Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

co za dyskusja się wywiązała myślę że każdy ma prawo wypowiadać swoje myśli ale też wydaje mi się ze nie można oceniać kogoś po wpisach na forum i mówić że jest nie dojrzały. bo to ze Blondi czegoś nie wiedziała to po to ma nas żeby ją np uświadomić. ja jestem jeszcze w pracy jeszcze 2 h eh blondyneczka przykro mi ze znowu nici :-( ja za 2 dni do gina jestem ciekawa co będze nie licze na dzidzie bo seks był tylko 2 razy bo nocowalismy u moich rodziców u nie było jak ale może to wystarczy kto wie :-) maomi trzymam kciuki ruda twój mężczyzna jest strasznie dumny jak po klutni ściąga obrocie ja tym się obraziła na całego jak mój nazyczonego ściągnął by obroczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitaaaqq przykro mi,ale czy znasz przyczynę poronię? Do zapłodnienia dochodzi ale się nie utrzymuje coś musi być nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Dziś 21 dc. Seksu tyle co kot napłakał..bo w 9 dc, 10 dc, i 13 dc. Dlaczego? Problemy rodzinne i ciągły stres zniszczyło nam ochotę. Przestałam naciskać, niech się dzieje co chce. Chciałam w tym cyklu odwiedzić lekarza, ale mi się nie chce. Bardzo bym chciała zajść w ciążę, zdrową, ale czuję się zrezygnowana. I jakoś nie staram się specjalnie. Nie spinam się. Ale wezmę się w końcu za to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka może te 2 razy wystarczyło :-) X już dajmy spokój z ta głupia dyskusja a gościa olejmy skoro jest tchórzem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Tak, znam. Mutacja genu mthfr c677t homozygota. Prawdopodobnie. Wcześniej nie miałam problemów z zajściem. Po wycięciu 7 cm jajowodu sprawa wygląda gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Cześć dziewczyny, wynik beta Hcg w ręku 5198 - chyba teraz wszystko jasne. Widze tez swoj wynik TSH - jest 3,34 wiec zaczynam jutro od endo. Troche mnie to TSH zmartwilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie namawiam Cię broń Boże do niczego tylko do konsultacji z lekarzem od czego zacząć,by ciąże utrzymać.Ale skoro nie masz ochoty na wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Sarilec - piękny wynik. Serdecznie gratuluję i teraz dbaj o siebie. A jaki wynik powinien być tsh? Masz normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a mi nie przykro bo ja doskonale wiedzialam ze nic z tego bo w dni płodne nie bylo przytulania, tak nam wyszlo... wiec walczymy dalej:) Sarilec piekny wynik, a tsh chyba jest do 4 wiec masz w normie , ale jak to sie ma do ciązy to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Reni, ja jestem pod ścisła kontrolą. Zażywam leki, zastrzyki w gotowości czekają. Nie jestem idiotką, żebym starała się o dziecko nie będąc pod opieką medyczną. Mam plan od lekarza, recepty wypisane i wykupione. Pierwsze próby starań zaczęły się pół roku temu. I nic. Dlatego chciałam się wybrać na konsultację, by dowiedzieć się co można więcej zrobić, ale przez ten cykl jakoś mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Optymalna wartość graniczna dla ciężarnych to 2,5. Ja miałam zawsze TSH pomiędzy 2.5-3 co nie stanowiło niedoczynnosci, bo wszystkie inne endo parametry bardzo ładnie w normie, ale moja Endo zawsze mówiła - zajdziesz w ciąże, melduj sie. No i rzeczywiscie mi TSH skoczyło, co mnie tak martwi, ze zapominam ze mam w sobie nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Optymalna górna granica to 2.5 Ja zawsze miałam TSH pomiędzy 2.5-3, ale wszystkie inne pomiary endokrynologiczne były bardzo ładne, wiec moja endo zaznaczyła kiedyś, ze jak tylko zaciaze mam sie zjawić. Wiec od razy przy Hcg zrobiłam TSH, no i nigdy nie było tak wysokie. Martwię sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Trzeci raz pisze! Forum fiksuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarilec piękny wynik hcg :-) dbaj teraz o siebie :-) blondyneczko, baletko przykro mi dziewczyny :-( ja do Was pewnie jutro dołączę i będziemy znów razem czekać w maju :-) julitaqq a nie myśleliście z mężem o inseminacji lub in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi dziewczyny.... Ale bedzie nowy cykl :) JA dzisiaj mam 14 dc ktoś idzie podobnie? Staranka pełną para to drugi miesiac starań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Dziękuje dziewczyny, jeszcze do mnie nie dotarło. Jak wan napisze, ze z narzeczonym widuje sie raz na rok i własnie ostatnio sie spotkaliśmy (druga strona oceanu i akurat miałam owulacje), plus długie loty, zmiana stref czasowych itd.. To moze bardziej zrozumiecie mój szok. Aha - mam 36 lat. Także kochane, co ma byc to bedzie, luz to chyba podstawa w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julitaaaqq nie twierdze,że jesteś idiotka i bardzo dobrze,ze jesteś pod ścisła opieką lekarza :-) Walczymy wszystkie o fasole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Sarilec nosz kurna nie wierze :D:D Ty to jesteś szczęściara, może zapoczątkujesz i u nas pozytywe wyniki testów?! ScarletKate ja mam dziś 18dc więc w sumie idę z Tobą mniej więcej równo. Dziewczyny idzie nowy miesiąc , a w maju dużo dzieci się poczyna, więc może akurat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Co do gościa to ja przynajmniej twardo się podpisuje bo jestem zdania że każdy ma prawo się wypowiedzieć a jestem tego samego zdania co wy i tyle. No dziewczyny to może kupie 35 butelek 0,7 niech się upija a jak mi zostaną to będę miała na chrzciny hihi jeszcze po drodze miałam spotkanie z fotografem wynegocjowałam niską cenę i jestem zadowolona :-) baletka ja też będę miała małe przyjęcie bo szkoda mi kasy żeby wykładać z 30 tys na weselicho wole żeby było to najbliższe grono :-) za to dla znajomych organizujemy poltera gdzie będzie tydzień przed weselem impreza :-) będzie Sie działo .... maomi nie ma @ jest nadzieja :-) ja już 4 dni przed @ testowałam hihi Julita ty to masz naprawdę ciężką sytuacje naprawdę ogromnie podziwiam takie osoby że pomimo wszystko walczą.... ja znam ludzi (dość zamężnych) co mieli z 5 razy in vitro i ona też nie może jajka utrzymać a na leki by je utrzymać wydała ok 5 tys to jest masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wesela to umie TE się szykuje i w następnym roku będę miała ten sm dylemat co ty Evi ale ze moja i mojego rodzina sporo wilypija wiec hehe będę musiała dużo kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Evi pewnie ze dokad nie ma @ to jest nadzieja ale jakis luz mam:) oby tylko nie bylo sytuacji ze @ nie bedzie kilka dni i test negatywny bo nie mam za bardzo kiedy do lekarza isc:) wybacz ze pytam, ale jak tam Twoj problem z hemoroidem? Pomoglo cos czy nadal cierpisz? Kasik jak tam Ci minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
maomi a ten zlecial szybko bo miałam wypełniony czas :) czkeam czekam na mojego jeszcze poltora tyg:P a co do wesela nie dawno miałam ten sam dylemat ile flaszek ale kupilismy 0.5L na głowe :) cos tam zostało ale i dobrze :) Pamietaj jak dzis wrzesien 2014 ahh jakbym sie wróciła.. wzrok mojego męza jak mnie zobaczył.. i łezka w oku na przysiedzie no masakraa czulam sie wyjatkowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Powtorzylam dzisiaj bete i wzrosla czterokrotnie:) 4352 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Annamar widzisz :-) no Agnieszka u mnie tez lubią pić i boje się że może zabraknąć bo co jak co ale jak wódki zabraknie to chyba padne :-) maomi lekarz jak mnie zbadał to stwierdził że mój o***t źle nie wygląda ale przepisał mi masc którą wprowadzałam aplikatorem do środka i maść na wierzch i nie jest już źle :-) już miałam 5 dni spokoju od wydzieliny a teraz patrzę trochę uleciało :-( no ale muszę się przyzwyczaić i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Aaaa kupiłam dzisiaj bio oil i zaczynam dzisiaj smarowanko :-) może przynajmniej nie będę miała tak suchej skóry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria88 piękna beta :-) teraz tylko odpoczywaj kochana i dbanie o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×