Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik922
aneta gratulaaacje :) ja tez widze 2 kreche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta33 no oczywiście ze nic sobie nie wymyslasz bo ja też tam widzę 2 kreski.. Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Tak długo mnie nie było, ze skład sie zdążył wymienić po czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak długo mnie nie było, ze skład sie zdążył wymienić po czesci:) Maomi jestem pod opieka lekarza. Monitoringu nie miałam, ale pecherzyki sa bo juz jedna ciaze miałam, niestety nie cieszyłam sie nią zbyt długo.. Od tamtej pory walczę! Cykle zawsze miałam bardzo długie. I ten cykl jest ostatnim bez wspomagaczy. Moja historia jest podobna do historii Evi:) jej sie udało wiec moze i dla mnie jest szansa:) w tym cyklu przyjęłam strategie ciagłego przytulania, zeby ovu nie przegapić;) Evi No tak sie u mnie pogmatwalo (miałam nieplanowane wyjazdy) ze wszystko sie przesunęło o cykl a mój jeden to jak normalnych trzy:) Anetko! Ja tez widze kreskę! Za pare dni juz bedzie gruba i wyraźna! Kasiek nie odpuszczaj, jak teraz odpuścisz to będziesz żałować, nie pozwól sie tak traktować! My kobiety jesteśmy silne i damy radę choćby nie wiem co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka staram sie nie odpuszczac chociaz jest mi coraz gorzej :( wlasnie nie dawno sie rozryczalam ze siostra sie na mnie obrazila, to juz mnie zaczyna przerastac, moze to ja jestem do du... ze tak wszystko psuje :( boje sie tylko o to niewinne dzieciatko ze musi czuc te moje stresy :( zamiast sie cieszyc ciaza to ja wiecznie placze, z lozka prawie wcale nie wychodze, nic mi si nie chce, na nic ochoty nie mam, chyba mam przez to wszystko depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Kasiek musisz być silna dla siebie i malenstwa :) Nic sie nie martw z siostra sie pogodzisz :) a ten twoj to na dobre wam wyjdzie jak go przetrzyMasz . DASZ RADE KOCHANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
kasiek właśnie kup sobie dodatkowo magnez i przestań się martwić bo teraz jest ważny okres a przez nerwy możesz zrobić sobie i maleństwu krzywdę... nitka a w końcu działasz z lekami czy dopiero zaczynasz ? chyba nawet ostatnio rozmawiałyśmy o tym monitoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik i evi staram sie bardzo byc silna, momentami mi to wychodzi ale za chwile przychodzi chwila zalamania :( ale musze dac rade :) jakos sie wszystko ulozy bo musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Kasiek musisz sie troche zrelaksowac.umow sie z kolezanka na spacer i ploty i oderwij sie od myslenia o problemach choc na pare minut- zrob to dla siebie i malucha:-)Nitka Ty to masz dziewczyno cierpliwosc:-)80 dni cykl? Toz to prawie naklada sie na zmiane pór roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałyśmy, dobrze pamiętasz, ale w końcu nie byłam na tym monitoringu. Na razie biorę tylko folik. Dziwna sprawa z tym folikiem bo jak brałam wczesniej przez długi czas to zauważyłam ze cykle mi sie do ok 50 dni skróciły, myślicie ze to kwas foliowy zdziałał czy nie możliwe? Teraz czekam na skok temperatury i sue przytulam, a jak nic nie wyjdzie to z pierwszym dniem@ idę po clo:) ale teraz to juz na luzie. Nie stresuje sie:) Kasiek głowa do góry! Pomysł, ze choćby sie waliło i paliło juz nigdy nie będziesz sama. Dziewczyno masz dla kogo żyć, nie poddawaj sie tylko walcz. Wszystko sie ułoży, a jak sie nie ułoży z Twoim facetem to i tak jesteś szczęściara:) Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest cudne słońce! Wreszcie wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
maomi gratulację, wiedziałam że coś jest na rzeczy. wspominałas o objawach ale tak dało się wyczuć dystans, że nie chcesz się nakrecać a tu proszę. cieszę się!!!!! ja już myślę że zaraz kolejne polecą z plusamiiiiiiiiiiiiiii aneta33 ja też widzę cień, chyba że wszystkie tu takie pokręcone że ją widzimy hahahahahaha zrób test za kilka kolejny dni ale obiecaj że tez wkleisz linka :):) laski testujemy na majówkę :D masowo:D:D:D zasiądziemy z herbatką i każda po kolei będzie wklejać swoje teściory hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
maomi gratuluję!!! wiedziałąm, że coś jest na rzeczy , wspominałaś o objawach ale widać było że podchodzisz do nich z dystansem, chyba nie chciałaś zapeszać a tu proszę bardzo, forum nam się rozrasta:D cieszę się!!! aneta33 ja też widzę kreskę chyba że my tu wszystkie takie nakręcone że ją widzimy :D:D:D: ale powtórz test za kilka dni, obiecaj tylko że wkleisz znowu linka ze zdjęciam :):):) to masowe testowanie na majówkę nas czeka:D ps musiałam pisać drugi raz kurna pierwszy post gdzieś mi wcieło:/// usiądziemy o 20 do komputerów z herbatką i każda będzie wklejała po kolei swoje zdjęcia sikańców:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
maomi gratuluję!!! wiedziałąm, że coś jest na rzeczy , wspominałaś o objawach ale widać było że podchodzisz do nich z dystansem, chyba nie chciałaś zapeszać a tu proszę bardzo, forum nam się rozrasta:D cieszę się!!! aneta33 ja też widzę kreskę chyba że my tu wszystkie takie nakręcone że ją widzimy :D:D:D: ale powtórz test za kilka dni, obiecaj tylko że wkleisz znowu linka ze zdjęciam :):):) to masowe testowanie na majówkę nas czeka:D usiądziemy o 20 do komputerów z herbatką i każda będzie wklejała po kolei swoje zdjęcia sikańców:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
maomi gratuluję!!! wiedziałąm, że coś jest na rzeczy , wspominałaś o objawach ale widać było że podchodzisz do nich z dystansem, chyba nie chciałaś zapeszać a tu proszę bardzo, forum nam się rozrasta:D cieszę się!!! aneta33 ja też widzę kreskę chyba że my tu wszystkie takie nakręcone że ją widzimy :D:D:D: ale powtórz test za kilka dni, obiecaj tylko że wkleisz znowu linka ze zdjęciam :):):) to masowe testowanie na majówkę nas czeka:D usiądziemy o 20 do komputerów z herbatką i każda będzie wklejała po kolei swoje zdjęcia sikańców:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
o ja piernicze sorki za te duble ale coś piszę i nie wkleja forum chyba świruje sorki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiesza sie przy zmianie strony, juz kiedyś tak było, potem było lepiej i teraz znów.. Ehh to kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Maomi a twój mąż jak zareagował? Teraz musisz dbać o siebie, żadnego dzwigania itp. Bardzo się ciesze :-) Blondi a jak u ciebie? Żadnych oznak @? Trudna sprawa u ciebie. Może naprawdę owulacja ci się sporo przesunęła, nie siedzisz w środku i nie wiesz co się dzieje. Ale będę trzymać kciuki za szczęśliwe dla ciebie rozwiązanie. Kasik a twój partner wogole się nie odzywa? Nawet smsa nie przysłał jak się czujesz? To co jest między wami to jedno ale spodziewasz się jego dziecka i mógłby się zainteresować. Oj ci faceci. Ale z czasem zmieknie i wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasik Kasiek ciągle mi się myli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia wiesz jednak testy u mnie się nie myliły. Jakąś chwile temu dostałam właśnie @ tzn na razie taka dziwna i strasznie słaba ale pewnie się jutro rozkręci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Kamilusia to nic :D jedna ciezarna druga nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie, dzieki wam daje rade, bo nie chce nikomu z bliskich mowic o problemach, moja mama wszystko strasznie przezywa i nie chce jej dodatkowo martwic, balam sie krytyki z waszej strony ale naprawde mi pomagacie :) kamilusia od poczatku ciazy sie nie zapytal jak sie czuje ale jak plamilam czy wiedzial ze mam wizyte u doktora to sie zawsze pytali widac bylo ze sie denerwuje ale zeby tak sam od siebie to nie. i tez mu to wypomnialam ze sie mnie ani razu nie zapytal jak sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Kasiek noi dobrze ze mu wygarnelas.. powinien sie troszczyć a przynajmniej udawac ze go to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
no kasik wlasnie tez mi sie tak wydaje ze powinien sie tym interesowac, mam nadzieje ze ta cisza i zawzietosc z mojej strony wyjdzie nam na dobre, tylko ze on tez za bardzo nie robi sobie nic z tego, tez sie nie odzywa tylko dzis troche i na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Kasiek ja z moim jak nie odzywalismy się to po 3 dniach on wymiekal.. ale pamietaM jak mbie korcilo napisac zadzwoni a moze mu jeszcze wygarnąć ale potem bylam dumna z siebie ze wytzrymalamt kolejny dzien :) mysle ze pojdzie po rozum do glowy w koncu nosisz w sobie jego potomka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasiek Kasik ma rację. On żyje ze świadomością ze nosisz jego dziecko. I w głębi serca bardzo was kocha i napewno jest ciekawy co robisz co u ciebie tylko narazie męska duma nie pozwala mu się odezwać, pogodzić, bo w końcu tak nie może być ze mężczyzna będzie się laszczyl przed kobieta, ależ skąd ...tylko jak kobieta się prosi i nieraz robi z siebie głupia pokazując jak bardzo jej zależy to jest dobrze. W końcu zmieknie. Bądź twarda i tak będzie co ma być. Blondi przykro mi ale teraz wiesz na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Dobry wieczór dziewczyny! :-) Ale się tu porobiło. Maomi, moje serdeczne gratulacje!!! Świetna wiadomość. Sarilac i dla Ciebie jeszcze raz :-) 7 razy na dobę? O ja cieeee... :-) Anetka333 - witaj. Julita z tej strony.. Po cichu przesyłam Ci gratulacje. I ja dostrzegam kreskę. Moje pierwsze kreski też tak wyglądały, już jutro powinna być ciemniejsza :-). Dbajcie o siebie dziewczyny. A możecie tak króciutko napisać ile czasu starania trwały? Kasiek, najważniejsza jesteś Ty i Twoje dziecko. I zrób coś dla siebie, spacer, spotkanie z koleżanką. Ciesz się swoim stanem. Głowa do góry. Blondi - widzisz. Mówiłam Ci że niepotrzebnie człowiek szuka objawów. Ja jestem zwolenniczką wykonywania testów po terminie miesiączki. Wiesz ile razy ja miałam opóźniony okres..i nie wiadomo dlaczego. Czynników może być wiele. Dużą rolę odgrywa psychika kobiety. Powodzenia w kolejnym cyklu :-) Blondyneczko - trzymaj się. Przed Tobą kolejna szansa w nowym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziękuje dziewczyny:), dzis powtórzyłam test, spadła mi troche temp. zaniepokoiło mnie to i dlatego zrobiałam drugi raz i miałyscie racje, jest ciut wyrazniejsza i nie musialam czekać dlugo, tak jak wczoraj. kasiek nie zamykaj sie w domu, to napewno jeszcze gorzej sie na Tobie odbija i dlatego łapiesz takie stany, wyjdz na spacer poplotkuj z kolezanką jak pisza dziewczyny, takie zamykanie w domu to nic dobrego z tego nie bedzie, na pewno nie poprawi twojego samopoczucia , a chłopa olej jesli sie da, jesli kocha to bedziecie razem, nic na sile. Ja tez jestem po przejsciach groził nam rozwód, był bez uczuciowy mój maz, zimny jak lód, mało wylewny brakowalo mi strasznie czułosc****ewnego dnia zaczeło mnie to irytować okropnie, do tego lubił sobie za często zaglądac do kieliszka jak to mówią i zaczeliśmy sie kłocic na okrogło, padały rózne przykre słowa, nawet przy młodym nie potrafilismy sie pochamować, czego bardzo załuje, mój młody ma 12 lat bylo to jakies 3-4 lata temu, jakos sie dogadlismy, jest lepiej i nie wyobrażam sobie mieć u boku innego faceta Tobie życze szczęścia i oby sie wszystko ułożyło. kamyczek majowe testowanie mówisz:) życze tego każdej, by zobaczyła upragniona kreseczke nawet cień cienia jak ja, dziś ze mnie już zeszło, ale wczoraj chodziłam jak nakręcona, mężowi jeszcze nic nie mówiłam:) julitaqq to moje trzecie podejście, ale powiem szczerze pierwsze z testami owu. i nie zapeszac sie udało, a jesli tak to chyba szczęściara ze mnie, że tak szybko, wcześniej najwidoczniej nie trafiłam lub byly to cykle bezowu. maomi. a który to Twój cykl był i jak mąż po takich dobrych nowinach??? bo któraś z dziewczyn pytała ale nie odpowiedziałaś Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Dzien dobry Lenna co u ciebie masz jakies objawy? Dziewczyny czy ktoras zbliza sie do @ i cos przeczuwa? Aneta czyli wszystkie mamy dobry tęgi wzrok, gratuluje, kiedy beta? Maomi powiedzialas mezowi? Mnie nadal bola piersi, ale to chyba znak ze @ sie zbliza, pozatym bolaly mnie jajniki ale tylko po lewej stronie, i chyba z tego lewego mialam owu, mam nadzieje ze sobie nie wkrecam Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×