Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

kmilusia jak lekarz ktory naraza Twoja ciąze, Ciebie i Twoje dzieciątko moze byc fajny?? ja bym sie wkurzyla na maxa i poszła zupelnie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia coś ta Twoja pani dr pomieszała. Skąd jesteś? Jeśli z okolic Gliwic (choć przecież taka Polska duża...) to mogę polecić Ci mojego lekarza, który da Ci zwolnienie w ciąży na NFZ. Faktycznie zwolnienia możesz mieć do pół roku ale ciąża to syt wyjątkowa i nie liczy się do tej reguły. Dziewczyny mają rację, idź do innego lekarza i już. Będziesz miała czas żeby poszukać jakiegoś na NFZ jeśli nie chcesz płacić co wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Wisi czy taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Hej dziewczyny tez się wcześniej zastanawiałam czy wisi czy nikt już tutaj nie zagląda ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja plamiłam prawie nie zauważalnie tam w środku przez 2 dni tak jak by koloru jasny brąz i od wczoraj cisza coś czuje,ze to cisza przed burzą znienawidzonej @,pobolewa mnie podbrzusze i mam uczucie,ze jest mi mokro ale nic susza.Kurcze zauważyłam ze @ zawsze nawiedza mnie w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
a ja dziewczyny czuje się osłabiona i ciągle mi nie dobrze no może nie ciągle bo raz jest lepiej raz gorzej.... chyba najgorsze jest to że zaczynam w pracy koczować w wc bo się dusze.... ehhh ciężki nas los... w wtorek mam wizytę i oczywiście jestem pełna obaw że co to będzie... niestety to uraz z poprzedniej nie udanej ciąży.... we wtorek mija 10 tydzień ciąży więc moja mama po wizycie u gina chce już chwalić się rodzinie że udało nam się no ale ja nie jestem pewna czy to taki dobry pomysł :/.... Moniq a jak tam u Ciebie i jak rozwiązała się ta sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 będziesz po wizycie najszczęśliwsza przyszłą mamusią pod słońcem głowa do góry,stres nie jest potrzebny ;-) Trzymam kciukasy !!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
EVI trzymam kciuki! Też się boje ze u mnie sytuacja się powtórzy. Czemu tak jest ze zdrowe kobiety które o siebie dbają tracą dzieci a takie pijaczki co się puszczają na prawo i lewo rodzą zdrowe dzieci... Mam sasiadke rodzina patologiczna kobieta ma 4 dzieci wszystkie jej zabrano i znowu chodzi z wielkim brzuchem, co chwile pijana i jej facet też. Takie nieodpowiedzialne baby powinni operować żeby nie mogły mieć dzieci bo co te dzieci mają żas za życie w różnych rodzinach są a rodzice nawet się nie zainteresują. Wiele jest takich rodzin i żal mi tamtych dzieci :-( a my normalne babki albo nie możemy zajść albo ronimy :-( co za świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia122 to prawda co piszesz ,moja była znajoma pije codziennie razem z narzeczonym balują dzien w dzien a mają 7 dzieci,nawet w ciąży pila :-( a dzieci ma zdrowe i nigdy nie poroniła,nie potrafię tego pojąc za cholerę jak to możliwe ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nie wiem. Z tego wychodzi ze aby Urodzić zdrowe dzieci to trzeba chlac palić fajki cpac itd. Niby nie wolno pić i palić w ciąży bo szkodzi to dziecku ale mamy tyle przykładów że mimo tego można mieć Dzieci zdrowe.... Szkoda słów. Takie idiotki mają szczęście a normalne kobitki nieraz rodzą Bardzo chore Dzieci tyle w telewizji pokazują ze aż serce się kraje i łzy same lecą. Z tego wychodzi ze najlepiej o siebie nie dbać bo to nic nie daje... Oj Boże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kiedyś i nam się uda dziewczyny chociaż sama w to wątpię,niby wszystko robimy tak jak trzeba a jednak nie wychodzi oj coś dzisiaj smutno mi :-( Własnie dzwoniła do mnie koleżanka i jest w 6 tyg ciąży, ale jeszcze dziecka nie chcieli bo kariera i awans ważniejsze , jest załamana ....to niesprawiedliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Mojego kuzyna żona jest w 8 tyg a mojego męża kuzynka w 6. Ja w 4 i 2 dni licząc od okresu. Luteine mam dopochwowo i po niej mam strasznie żółte upławy może te tabletki się rozpuszczają i wylatuja. Ale jestem spokojniejsza mając te tabletki. Zobaczycie jeszcze trochę będziemy sobie opowiadać o naszych maluchach :-) musimy uwierzyć że się uda trzymam kciuki za was wszystkie. :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ja mam 28dc ale cykle różnie 28-33-35 wiec czekam spokojnie tylko daje mi troszkę nadzieje to ostatnie minimalne plamienie może coś znaczy chociaż nie nastawiam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia122 dobrze,ze masz luteinę nie zaszkodzi a pomóc może wiec spokojnie fasolka będzie rosła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tez mam 25 i pewno w poniedziałek przylezie @...:( , bo nie ma zadnych OBjawow ale to zadnych procz pełnych piersi ale to normalne przez @ .. w tamtym miesiacu to co chwile mnie cos kulo może dla tego ze tak o tym obsesyjnie myslałam. ehhh jak mnie dawno tu nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Reni a może spróbuj zatestowac juz :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło że ktoś idzie podobnie jak ja :) ja ostatnio mam cykle 26 27 dniowe bo skróciły mi się po bromku wiec powinnam na dniach dostać zobaczymy dużej nadzieji nie mam bo byłam chora w tym cyklu i gin mówiła ze nie widzi cialka zoltego na usg ale wiecie jak to jest zawsze jakaś nadzieja cuda się zdążają tym bardziej ze nie myślałam o ciąży w tym cyklu bo nie było nawet czasu ale starania były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Agnieszka nie chce ci robić nadzieji ale ja od dwóch miesięcy się mecze z przeziębieniem i w ciążę zaszłam. U niektórych kobiet choroba nie ma wpływu na zapłodnienie to Zależy od organizmu. Także głowa do góry, co ma być to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
No widzisz Aga:) ja mam miec w pobiedzialek . Dzis dowiedzialam sie ze zbajoma w 5 tyg jest.. ja nie wiem chyba sie pokrzycze dokola same albo w ciazy albo swieze mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez 27 ale jutro ma być i pewnie bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam ta wredna @ no trudno teraz trzeba się wyleczyć z infekcji i umówić na monitoring :) trzymam kciuki za was dziewczyny! I wszystkiego najlepszego kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
kurcze Aga szkoda... no monitoring jak najbardziej wskazany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Ktoś tu brał, ale infolic to ściema :) Drogi chwyt marketingowy, nie ma w sobie nic co faktycznie wspomaga płodność. Mała dawka kwasu foliowego i jakiegoś związku który wpływa ogólnie na komórki całego ciała (wchodzi w skład błony komórkowej czy coś). Można lepiej wydać pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×