Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość blondyneczka87
maomi u mnie 19dc, i jakies 3 dni temu dopiero przestaly bolec jajniki ,ja nie wiem co ich tak wzielo w tym cyklu ale na ten cykl to nawet nie licze bo przytulanie w dni plodne bylo tylko raz, ale jest szansa zeby moj M na majowke wrocil a wtedy wypadna dni plodne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
Lenna ja też widzę drugą kreskę ;> Jeden test pokaże inny nie, mają różne czułości a też różna ilość barwnika w tych testach. Jak jest kreska to jest ciąża. Idź do lekarza potwierdzić :) A Twój "okres" mógł być hormonalny :) GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no nie dziękuje bo nie chce zapeszac:) test zrobie jutro rano jeszcze i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób ale weź pod uwagę, że jak zrobisz innej firmy niż dotychczas to może wyjść negatywny - one mają różną wrażliwość :) Możesz kupić dwa tej samej firmy - jeśli jeden wyjdzie pozytywny to drugi daj mężowi :P Jak wyjdzie negatywny to znaczy, że działa hehe :) najtańsze testy pepino są za chyba 5zł (czułość 10) w sklepach TESCO extra, widziałam je też w dużych carrefourach i chyba auchanie ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja mam test optimal wykrywa 25mlU/ml tamten był o takiej samej czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna no tak, jednak test testowi nie jest równy :))) W każdym razie trzymam mocno kciuki choć już w duchu cieszę się za Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
W końcu i do mnie @ przywędrowała :) No to zaczynamy kolejny cykl luźnych staranek:) Lenna jak tylko rano zrobisz test to dawaj znac, wszystkie będziemy czekać ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
Lenna ja też widzę 2 kreseczkę chociaż słabą ale skoro jest to jest,pędź na betę bo test to tylko test a krew jest w 100% :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Lenna a mogłabyś zrobić zdjęcie bardziej z daleka? Wtedy powinno być wyraźniej bo nie wiem czy już gratulowac :). Jeśli to oczywiście nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Ufff przed chwila dostałam okres ale taki różowy jakiś jak nigdy i brzuch wogole nie boli. Ale się ciesze... Może to brzmi głupio ale się ciesze bo na kolejną stratę nie byłam gotowa. Porobie badania Odczekam...może do wakacji i zobaczymy. Lenna powinnaś betę zrobić dla własnego spokoju. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna skoro tyle osób widzi 2 kreseczki to czemu nie idziesz na betę? Szkoda kasy na testy zapłacisz raz za betę ,a masz 100% pewność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
kasik i Oli przykro mi ze przyszła do was ta wredna @ kolejny cykl razem . ja juz po na szczęście jeszcze trochę i wizyta u gina. Lenna i co robiłaś rano test faktycznie jest ta druga kreska ale to może być ślad po tym gdzie ma się zabawić bo test długo leżał wiesz jak to jest. ale może co inneg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
niestety test dziś rano negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi na to ze to uwidocznilo sie miejsce na druga kreske... tak to niestety jest z tymi testami... Aga jak tam u Ciebie? momi? blondi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok jestem juz po @ krótko trwał jak zawsze muszę też to zgłosić lekarzowi. teraz czekam na odpowiedni dc i umuwie się do lekarza na ten monitoring. a u ciebie blondyneczka jak z mężem stosunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
misięnie wydaje ze kreska mogła się aż tak uwiecznić. Jsk mi testy wychodziły na początku pozytywne to kreska była tak słaba ze nie było jej widać na zdjęciu. no chyba ze testtaki do *** to napisz Lena jaka firma żeby nikt ich nie robił. ale też bym poszła na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
test expres Pink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga niby jest okej ale nie przeprosil,bo uwaza ze przeciez nic sie nie stalo, ale dodal ze faktycznie mogl sie inaczej zachowac ale trudno, nie poszedl to nie poszedl... mi sie juz nie chce klocic, aczykolwiek w odpowiednich momentach wbijam szpileczke :-P ja raz mialam test na ktorym byl cien cienia ktory nie znikal a reszta testow byla negatywna, ale to byly te testy z allegro wiec najwidoczniej jeden byl felerny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
A ja sobie czekam spokojnie na @ której dalej nie mam :( juz dla świetego spokoju mogłaby zawitać a tu nic piersi cały czas bolą,ból jajników ustał,lenna przykro mi,ze i tobie wyszedł negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) Lenna dokąd nie ma @ to się nie nastawiaj - może dużo wypiłaś wieczorem i poziom hcg był rozrzedzony? zrób najlepiej betę po niedzieli jeśli nie pojawi się @ blondyneczko cierpliwości do męża ci życzę :-) trzeba mu pokazać że źle postąpił :-) a u mnie nic nowego :-) jakoś od dwóch dni jestem taka zmęczona wieczorem że o 22 padam - chyba przesilenie wiosenne mnie dopada :-) iczozord a Ty nie miałaś jakoś tam do lekarza iść czy do szpitala? wybacz że pytam, wiem że pisałaś ale nie chce mi się przeszukiwać wstecz połowy forum :) maniula22 co tam u Ciebie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ale mi się okres skończył w sobote a we wtorek zobaczyłam ten test. bo zaczoł się w czwartek przed samymi świętami i skończył się w sobote pewnei ten test był felerny a teraz z tego co wylicyzłam w przyszłym tyg mam płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniula22
Mój synek skończył wczoraj miesiąc, rośnie okraglutki a ja walczę z kilogramami po ciąży. Jestem na forum od początku ciąży do teraz i nie opiscilam ani jednej strony. Czytam was codziennie i czekam na dobre wieści :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela pamiętam cie :) jak super to już tyle minęło czasu a my nadal walczymy mam nadzieje ze juz niedługo nam się uda. trzymaj się kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej,hej.Maomi tak @ rozkrecila sie.Ale dzisiaj juz koniec,4 dni.Mam nadzieje,ze ten cykl bedzie normalniejszy,owulacja by sie przydala. A wlasnie ,czy majac takie krotkie cykle typu 19 dni to nie ma owulacji napewno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniula mam nadzieję że synuś będzie się zdrowo chował :-) fajnie że nas nie opuściłaś :-) zaglądaj i odzywaj się do nas w wolnej chwili :-) blondyneczko niby standardowo przy cyklach 32-dniowych powinnam mieć @ 20 kwietnia ale nie wiem czy clo go nie skróci bo zazwyczaj skok temp. jak na owulację miałam 19-20 dnia, a teraz 15 dnia skok i pozytywny test owu, chociaż żadnych objawów nie miałam poza bólem jajników przez jakieś dwa dni, więc może mi się @ przesunąć. a u Ciebie jak wygląda sytuacja ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi u mnie poza chwilowymi bolami jajnikow nic sie nie dzieje, ale na ten cykl sie nie nastawiam, a na dodatek cos mnie dopadlo bo mnie delikatnie swedzi tam w srodku, masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×