Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość zamyslona_myszzka
kamilusia122 a w ktorych dniach cyklu mialas takie bole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Gosciu najlepiej zadzwon do gina i powiedz mu co sie dzieje, moze cos poradzi- trzymam kciuki zeby nie bylo to nic powaznego .daj znac co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
@ nie ma ale czuje ze w nocy mnie odwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nie mam kontaktu tel z ginem bo chodze do niego na NFZ :( tak bardzo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gość powinnaś zgłosić Sie do jakiego kolwiek ginekologa żeby dostać duspathon albo luteine.... ja jak miałam plemienia to od razu miałam jechać do lekarza. Nie pamiętam ale inka albo ifka miała tak samo jak ja i u nas niestety zarodek się nie rozwijał był maluśki ok 3-4mm .... ale zawsze trzeba mieć nadzieje wiec dziewczyno nie czekaj tym bardziej że wiesz że jest maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka5g nie jeszcze @ nie ma i jakoś się nie zanosi by przyszła,dzisiaj jest 31dc i jakoś dziwnie bo nawet piersi nie bolą ani brzuch nic kompletnie ,wiec ani @ ani raczej fasolki nie czuć, tylko w 26 dniu jakieś dziwne 2-3 dniowe plamienia jasno brązowe. Blondi-nie martw się będzie wszystko dobrze,świetnie ze twój kochany będzie z tobą i my myślami tez trzymamy kciuki,trzymaj się i dawaj znać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Gościu jeśli jesteś we wczesnej ciąży i masz choćby najmniejsze podejrzenia ze coś jest nie tak a tymbardziej brunatna wydzielina to nie czekaj a udaj się na izbę przyjęć oddziału ginekologicznego w szpitalu. Będziesz spokojniejsza i będziesz miała pewność czym jest to spowodowane. Ponadto możesz poprosić o jakieś lekarstwa na podtrzymanie jak luteine czy duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu jeśli jesteś w ciąży i masz plamienia to migiem na IP bo lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny, luteine mam, zazywam 2 razy dziennie, wlasnie nie bylo jeszcze zarodka tylko taki maluski (taka kropeczka) pecherzyk ciązowy. jak by mi gin palcem ni pokazal to bym nie zauwazyla a robilam dzis bete i wynik mam beta-HCG 32792,00 mIU/ml... ktory to bedze tydzien, bedzie juz cos widac u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny to nie sa jakies plamienia. tylko przy podcieraniu sie mam sluz zabarwiony na brązowo( kawa z mlekiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu gratuluje ;-) !!! Wysoka beta a nie masz norm przy becie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Reni to jakie masz te cykle? mmoze jednak sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam normy tylko nic z tego nie rozumiem bo bylam u gina tydzien temu w poniedzialek i byla widoczna tylko ta kropeczka (gin powiedzial tak: bardzo maluti pecherzyk ciazowy wyglada na 2 tygodniowy), zarodka jeszcze nie bylo :/ ostatnia @ mialam 20 stycznia. a teraz ten sluz podbarwiony na brązowo. a normy sa takie: 3 tydz: 5,8 – 71,2 4 tydz: 9,5 – 750 5 tydz: 217 – 7138 6 tydz: 158 – 31795 7 tydz: 3697 – 163563 8 tydz: 32065 – 149571 9 tydz: 63803 – 151410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik929 mam strasznie nieregularne od 28 do 37 tak zawsze było leczyłam się u rożnych ginekologów i za każdym razem słyszę,ze taka moja uroda i nic złego się nie dzieje,ale przeważnie dłuższe cykle, jak już zaczęliśmy się starać to tym bardziej się wydłużyły tak chyba psychika działa.Ale zawsze przed @ piersi strasznie obolałe a teraz nic kompletnie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni dziekuje :) mam normy ale nie rozumiem... w ogole nic z tego nie rozumiem bo ostatnia @ mialam 20 stycznia. cykle mam dłuzsze. bylam u gina w zeszly poniedzialek i cyt: " jest malutki pechezyk ciazowy, wyglada na 2 tygodniowy" ale zarodka jeszcze nie bylo a pecherzyk wygladal jak kropeczka. i od wczorajten sluz podbarwiony na brazowo ( kawa z mlekiem) a normy mam takie: Kobiety w ciąży: 3 tydz: 5,8 – 71,2 mIU/ml 4 tydz: 9,5 – 750 5 tydz: 217 – 7138 6 tydz: 158 – 31795 7 tydz: 3697 – 163563 8 tydz: 32065 – 149571 9 tydz: 63803 – 151410 10 tydz: 46509 – 186977 12 tydz: 27832 – 210612 14 tydz: 13950 – 62530 15 tydz: 12039 – 70971 16 tydz: 9040 – 56451 17 tydz: 8175 – 55868 18 tydz: 8099 - 58176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wydaje mi się,ze masz wysoką bete na 6-7 tydz ale nie jestem pewna wiec niech dziewczyny bardziej doświadczone się wypowiedzą,ale nie stresuj się tylko odpoczywaj spokojnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory dziewczyny ale cos sie przycielo i napisalam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu 2 tyg ciąży lekarz raczej by nie zobaczył chyba wysyła na betę bo nie jest pewien coś niby widzi ale nie wie co,może wczesną ciąże a może @ chociaż może się mylę.Ty jesteś w ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie mnie nie wyslal nigdzie :/ kazal przyjsc za miesiac ale ja oczywiscie nie wytrzymalam i na wlasna reke, sama dla siebie zrobilam bete. i w czwartek mam wizte u innego gina, prywatnie. bo tamten byl na fundusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu powinnaś powtórzyć betę po 48h i zobaczyć czy prawidłowo przyrasta,a później iść do gina ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki reni :) wlasnie taki mam plan :) de srode na bete a czwartek gin :) trzymam mocno kciuki a ciebie, zeby ci sie udalo :* za wszystkie Was dziewczyny trzymam, od 2 lat was czytam, ale nigdy nie pisalam bo jakos specjalnie sie nie staralismy, kibicowalam kazdej z was ( 2 lata temu poronilam bardzo wczesna ciaze) i czytanie was bardzo mi pomoglo. Pozdrawiam bardzo gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ja tez trzymam kciuki ;-) Nie sądzę by mi się udało bo już 31dc i nic żadnych objawów ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni ja tez nie mam objawów, poza brakiem @ i lekkim bolem piersi nic mi sie nie dzieje, brzuch mnie w ogole nie boli. gdyby nie testy i teraz beta nie wiedzialabym ze w ciazy jestem, wiec jest nadzieja jeszcze u ciebie :) puki @ nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety poronienie jest strasznym przeżyciem,ale jak to lekarz mi powiedział, jeśli doszło do zapłodnienia to kobieta nie jest bezpłodna wiec w tych słowach jest moja nadzieja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zawsze piersi bolały a jak chodziłam po schodach to już wogle masakra myślałam,ze odpadną a teraz nic wiec chyba dupa blada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznym, dlatego teraz tak bardzo sie boje, ten sluz mi nie daje spokoju :( reni kazda ciaza moze byc inna, moga cie teraz piersi nie bolec :) trzymam mozno kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Gosiu to ja tak mam zero objawow procz tkliwosc sutkow przy dotyku.. noi brak @ ale dzis miala byc. Znajac moje szczęście przyjdzie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik badz dobrej mysli, ja mialam troche nabrzmiale ale nie bolace teraz troche bola ale tez nie jakos bardzo. a dziewczymy tak jak ktos juz tutaj pisal najlepsza metoda na zajscie w ciaze jest jej odpuszczenie. ja odpuscilam calkiem, zajelam sie praca. w tamtym miesiacu pracowalam od niedzieli do niedzieli i zaskoczenie jak sie okres spoznil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×