Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Sarilec
Justyneczka, dzis mam 11t2d :) A co do plemników, ich jakości w ocenie mojego lekarza i częstotliwości starań, to juz sie wypowiadałam :) ale jak widac niektóre opinie trzymają sie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej dziewczyny przepraszam ze nie zagladalam ale tyle na głowie ostatnio mam ze szkoda gadać. Wiec pierwsza beta 9/10 dni po owu była 17,45 a po dwóch dniach 5,17. Wiec ogólnie czekam na okres na który się nie zapowiada.... Ja chyba już się nie nadaje do dzieci, ostatnio mam dużo problemów i nerwów i może dlatego... Ale tak czułam od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
zdania ginów są podzielone, każdy ma swoją teorię. ja próbowałam intensywnie i mniej intensywnie, każdy cykl bez rezultatów. to co mówi gin odbieram trochę z przymróżeniem oka bo mój nie da rady tyle razy, jak by to bylo 8 lat wstecz to owszem.tak więc zależy mi tylko na tym aby trafić w owu, co ma być to będzie..... kamilusia przykro mi :( , będziesz chyba musiała iść do gina jak @ nie przyjdzie, tak mi przykro:(( tymczasem udaje się na biegowy relaksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilac jestesmy dokładnie na tym samym etapie :) U mnie tez 11 t 2 d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ja po wizycie. 6 tydz.4 dzien,serduszko pieknie bije,wszystko wporzadku!!!!! Łłłiiiiii:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyneczka gratuluje i zazdroszcze :-) dziewczyny gin mi powiedziala ze pecherzyk moj dzisiejszy moze,tylko odrobine urosnac****eknie, ale czy mozliwe jest by pekl ponizej 18mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka widzisz nie było potrzeby tak się śpieszyć z badaniami. Blondyneczka kiedy jedziesz sprawdzić czy pęcherzyk pękł i jak tam en do nadal piękne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia przykro mi... Justyneczka zazdroszczę strasznie, ale i cieszę sie ze wszystko ok! Moja gon mowi ze co dwa dni, ale jsk ostatnio na monitoringu widac było ze jestem tuz po owu to kazała i wieczorem tego dnia i jeszcze następnego rano. Wiec nie wiem. Ale tez myśle ze raz dziennie to ful:) mój by nie wytrzymał cześciej chyba:)) U mnie @ nie ma luteina odstawiona brzuch mnie boli okresowo strasznie ale nic nie widac.. Temp nadal wysoko. Mam nadzieje ze @ szybko przyjdzie bo juz chce nowy cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja nie ide sprawdzac czy peknie, nawet mi nie kazala, tylko powiedziala ze on moze juz niewiele urosnac, ale powiedziale ze peknie i ze owu bedzie, i dopiero jak sie skonczy sluz rozciagliwy brac duphaston i tyle, a o endo w zasadzie nic nie powiedziala konkretnie tylko ze jest czysto i ze wszystko ladnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Annamaria, moja kruszyna nadgonila z rośnięciem i teraz w końcu podawany wiek zgadza sie z moimi wyliczeniami :) Bierzesz jakieś witaminy prenatalne? A Ty Maomi, Aneta? Ciesze sie, ze tyle staraczek robi monitoring, z tego musza byc efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Justyneczka maleństwo rośnie :) ja dziewczyny jadę wypocząć dziękuję mam nadzieje ze nabiore sił :) buziaczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Piszę do was drogie Panie ponieważ chciałam zasięgnąć czyjejś opinii na dany temat. Moje cykle miesiączkowe trwają ok.32 dni. Ostatnia miesiączka wystąpiła od 14-19.05.15r. Współżyłam z partnerem 18 dnia cyklu , 14 dni przed miesiączką a zatem w dni płodne i w dniu jajeczkowania bądź 2 dni przed. Pękła nam prezerwatywa na zbiorniczku..Partner zorientował się po wytrysku tóż po wyjściu ze mnie lecz trochę zostało w niej spermy. Minęło 5 dni od zdarzenia a ja powoli zaczynam cierpieć na ucisk pęcherza ,niewielkie zmęczenie, upławy płodne oraz migotanie jajników i uderzenia gorąca. Czy to może być ciąża ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Piszę do was drogie Panie ponieważ chciałam zasięgnąć czyjejś opinii na dany temat. Moje cykle miesiączkowe trwają ok.32 dni. Ostatnia miesiączka wystąpiła od 14-19.05.15r. Współżyłam z partnerem 18 dnia cyklu , 14 dni przed miesiączką a zatem w dni płodne i w dniu jajeczkowania bądź 2 dni przed. Pękła nam prezerwatywa na zbiorniczku..Partner zorientował się po wytrysku tóż po wyjściu ze mnie lecz trochę zostało w niej spermy. Minęło 5 dni od zdarzenia a ja powoli zaczynam cierpieć na ucisk pęcherza ,niewielkie zmęczenie, upławy płodne oraz migotanie jajników i uderzenie gorąca. Czy to może być ciąża ? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Jestem pewna ,ze i Wam sie w koncu uda!! Teraz jestem juz spokojniejsza,widzialam serduszko.Wyszedl wczoraj 6 tydz.4 dzien.Chcialam szybko isc do lekarza ze wzgledu na prace,nie chcialam sie forsowac,a akord i nocki wcale wesole nie sa. Buzioleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka szkoda że taki masz monitoring ja to bym chciała wiedzieć czy pęka bo mi rosło i nie pękało... justyneczka czyli jesteś już na l4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Niko nikt nie zagwarantuje ci że te objawy nic nie oznaczają ... po 10 dniach możesz zrobić bete albo czekaj do dnia @ i zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Evi, moj brat mial wesele 20 czerwca (w swoje urodziny) I sa super malzenstwem :) Nie zebym wierzyla, ze data ma znaczenie, ale zawsze milej to wiedziec. Niko, musisz poczekac jeszcze kilka dni I zrobic bete Hcg z krwi. Na teraz niczego nie mozna byc pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ja czekam dzisiaj na @ zawsze z rana jak wstawałam miałam ale jeszcze nie mam,i mam nadzieję że nie przyjdzie,mam ból piersi i wrażliwość sutków i swędzą,a ból brzucha jest dziwny nie tak jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia masz zamiar testowac? Czy czekasz kilka dni? Dziewczyny teraz troche z innej bajki.Mamy prawie lato i trudno unikac slonca,zwlaszcza,ze czesto bedziemy nad jeziorkiem czy tez mozem.W pierwszej ciazy mialam lekko widoczy brzuszek w sierpniu.Teraz jak zancznie rosnac to na pewno kolo sierpnia czy wrzesnia.Czy Wy oslanialyscie swoje brzuszki.Pytanie o 8-9 miesiac jest zbedne bo to oczywiste.Ale tak jak ja,czy tez kilka z nas co sa tez we wczesnej ciazy...co z opalaniem?? NIE SMARZENIEM ! By ktos nie myslal,ze mam zamiar na skwarke sie zjarac...ale nogi,ramiona,plecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec ja do 14 tygodnia musze brac jeszcze luteine i duphastan a jezeli chodzi o supelement to Pani dr mowila ze od 4 miesiac moge brac omegamed optima forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja mialam raz monitoring po domniemanej owu i pekniety byl a za drugim razem byl w trakcie pekania :-) A na dodatek dzis w pracy zalal mnie sluz czyli idzie owu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NikolNiki - a bolą Cię zderzaki? I czy zawsze bolały? Jeśli bolały i bolą, jest ok. Mi się wydaje, że dużej szansy nie będzie na wpadkę. Mam pytanie - czy po wszystkim umylas się? Ja zawsze żelem pod prysznic wyplukuje to czego nie chce trzymać w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka,wolę jeszcze poczekać,nie robiłam jeszcze żadnego testu i wolę nie zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gość to dla jaj napisał :-) galerianek się na oglądał he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris - jako ostatnia deska ratunku. Robię tak kiedy mam ochotę i nic mi nie jest. Ale żel dobry jakościowo. Nie jakieś g ze stonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×