Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gabi no to zostaje Ci mycie okien i wedrowka po schodach w dol i gore :D daj znac jak sie sytuacja rozwija. Ja po badaniu,wynik za dwa tyg.odbiore.Dzidzia baaardzo ruchwila,ma wszystko wydaje sie wporzadku,na plec za wczesnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
hej ja polecam medica now w poznaniu, jestem pacjentką docenta i aktualnie na dniach rodze-a tez nie było wiadomo czy zajde.. jako pierwszy gin zwrócił uwage na potrzebe przyjmowania konskiej dawki kwasu foliowego przeze mnie ze wzgledu na przypadki roszczepu kręgosłupa w rodzinie-byłam u wielu ginekologów i wszyscy tylko radzili zwykły kwas foliowy bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0912
Codziennie czytam Wasze wpisy i trzymam kciuki żeby każdej z Was się udało. Przykro jest czytać, że przechodzicie takie różne tragedie... Trzeba wierzyć bo wiara czyni cuda. Fakt, że czasem los ma dla nas inny scenariusz i musimy się w nim odnaleźć. Moi tacy dalsi znajomi starali się bardzo długo o dziecko (kilkanaście lat). Pogodzili się z tym, że nie będą ich mieć. Nadarzyła się okazja wyjazdu do Jerozolimy. Znajoma będąc pod Ścianą Płaczu włożyła karteczkę z prośbą o dziecko, o córeczkę. Po miesiącu zaszła w ciążę w wieku 40 lat. Teraz ma ponad 3-letnią córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice No faktycznie i ciebie cesarka i kto wie czy nie lezenie pod koniec ciazy zeby odciazyc kregoslup. Mysle ze lekarz porzadny nawet oddalony o kilka km jest wskazany, masz pewnosc ze prowadzi cie dobrze. Gabi szybkiego i lekkiego porodu. Trzymaj sie dzielnie. Justyneczka jak wrazenia po badaniu? Fajnie ze wszystko ok. Pracujesz? Dziewczyny mnie wczoraj tak brzuch bolal ze masakra, ani nospy a nic zeby ulzyc. Nie wie wiem nawet jak opisac ten bol, ani na okres ani na klopoty zaladkowe. Czekam na @ spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek badanie dosc dlugie i szczegolowe aczkolwiek szczegolow nie znam ani wymiarow,bo wszystkie wyniki bede miec za dwa tygodnie.Ale widzialam bardzo ruchliwe raczki i nozki :) Serduszko tez bylo bardzo dobrze slychac.A nie pracuje od poczatku czerwca.Lekarz nie powiedzial mi o niczym niepokojacym wiec sadze ze wszystko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kamyczku, dlatego muszę przemówić do rozumu narzeczonemu i przekonać do większej inwestycji i czasu i pieniędzy. A może te bóle to implantacja? :) Chociaż nie nakręcam Cię, bo sama miałam niestworzone bóle miesiać temu i nic z tego nie wyszło,ale moze akurat dołączysz do grona szczęśliwych :) Czekam razem z Tobą do piątku jeśli dobrze pamiętam ;) i trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatrice bylas blisko, termin @ mam na sobote hehe. U mnie to juz siodmy cykl staran wiec objawy z kazdym cyklem mam a potem @. Ja sie tez nie nakrecam, i tak nic nie zmienie. Dziekuje za pamiec. Justyneczka dlugo czeka sie na wyniki,ja sobie nie przypominam zebym miala cos takiego. Bylo pamietam badanie na przeziernosc karkowa i tyle. Evi masz czas jeszcze zeby nastawic sie na porod. Ja mialam cesarke wprawdzie ale milo jej nie wspominam. Doris jak sie czujesz, jak emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek normalnie wyniki to po tygodniu ale mnie nie bedzie wtedy to za dwa odbiore.A czeka sie tyle ze wzgledu na ten test Pappa chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku fajnie ze cos sie dzieje. Justyneczko jak ten czas leci, dopiero co chwaliłam sie kreseczkami:) Beatricka ja bym zmieniła lekarza albo chociaż sknsultowala sie z innym. Ten Twoj jakiś dziwny. Ja byłam u gin, uspokoiła mnie i kazała sie starać mimo lotu. Powiedziała ze co bedzie to bedzie i ze nie mozna życia podporządkowywać pod starania. Wiec na luzie musze sie ogarnąć i pod kołdrę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka masz racje,czas goni jak szalony.Myslalam,ze nie wytrzymam do kolejnej wizyty a tu jedna za druga ;)) Mam nadzieje,ze zmiana klimatu na Ciebie wplynie i to zaowocuje :) Nowe doswiadczenia i wrazenia pozwola na lekkie odetchniecie i a noz,widelez sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku dzisiaj jest gorzej fizycznie niż psychicznie bo boli mnie brzuch ale rozumiem, że musi minąć trochę czasu żeby się wszystko pogoiło jak powinno. Teraz pozostaje jedynie czekać na zielone światło od ginekologa aby znowu rozpocząć starania. Mam poczekać do naturalnej @ i zjawić się w połowie cyklu żeby zobaczył jak wygląda sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Nitka, myśle ze dobrze ginekolog Ci powiedziała. Ja zaszłam w ciąże pomimo bardzo męczącego podróżowania samolotami; lot do NY,potem wzdłuż i wszerz USA, a potem powrót do Polski. Jak ma sie udać, to sie uda. Doris, wypoczywaj duzo i daj szanse dojść organizmowi do siebie xx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka to dak znac jak wyniki, ale na bank wszystko bedzie ok. Nitka no wlasnie , ginka ma racje , widze ze masz madrego lekarza. To rozumiem ze dzialasz i bedziesz testowac, ktory masz dc? Doris dobrze ze masz plan dzialania, dochodz do siebie szybciutko i wracaj do naszego grona abysmy mogly znowu za ciebie kciuki. Blondyneczka kiedy masz termin @ zebys nowy cykl mozna zaczac, chyba gdzies teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku u mnie sie wlasnie rozpoczyna @, wiec 1dc bedzie jutro lub pojutrze zlezy jak szybko sie rozkreci, a jak sie rozkreci to badania i potem wizyta u gin i walczymy dalej :-) tylko tym razem z zastrzykami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka tylko niech ten twój też zadziała bo bez niego to te leki nic nie dadzą :-) strasznie wam zazdroszcze takich wyjazdów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko mam taka nadzieje wlasnie:) Doris ja po poronieniu duzo czytałam i znalazłam wiele opinii ze organizm jest w takim momencie "nastawiony" na ciaze i ze jest łatwiej zajść. Nie wiem ile w tym prawdy ale to zawsze jakies światełko w tunelu:) Sarilec No wlasnie takie loty mnie czekają.. Zobaczymy:) Kamyczku dopiero 11 dc i dzis byłam na monit i mam na razie jeden dominujący pecherzyk ma 14 mm i pare mniejszych, teraz idę w czwartek. Do testowania to huhuhu:) Evi No wlasnie musze sie za niego wziac, na razie biorę na przeczekanie zeby mu sie nie znudziło;) Aga co u Ciebie?? Wróciłaś juz z wakacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka to super, ciezkie dziala toczycie. A te zastrzyki wykupujesz na recepte ? Nitka ja myslalam ze ty po mnie bedziesz testowac, cos mi sie pomylilo. Dobrze ze masz plan na cykl. Ja mam nadzieje ze moj dotrzyma slowa i zbada nasienie. Tylko potem jaki lekarz podejmuje leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku te zastrzyki sa tylko na recepte i musza byc przewozone i trzymane w zimnie, a od meskich spraw jest androlog, aczykolwiek ja do,mojej gin poszlam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie moj do lekarza to nie bardzo sie pali, ale jak gin rzuci okiem to chyba bedzie wiedzial co dalej, na poprawe tp chyba tylko suplementacja jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedes xxx
Nigdy sedes w samolocie nie był i ma głupia prace wśród ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Doris moja dobra kolezanka dowiedziala się, ze jest w ciąży na pierwsze usg poszła w 8 tygodniu i wtedy sie okazalo ze poronila dobre 2-3 tygodnie wczesniej. Jak tylko dostalam nastepna @ zaraz dzwonila do gina czy moga sie starac i on powiedzial, ze tak. Zaszla zaraz i już na dalekie wakacje, kilkanasicie godzin drogi autokarem jechała w bardzo wczesnej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Hej dziewczynki :-) co tu taka cisza? ja dzis,powtorzylam badania i bylam pewna ze beda do poprawy a wszystko jest wporzadeczku :-) ale jestem happy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Blondyneczka super :) Doda walam posty ale nie widze ich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dziewczyny powiedzcie mi mam pytanie do tych co byly na monitoringu jajeczek i byly prywatnie lub cos wiedza. Musze isc prywatnie bo na fundusz sie nie doczekam. Pytanko takie czy gin bierze za jedną wizyte czy na przykład ktoras tak miala ze byla na dwuch wizytach obserwacji i wzial jedna kwote za dwie wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Posty sie wogole nie dodawaly,nawet raz pojawila sie pusta strona 217...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Dokładnie. . 217 ale pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
jezu co się stało, jakbym trzy dni do tyłu była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik ja płaciłam za każdą wizytę osobno, brał po 50 zł.ale dziewczyny tu pisały że płaciły i po 20 niektóre i po 100 zł, więc rozbieżność duża. najlepiej zapytać u źródła :) blondyneczka fajnie że wyniki ok, to teraz nic tylko zabierać się do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×