Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość zamyslona_myszzka
Tak ze zwyklej ciekawosci zmierzylam sobie temperature w pochwie teraz i mialam 37.6. Choc wiem ze nijak ma sie to do calosci i napewno nie jest miarodajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi,agnieszka -myślałam o testowaniu w piątek bo to będzie mój 35dc lub w sobotę jak mój kochany przyjedzie,chociaż nie podejrzewam fasolki bo nic się nie dzieje,zero objawów oprócz takich-hmm wydaje się,ze... myślę,ze tylko mi się wydaje moja psychika działa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mierz teraz tempki bo ja zawsze po południu mam po wyżej 37 wystarczy,ze godz posiedzę w miejscu i już jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Reni trzymam kciuki zeby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Hej dziewczyny. Niektóre z was pamiętają mnie bo udzielalam się na forum od maja bo tak jak wy starałam się o dziecko. Otóż 9.03.2015 o godz 5.25 urodziłam moja fasolkę. Synek Aleksander 3460 g i 56 cm szczęścia. Forum czytałam przez całą ciąże i czytam dalej i trzymam kciuki za wszystkie staraczki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
A jak jest z ta szyjka macicy. Bo przyznam szczerze ze w pierwszej ciazy niczego nie sprawdzalam. A teraz jak ja badam to jest nizej troche twardsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik929 nie zapeszam ;-) Nikt nie testuje w najbliższym czasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniula22 GRATULUJE ♥♥♥ Szczęścia życzę !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wybaczcie że cały dzień sie nie odzywałam ale miałam dziś wolne to wiecie musiałam go w pełni wykorzystać.. A co do szpitala to nic dalej sie nie przesunąłem ponieważ powiedziano mi ze muszę sie umówić na wizytę czyli muszę dzwonić gdzieś Kwiecień-Maj i potem sie zobaczy, ale mówiono mi ze nie mam sie denerwować.. A co do męża to dalej sie nie przepadał i nie wiem kiedy to zrobi.. Bo może nie wspomniałam wcześniej ale posiadamy również gospodarstwo takie mniejsze ale też przy tym on ma roboty... I teraz nie wiadomo kiedy pójdzie do tego lekarza.. Prosiłam żeby jutro ale on nie wie.. A po drugie jak mój teściu mówi (bo z nami mieszka) to "teraz trzeba wszystko zrobić pozasiać itd itp" to wiecie jak to jest jak sie teściowie a dokładniej teść wpierdziela... Przekichane,, no to już standardowo zawsze coś pod górke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi jak kwiecień maj przecież twój gin dał ci skierowanie do szpitala a teraz nagle nie jest to pilne? ? nie wiem ale jak dla mnie to dziwne. ale jest plus na szczęście to pewnie nic poważnego w takim razie. :) a co do twojego męża mam wrażenie ze się wymiguje ja rozumiem ze trzeba zrobić to czy tamto ale kurde te badania są ważne i jak straci kilka godzin rano się nic nie stanie zawsze będzie coś. no nie wiem takie jest moje zdanie ale to zależy od was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
blondi zgadzam sie z Aga, Twoj Maz zwyczajnie leci w kulki, i na reke mu jest to ze moze sie wymigac sianiem czy innymi rzeczami, a w gre wchodzi kwestia czy bedziecie mogli naturalnie posiadac dzieci... ja jestem impulsywny czlowiek i jakby moj maz tak sie zachowywal to zrobilabym mu taka awanture ze na drugi dzien by polecial do lekarza... a na dodatek tu chodzi dopiero o skierowanie... Dobrze ze u Ciebie nic powaznego :-),a ze szpitalami niestety tak jest, mimo ze masz skierowanie,to czekasz na miejsce , masaka jest w tym kraju ze szpitalami :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia :( Odstawiłabym luteine na Twoim miejscu bo jej branie nie ma teraz uzasadnienia. I umówiła się do lekarza. Niestety, dzisiejsza medycyna to błogosławieństwo i przekleństwo. Nie warto robić badań za wcześnie, bo potem człowiek tylko cierpi... Znam to po sobie :/ x maniula - fantastycznie - gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maniula gratulacje.... Blondi widzisz jednak się okazało że to nic poważnego a i tak masz dziwnego tego ginekologa bo ja jak chodziłam prywatnie i dawał mi skierowanie to od razu mnie przyjmowali a miałam tam robione badania na nfz... no a Twój mąż.... dziewczyny mają racje... w maju znajdzie kolejną wymówkę żeby nie iść a parę h z rana go nie zbawi przecież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Czesc dziewczyny dzis moj 23 dc i temp mierzona rano w pochwie to 36,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
czesc dziewczyny to ja (gość) z wyżej :) zmienialam nicka. Zaczynam dzis panikowac bo bol piersi mi ustąpił :/ i nie wiem czy ta beta za wolno nie urosla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka i Aga zgadzam sie z wami denerwuje mnie juz ta sprawa z mężem tłumacze mu ze to od tego tez zależy czy będziemy mieć dzieci czy nie i robię awantury ale on chyba tego nie rozumie, proszę go iblagam a on teraz tłumaczy sie ze ojciec każe to i tamto na polu robić i ze sie drzew na niego jak tego nie robi.. Ale stwierdzilam ze jak zwyczaje kiedy będziemmiał znowu wolny dzien to go sama umowie do lekarza i tyle. No Aga dostalam skierowanie od swojego gin ale w szpitalu powiedziano mi ze tego lekarza co sie tym zajmuje to go na razie nie ma i ze ma dzwonić gdzies Kwiecien-Maj.. Evi tak masz racje ale w szpitalu nie ma tego lekarza potrzebnego na razie bo chyba ma urlop czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi coś mi tutaj śmierdzi,mówiłaś ze twój nie może dostać wolnego w pracy by pójść do lekarza i długo pracuje,a teraz ze w polu musi wszystko robić i ma czas na to ?Chyba mu nie zależny aż tak bardzo! A co do szpitala to dziwne,ze cie nie przyjęli widocznie nie jest tak źle więc skontaktuj się ze swoim ginem i zrób badania po co masz tyle czekać i to jeszcze kwiecień maj to sporo czasu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten twój facet Blondi co ci mogę poradzić postaw go pod ścianą i zapisz do lekarza :) a co od tego szpitala powiedz twojemu gin ze kazali ci czekać i czy oczywiście możesz tyle czekać. i zobaczysz co ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek idź do lekarza. Beta w pewnym momencie zwalnia i wtedy pewne objawy też mogą ustępować - ja tak miałam - piersi mniej bolesne i mdłości minęły. Ale my nie jesteśmy lekarzami także śmigaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi to zapisz go jak najszybciej , nawet popoludniu bo on nawet skierowania nie ma, pozatym co do tego wszystkiego ma Twoj tesc? Twoj maz jest dorosly , a gdyby powiedzial ojcu ze to powazna sprawa dotyczaca zdrowia to by zrozumial, ale to trzeba checi zeby to zalatwic a Twoj maz chyba ich nie ma... a szkoda bo tamten lekarz mowil ze Twoj maz musi jak najszybciej zglosic sie do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z innej beczki wybieram się z narzeczonym w sobotę do jego 18 letniej bratanicy która jest z nim bardzo związana razem się wychowywali. jest to dziewczyna niepełnosprawna na wózku miała robiona operacje przetoki.i teraz pytanie co jej kupić? ?? jeść nie może dostaje tylko kroplowki wiec to odpada. książek nie czyta :( może jakiegoś misia ??? macie jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a ona wychodzi na dwor albo uzywa elektroniki? bo np mozna kupic aparat, albo jesli slucha muzyki, jakies fajne słuchawki... ale chyba ona jest w gorszym stanie bo piszesz o kroplówkach, wiec maskotka jest fajnym pomyslem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniula gratuluję:) dajesz nadzieję że i nam się uda :) kasiek iczord dobrze Ci radzi :) idź do gina i będziesz spokojniejsza :) no i oczywiście czekamy na wieści od Ciebie :) blondi skoro możesz czekać to faktycznie nie jest tak źle, bo w innym przypadku kazaliby Ci iść do innego szpitala, albo przyjęli od razu :) z facetami tak już jest że obiecują coś zrobić przy najbliższej okazji a jak już do niej dochodzi to szukają wymówek :) tylko Ty znasz swojego ukochanego i wiesz jakie argumenty mogą na niego podziałać :) ja nigdy nie płaczę, tylko w baaardzo wyjątkowych sytuacjach, więc mój mąż widoku moich łez boi się jak diabeł wody święconej :) to jest moja tajna broń w naprawdę skrajnych przypadkach :) reni trzymam kciuki za pozytywny wynik testu :) agnieszka zdrowiej biedaku bo wiosna za pasem :) zastosuj seksterapię, może ona pomoże ;) blondyneczko a co tam u Ciebie? :) ja mam dziś 25dc i mam lekko różowy śluz i taki glut jak białko z niteczkami krwi, ale nic nie czuję i niczego się nie spodziewam bo byłam tuż przed terminem przewidywanej owulacji u gina i nie widział żadnego "wiodącego pęcherzyka" więc pewnie owu nie było. może hormony mi skoczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny ze chyba jestem na to wszystko za głupia.. Powiedzialam mu ze ma zrobić te badania i koniec.. Pytał sie mnie co by sie stalo gdyby bez skierowania zarejestrowal sie na oddział urologiczny?? Ja wghl nie wiem czy cos takiego tu u nas istnieje... Dziewczyny on powiedzial mi ze nie ma czasu tak jeździć po lekarzach i ze zastanawiał sie gdyby bez skierowania sie zapisał do urologa? Wiecie moze któras czy w powiecie Kartuskim, Lęborskim albo Wejherowskim lub gdzies w pobliżu tych powiatów jest taki oddział bądź taki lekarz? I czy dużo za to będzie musiał płacić? Jago juz mojego męża nie rozumiem, raz mówi tak a raz tak.. Podpowiedzcie mi cos proszę.. Bo ja juz nie nadarzam chyba za tymwszyskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś z biżuterii bransoletka jakąś fajna dziewczyny lubią takie rzeczy no chyba,ze nie może to maskotkę dużą fajny prezencik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka a może jakiś termofor w fajnym pokrowcu żeby mogła się do czegoś ciepłego przytulić albo ogrzać się? ja niestety w kupowaniu prezentów jestem lewa więc brak mi weny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oddział go bez skierowania od urologa nie przyjmą, a do urologa to chyba najlepiej prywatnie iść - zapłacicie 100-150zł pewnie. najlepiej poszukaj ordynatora oddziału urologicznego najbliższego szpitala i umów go na wizytę u niego to może od razu w szpitalu go przebadają? nie jestem z Twoich okolic więc nie pomogę za bardzo, ale w mojej rodzinie kilkukrotnie chcąc coś załatwić szybko i z kompletem badań ciotki wybierały się do ordynatorów prywatnie i robili im badania od razu w szpitalu, może i Tobie uda się podobnie załatwić mu wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×