardsze się zrobiły. Niedawno ugotowalam sobie jajka ale inaczej mi smakowały a przecież zawsze je uwielbiałam i pepsi w smaku taka wodnista bleee. Został mi jeszcze jeden test zrobię go jutro może kreska będzie ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Czesc dziewczyny. Dawno mnie tutaj nie bylo, ale widze, ze caly czas cos sie dzieje.Gratuluje nowym mamusiom:-) i ciesze sie Waszym szczesciem :-) a za wszystkie inne forumowiczki trzymam kciuki.. U nas niebawem zaczyna sie 22 tydzien.Miewam lepsze i gorsze dni...Moje dziewczyneczki na szczescie sa zdrowe i uroczo rozpychaja sie w brzuchu :-) widzielismy je dokladnie na usg..sa identyczne i piękne... :-) Pozdrawiam cieplutko... **Gabi- zycze powodzenia **Justyneczko- do dzieła :-) **Iczozord- jak sie miewa Twoj synus?:-) no i jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamilusia hak będziesz bardzo bolało podbrzusze to weź nospe nic Sie nie stanie bo ja tak miałam i mi pomogło.... baltka cały czas czuje twój żal i go rozumiem.... cały czas chodzi mi po głowie twoja wypowiedź o strachu gdy jest się w ciąży i lęku przed kolejną wizytą u lekarza :-( strasznie trzy mam kciuki i mam nadzieje że dzięki lekom uda wam się i będziecie mieć swój mały cud.... ja się cały czas boje bo to 9 tydzień .... ostatnio przy 7 zakończył am ciąże.... strach pozostaje ciągle a mam wrażenie że moja fasolka to już jest dla mnie mały wyczekiwany cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice czyli jednak słusznie podejrzewałaś, że będą dziewczyny :) Gratulacje :) U mnie 27 tydz i czuję 3 trymestr na plecach głównie, ale też brzuch mi się wpija pod żeberka trochę wieczorami, nie jest to duży dyskomfort ale powoli robi się coraz ciężej :P Poza tym OK, tak naprawdę chyba nie mam na co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wam dziewczyny :* oczywiscie bede was informowac ale mam zle przeczucia bo wydaje mi sie ze piersi mnie mniej bola i brzuch mnie dziwnie boli, strasznie sie boje bo 2 lata temu udalo mi sie zajsc i mialam ciaze biochemiczna i od tamtej pory nic az do teraz :( i zaczynam panikowac tym bardziej ze tylko maluski pecherzyk ciazowy byl widoczny. A iczozord nie mam pewnosci bo nie sprawdzam ale zawsze mialam w tych granicach, wiem ze kazdy cykl jest inny ale wtedy bylo najwiecej przytulanek i mialam plodny sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Beatrice dziękuję za radę no spa pomogła :-) kurde co ja mam teraz zrobić L4 mam do 5 marca i co mam iść do pracy i dźwigać i wdychac te szkodliwe substancje. Gin mi pewnie nie da zwolnienia bo nic jeszcze na usg nie zobaczy. Boje się ze przez pracę mogę znowu stracić ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Miało być EVI dziękuję za radę Tyle was tu ze się myli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia jak bedziesz miec pozytywna bete to lekarz ci da l4 zreszta pęcherzyk moze byc juz widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Iczozord- tak moja intuicja mnie nie zawiodla:-) Ja mimo, ze jestem 5 tygodni za Toba to juz odczuwam ciezar brzuszka...Co dwie istotki pod sercem to nie jedna :-) Pozdrawiam cieplo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice na pewno :) Choć z drugiej strony powiem CI, że jestem w dobrej formie, jak ubiorę swobodny płaszczyk i płaskie buty to śmigam z zakupami jak przed ciążą ;-) no ale wieczorem plecy bolą, rano bolą pachwiny i miednica, takie tam drobne niedogodnośći, chyba nieuniknione. Ale wiem, że wiele kobiet ma gorzej więc na prawdę nie narzekam bo chyba nie mam na co :) Oby poród poszedł tak samo gładko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
u mnie za ok.7 dni zaczyna się płodne zobaczymy moze tym razem sie uda :) wszystkim przyszłym mamciom gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki hej :) Baletko, wiem, że wizja czekania jest nieprzyjemna ale już niewiele tego czekania zostało! Jeśli TSH od 3 mcy jest oki to już tylko kolejne 3! To tak niewiele! Będzie dobrze!!! :) a masz jakiegoś ginekologa nowego?? BEATRICE! Córeczki, jak super! :) córeńki dwie, przyjaciółki na całe życie!!! Bosko!! I jaaaa i ja i ja też będę miała drugą córeczkę!! :) tak strasznie się cieszę! Mała też się rozpycha, kopie :) i też zaczynamy 22 tc wg kolejnego USG :) Doktor powiedział, że ma bardzo długie nogi :) modeleczka bedzie kolejna ;) no i jedyne co mnie zdenerwowało to informacja, że mam nisko łożysko.. póki co nie ma żadnego zagrożenia ale mam się oszczędzać. aj dziewczyny, czuję wspaniale :) ta wiadomość o córeńce tak mnie uradowała, że mogłabym latać!!! całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi moja kolezanka miała łożysko przodujące w 1 ciąży i urodziła 3 tyg przed terminem. W drugiej ciaży lekarze mówili, że na bank urodzi jeszcze wcześniej bo łożysko znów przodujące a ona urodziła dokładnie w po łowie 40 tygodnia. Wcale się nie oszczędzała bo ma małego bobasa1,5 roku. Jedyne co to nie figlowała z mężem w ostatnim czasie a przed pierwszym porodem tak - może to jakaś wskazówka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
Kamilusia - mi gin dał l4 jak tylko beta była pozytywna a potem już kontynuował do końca także głowa do góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Jak byłam w ciąży 3 miesiące temu to brałam od rodzinnych lekarzy ale tylko 2 tyg mi się udawało zaś już nie chcieli dawać i poszłam prywatnie to był 6 tc i widać było malutki pęcherzyk i dała mi L4 z kodem B na miesiąc. Później byłam u niej na kontroli po zabiegu i dała mi na kolejny miesiąc ale już 80% płatne. Teraz w czwartek mi się kończy a ona w czwartki przyjmuje to może by mi dala chociaż zwykle 80% na 2 tyg a później już by zobaczyła pęcherzyk i wypisala by ciążowe. Nie uda mi się zrobić bety do czwartku :-( a po zwykłym badaniu może potwierdzić jakoś ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
A po zwykłym badaniu na fotelu ona jakoś może Rozpoznać ciążę? Bety do czwartku nie zrobie a ona w czwartek przyjmuje i do czwartku mam zwolnienie od niej bo po zabiegu jeszcze było ważne L4 ciążowe a potem jak się zwolnienie kończyło i jak poszłam do niej na kontrolę po lyzeczkowaniu to dala mi zwykle 80 % na miesiąc dla odpoczynku i teraz w czwartek mi się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia nie może. Może podejrzewać ale l4 na podstawie badania "fotelowego" raczej nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gratuluje przyszłym mamusiom z całego serca ;-) Lenna myślałam,ze jednak sie udało ale widzę ze jesteś pozytywnie nastawiona i tak trzymaj kochana ;-) Kobiety dzisiaj mój 25dc a cykle zwykle 33-36 i dłuższe i mam pewien problem ponieważ po siusiu w wc tam w środku mam tak jak by mini dosłownie mini plamienie śluzem brązowym z domieszką krwi,ale tylko w środku na zewnątrz nic nie widać? Co to możne oznaczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni nie pomogę ci bo to może dużo oznaczać różnych rzeczy ja też miałam czasem dziwne plamienia nie wiadomo skąd więc to może być wszystko może dostaniesz szybciej @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja w pierwszej ciąży tak miałam jakoś tydzień czy dwa po implnantacji byłam u gina i powiedział mi że to normalne w ciąży i bez ciąży wiec się nie przejmuj bo może dzidzia będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki lenna albo wcześniej krwawa kumpela@ albo fasolka chociaż wątpię,ale nadzieje mam ponieważ nigdy wcześniej tak nie miałam hmm zastanawiające ;-) W tym cyklu miałam miec monitoring ale gin był chory i nie chcę znów teraz niepotrzebnie isc miałam isc ok 10 dni po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety cos nie gra bo czasami nie mogę przeskoczyć na nas stronę ajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Dziewczyny udało mi się zrobić betę 16,75 ml/Ul. Jeżeli któraś się zna to niech napisze czy to nie za mało? Jestem w 26 dc okres powinien być za 2 dni a 14 była owulacja. Testy ciążowe mi od trzech dni wychodzą pozytywnie ale kreski są slabiutkie. A może dostane ten okres bo trochę niska ta beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
jesteś w ciąży wcale nie jest niska w czwartym tygodniu ja miałam 9,8 więc bedzie rosła ci teraz szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×