Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Hej kobietki.Jutro po 15 bede na wizycie,wciaz dosc mocno bola mnie piersi i lekko pobolewa podbrzusze,chyba niekoniecznie jest to zly objaw co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ spoznia mi sie 3 dni, ale test zrobilam przedwczoraj i negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie okazywały dwie takie same kreski mocne. ale dziewczyny dziś mnie swędzial sutek tak się jakby liszczyl nie mogłam wytrzymać hihi :-) dziś mam 22 dc wiec jeszcze ok 7 dni i wszystko się wyjaśni nie testuje chyba ze @ się spóźni. Skarlet a ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem kurde co z tą @ u mnie, brzuch mnie wczoraj bolał, którejś nocy niemiłosiernie chciało mi się pić i za żadne skarby nie mogłam się napić, a to ten soczek, a to ten.. Mogłaby przyjść @ bo ja nie wiem co myśleć, a do szpitala mam ok 35 km żeby zrobić betę, trzeba jechać rano a wyniki odebrac popołudniu wiec nie bardzo mi na ręke pół dnia w mieście spędzić.. bo dwa razy gnać nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 22dc,agnieszko5g idziemy identycznie ostatnio jak pisałam wkradł mi się błąd ponieważ żyje osatnimi czasy dzień do przodu :P jajniki troche pobolewają śluzu tez troche jest i raz jest on przezroczysty raz bialy dziwne bo nie powinno go być juz prawie wcale,piersi za to wogole niebolą,cala winę zrzucam na ziółka,nie nastawiam się na ciążę ale jakby się okazało inaczej będę mega szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu można posty dodawać od trzech dni próbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam niby śluz taki przezroczysty ale to normalne u mnie. tylko wczoraj jak wstawałam z łóżka to dostałam takiego skurczu bardziej po prawej stronie macicy ze zgieło mnie w pol i nie mogłam przez chwile się podnieść. ale nie wiąże tego z ciążą bo bez sensu robić sobie nadzieje jak głupia. jak bym była początkująca to może tak ale nie teraz już :-) ja nie byłam na wyborach a wy na kogo glosowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ruda a u ciebie w końcu były przytulanka pod zac owu ??? Agnieszka czekamy jeszcze trochę :-) :-) :-) mi paski owu nie pomagały ale ja tam czytałam że nie wyjdą przy pco ja jeszcze leki brałam wiec w ogóle nie było szans... testy ciazowe tez miałam z allegro i jak była ciąża to pokazywały to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum wiesza sie notorycznie!:p Juz za pare godzin zobacze co mi tam w brzuchu siedzi!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22,23,24 maj mam na testach owul.ten sam odcień kreski co ta kontrolna,a dzisiaj jaśniejszą,jak myślicie czy była owul.czy nie?Niby na teście pisze,że powinna być taka sama,a gdzie indziej,że mocniejsza od kontrolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak 22 była taka sama jak kontrolna to od tego momentu między 24 do 36h owulacja powinna wystąpić. nie robi się już dalej jak pokażą się dwie kreski takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że była owulacja i jajeczko się uwolniło z tego 2 jajnika lub pękło te nieszczęsne z lewego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Witam kobietki;) u mnie nadal kicha;( juz ponad tydzien po terminie @ i nadal test negatywny(co prawda robiony przed chwila a nie z porannego moczu ale zwazywszy na to, ze to juz sporo po terminie to powinien byc pozytywny z kazdej probki moczu niezaleznie od pory dnia. No i teraz co byscie zrobily? Czekaly az @ sama przyjdzie? Zrobily bete? Czy umowily sie do ginekologa i pogadaly co i jak? Czy bez przesady czekac i nie robic wstydu;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
JustynecZko, powodzenia i napisz koniecznie jak bylo;) magicne chwile przed Toba;) zazdroszcze...ale tak pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko dziekuje,napisze na pewno.Czekam na wizyte.Co do testowania to poczekaj jeszcze 2-3 dni i probuj.U mnie dopiero drugi test pokazal 2 kreski.Jesli chcesz miec wieksza pewnosc to idz na bete.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Justyneczko, ale czy na bete nie jest za wczesnie? Mam na mysli to, ze skoro test ńie wychodzi...nawet bladej kreski to pewnie lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta HCG wychodzi ok.2-3 dni po zagnieżdżeniu zarodka,czyli mniej więcej 10 dni po owulacji,mnie się wydaję,że nie jesteś w ciąży i po prostu przesunie ci się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciekawska
Do Justyneczki: doczytalam sie, ze Tobie dopiero drugi test wyszedl pozytywnie. Czy pierwszy zrobilas za wczesnie? Oraz chcialaby, zapytac, czy robilas oba testy po nocy? Z tzw. Porannego moczu? Mi dzis mija termin @ nadal jej nie ma i plamuje jeszcze z dzien lub dwa wytrzymac z testowanie, dla pewnosci. Podobno duzo jest takich przypadkow jak Twoj, ze tak od razu dzien, czy nawet 3,4 dni nie wychodzi test. Pozytywny potrafi czasem wyjsc po 10-14 dniach. Co jest dziwne o tyle, ze na testach pisza ze mozna je juz po 6 dniach niby robic, a ile sie czyta ze nawet w dniu spodziewanej miesieczki sa negatywne. A tydz pozniej pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta szybciej wylapie stezenie hcg niz test.Aczkolwiek zazwyczaj kobietki robia ja juz po pozytywnym tescie.Wiec jesli jestes cierpliwa to za kilka dni zrob zwykly test.No jakby tym razem byl negatywny to chyba nie bedzie ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia, dziekuje za odpowiedz. Niestety tez mysle, ze nic z tego, bo opoznienie @ juz spore a nie mam naprawde zadych ale to zadnych objawow, ktore moglyby swiadczyc o ciazy; nie bola mnie piersi, ani sutki, ani glowa, ani jajniki, no nic mńie nie boli. Ńie jestem spiaca jakos bardziej niz zwykle. Nie mam wk******.przepraszam. Nie mam mdlosci. Nie mam zachcianek zywieniowych. Tylko pytanie ile mozna na ten okres czekac...z tego co licze to dzis 42 dzien cyklu, przy cyklach okolo35 dniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Gosc z 15;08 to ja czarodziejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu tylko na chwile
Czytam i czytam....;) tez przechodzilam to co niektore na tym forum. Moj problem polegal na nieregularnych @, owulacja wystepowala ale w roznych dniach cyklu np raz ok 16-18 a kilka razy mialam potwierdzona owulacje UWAGA w 30 dniu cyklu....i w takim dlugim cyklu zaczlam w ciaze. Myslalam, zejuz wszystko starcone bo jestem na 2,3 dni przed okresem al tu ciach. Takze i mi testy wychodzily negatywne bo bylo za wczenie, pozytywny wyszedl mi dopiero ok 46-47 dnia cyklu. Kazdy mowil, ze nie ma opcji na ciaze, ze okres sie spozńia bo sie stresuje przeprowadzka etc a ja bylam w ciazy i czulam to. Nie wiem, czy Justyneczka tez to potwierdzi ale czasem mimo negatywnych testow po prpstu czuje sie, ze jest sie w ciazy i ps. Ja objawow zadnych szczegolnych tez nie pamietam oprocz tego ze z 2 razy w nocy obudzil mnie taki dziwny bol skurcz jakis od srodka , nie wiem jak to opisac ale bylo to mega mega nieprzyjemne. Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawska moje cykle trwaja od 18 do 42 dni wiec do regularnych nie naleza,,, Pierwszy test robilam ok 33 dc z samego rana-negatywny.Drugi juz w 41 dc kolo poludnia dopiero i pokazaly sie dwie kreski.Jesli sie m nieregularne cykle,to i owulacje w innych terminach,zanim hcg bedzie wzrastac mija pare dni i dopiero test go wykryje jak bedzie go odpowiednio duzo.A ile to moze trwac to kto wie.A jakie sa Twoje cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×