Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Dziewczyny, u mnie coś dziwnego. Testy owulacyjne pokazują jakieś słabsze kreski w 14 i 15 dc(czyli w tą sobotę i niedzielę). Również w te 2 dni pobolewał mnie jajnik - czyli owulka była(zawsze tak mam w okolicach ovu). Cykle mam 28dniowe. Małe co nieco z M było w piątek i sobotę. Dziś jest 17dc i zobaczyłam na papierze śluz z kilkoma brązowymi nitkami - jakby była odrobinka starej krwi... Jak myślicie - te plamki mogą być jeszcze po ovu?... Trochę mnie to dziwi to 2 lub 3 dzień po. Postanowiliśmy, że nie będziemy się zabezpieczać, ale na implantację byłoby raczej za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik moze jest jeszcze za wczesnie. dalej mocno trzymam kciuki. iczozord wlasnie raczej mu chodzilo od zaplodnienia. wlasnie dzwonilam dotego gina co ide w czwartek bo znow zaczelam plamic z tym ze na wkladce juz mialam i sie przestraszylam :/powiedzial zeby sie nie marwic ze moze krwiak sie zrobil ze zrobi mi w czwartek USG i da progesteron. Z tym ze ja mam luteine pod jezyk i biore ją sobie 2 razy dziennie( oczywiscie bez wiedzy lekarza) Jezus tak sie boje ze cos zlego sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Gosciu wszystko bedzie dobrze zobaczysz :) ja mam badzieje ze za wczesnie. Czy któraś spotkala sie z tym , ze test wyszedl negatywny a kilka dni pozniej pozytywny? Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Gościu spokojnie, plamienia bardzo często występują w ciąży :) Każdy lekarz Ci to powie. Faktycznie czasami są niepokojące ale nie zawsze. Progesteron jest mocniejszy niż luteina. Lepsza jest luteina dopochwowa bo działa bezpośrednio w miejscu potrzebnym. Leż, odpoczywaj, jeśli krwawienie nie jest coraz większe to raczej się nie martw. Baletka myślę, że to może być jeszcze z owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik929 mojej koleżance 3 tygodnie po @ dopiero wyszedł pozytywny,nawet byłyśmy u gina by sprawdzić co się dzieje i dostała tabletki na wywołanie @ Wszystko dobrze się skończyło.Niestety lekarz okazał się beznadziejnym przypadkiem ,bo zapewniał ze ciąży nie ma na 100% nie zlecił bety nic kompletnie.Testowała co 3 dni i jedna krecha ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
No to rzeczywiście beznadziejny ginekolog. Zobacze jak ciEpla kapiel nie spowoduje przyjscia @ to sie bede jutro zastanawiać. Jak nie ciaza to moze hormony cos szaleja nigdy tak nie mialam ale moze pierwszy raz musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
WlasnIe oprocz lekko obrzmialych piersi i bolu sutkow przy Dotyku ( co dziwne bo tak nie mialam wcześnie j) to zadnych Dziwne co miesiac czekalam na okres i zawsze jakies objawy np bol jajnikow klocie czy cos. A teraz nie myslalam o tym i widze ze takich objawow niebylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na @ i tez zero objawów więc czekam spokojnie na rozwój sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik ja ta samo mialam :) reni a kiedy masz dostac @ iczozord dziekuje za pocieszenie mam nadzieje ze to nic groznego, jutro powtorze bete i zobacze czy przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 31dc ale czekam do 37dc i ewentualnie zatestuje,szkoda mi już marnować testów apteka ostatnio zbiła na mnie majątek chociaż powiem szczerze,ze kusi mnie strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że mamy siebie tutaj :) Mąż to mąż ale kobiety kobietami :P ten kasik929 to ja bo na tel nie mogłam sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni wiem co czujesz :) polecam testy z allegro - 8testów w cenie 1 aptecznego, a idą jak woda w szczególnym okresie ;) Ale tu się gwar zrobił - super ! Iczozord jak samopoczucie? gościu a ty jestes jeszcze przed @? czy już po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Agnieszka ten chrzan trzeba jesc i najlepiej w takich ilosciach zeby w nosie palilo:)ten wasabi jest bardzo ostry i nawet niewielkie ilosci potrafia przeczyscic nos i zatoki:)oczywiscie ja robie sobie kanapke z wędliną i chrzanem, nie wcinam go samego bo chyba bym umarla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No dziewczynki wrócił am od Gina i jest ok :-) dzidzia ma prawie 3 cm i widać już raczki i nóżki a raczej takie kikutki .... wpisany mam 9 tydzień.... mam badania do zrobienia mocz glukoza HIV itp.... ehhh czy robiłyście jakieś dodatkowe badania jak byłyscie w ciąży ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi sie nie trafia @ sie rozkręca no ja juz nie wiem po prostu nie wiem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 gratuluje ;-) Zapewne wspaniałe uczucie zobaczyć soją kruszynkę ;-) Zazdroszczę Kasik92 dzisiaj przylazła wredna @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ciągle gdzieś słyszę,ze komuś test nie wyszedł,ze beta była pomylona w laboratorium ze coś tam coś tam i dzidziuś jest ,a u nas jak jest nadzieja to niespodziewanie przyłazi @ :-( Przykro mi kasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz powoli mam troche dość ciagle rozczarowanie.. chyba sobie odpuscimy w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez odpuściłam,ale jak zbliża się termin @ to jakoś odpuścić się nie da i jednak gdzieś tam z tyłu głowy człowiek doszukuje się objawów,tak to już jest kobiety;-) Własnie Blondi jak tam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Kasik przykro mi ją już pomału kończę @ :) Blondi jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Evi gratulacje !!! :) robili Ci usg przez brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi brawo :) Baletka dzięki, u nas dobrze choć skomplikowanie. Wczoraj byłam u gina, Karol waży 1200 gr i rozwija się prawidłowo, ale skraca mi się szyjka i mam podobno za silne skurcze Braxtona Hicksa jak na ten okres ciąży. Lekarz powiedział, że za dobrze się czułam i za mało przez to o siebie dbałam. Mam leżeć 2 tyg, po tym czasie mam się zgłosić na kontrolę a potem do szpitala na obserwację i założenie krążka na szyjkę. Dostanę też lek przyspieszający dojrzewanie płuc dziecka tak na wszelki wypadek. Mam brać magnez i nospę gdyby skurcze były silniejsze. Ale czujemy się dobrze i dajemy radę :) A u Ciebie jak nastroje? Byłaś u jakiegos nowego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz sie oszczedzam :) To jednak racja ze jak nic sie nie dzieje to czlowiekowi sie wydaje ze wszystko może, jednak mój przypadek pokazuje, że trzeba dbać o siebie nawet jak nie ma żadnych dolegliwości... żeby później nie żałować. Blondyneczko a kiedy Twój mąż wraca? Ćwiczysz ostro?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wraca dopiero na swieta albo 27marca albo 3kwietnia, jeszcze nie wiadomo , a ćwicze ostro juz miesiac :D a dzisiaj bylam u fryzjera :) same przyjemnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×