Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Polaneczka555 ja chodzę do gina prywatnie i u mnie monitoring wygląda tak że zjawiam się u niego ok 12-13 dc sprawdza jak tam jajeczko i jak chce daje ovitrelle na pęknięcie albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek922
Agnieszka no właśnie bo Ty już w niedługim czasie będziesz ślubowac! :) uwiez zleci nim sie obejrzysz . Pamietam jak ja mialam zamet to tamto zakupy zaproszenia czy będzie dobrze, czy będą sie bawić, czy jedzonko będzie smakować ahh.. ale chcialabym wrocic do tego dnia Wtedy niemyslalam, ze będziemy mieć takie problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka kochana napisz mi kiedy miałas ostatnia miesiaczke i ile mineło od planowanej 5 tydzien to juz powinno widac pecherzyk ale to nie znaczy ze u ciebbie go nie mapoprostyu czasami trzeba poczekac dłuzej nie martw sie napeno wszysko jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Gowsik mam nadzieję że ten cykl nie będzie dla Ciebie tak stresujący jak poprzedni :) bawcie się dobrze i korzystajcie z długich wieczorów ;-) g86 wiem że się łatwo mówi, ale też miałam takie załamki podczas starań więc wiem co czujesz :) zawsze te pierwsze 2-3 dni @ są smutne, a potem nadzieja powraca :) a prezent jak nie na rocznicę to może będzie na Halloween, Andrzejki, Mikołajki, Boże Narodzenie, Sylwestra, Trzech Króli itp. :) zawsze jakaś okazja się znajdzie :) ja w cyklu w którym zaszłam nie spodziewałam się ciąży, a okazało się że jednak się udało i to był najlepszy moment - widać każda z nas musi na ten swój idealny moment trafić :) Twój też na pewno szybko nadejdzie :) kciuki trzymałam i nadal trzymam :) chciałabym żeby od moich kciuków zależało powodzenie w staraniach o ciążę, ale nie mam chyba takiej mocy :) blondyneczko a kiedy masz teraz zgłosić się do gin jeśli nie udałoby Ci się zajść w tym cyklu? w kolejnym, czy po kilku cyklach? będziesz jakieś badania dodatkowe robić? Nikita tak jak dziewczyny piszą - na początku ciężko dokładnie określić jak "stara" jest ciąża bo to zależy od czasu owulacji i implantacji - wystarczy że owu miałabyś nie równo w połowie cyklu, a np. dwa dni później i implantację nie w 3 a w piątym dniu po owu i już masz dodatkowe 4 dni młodszą ciąże niż według wyliczeń z terminu ostatniej @ - a te kilka dni na początku robią wielką różnicę, a bardzo dużo zależy też od sprzętu do usg. Będąc jeszcze na studiach byłam u jednego lekarza na rutynowej wizycie i po usg stwierdził że prawie nie mam jednego jajnika bo miał tylko 7mm według jego usg, a po kontroli u innego lekarza okazało się że wszystko jest w normie, tylko na starym sprzęcie lekarz nie mógł go dokładnie zobaczyć. Możesz zrobić betę dwa dni z rzędu i skonsultować jej wynik z lekarzem - może to Cię trochę uspokoi, ale bądź dobrej myśli i nie załamuj się :) Kamila powtórz test tylko z porannego moczu :) albo najlepiej zrób betę :) Nitka ja miałam oststnio przytkane zatoki po przeziębieniu ale pomogła mi soda morska w sprayu - można jej spokojnie używać w ciąży :) tylko trzeba zacząć ją stosować jak najwcześniej żeby sobie nie załatwić zapalenia zatok bo wtedy nie wiem czy coś da :) poleczka monitoring to właśnie te kilka wizyt w okolicach owulacji żeby zobaczyć czy pęcherzyki są, czy rosną i czy pękają - na wykresy temperatur wpływa bardzo wiele czynników, dlatego nie zawsze można je prawidłowo zinterpretować - ja też byłam zaskoczona że mimo że miałam objawy owu i skoki temp i bóle, to wcale owulacji nie miałam. Masz dość krótkie cykle - w którym dniu według wykresów masz owulację? co do foliku to bierze się go cały czas :) agnieszka mój mąż w marcu też był przeziębiony i dwa razy go kurowałam tabcinem, a w ciąże zaszłam więc chyba nie jest taki zabójczy dla plemników :) nie zamartwiaj się tym bo nic nie poradzisz, bardziej nasienie osłabi długotrwała walka z przeziębieniem niż szybka kuracja lekami :) będzie dobrze :) Blanula a brałaś coś na pęknięcie pęcherzyków? jeśli nie jesteś zadowolona z lekarza, to faktycznie nie ma co czekać tylko zmienić na profesjonalistę :) kamilusia chyba dla każdego mężczyzny taka wiadomość to byłby szok w pierwszym momencie :)masz coś co pomaga Ci na wymioty? Kasiu jak tam wizyta? o której idziesz do lekarza? :) kasiek nie zakładaj od razu najgorszej opcji, zanim lekarz coś na 100% wykluczy lub potwierdzi, to na pewno zleci jakieś dodatkowe badania. daj znać po wizycie co ustaliliście z lekarzem i jakie dał dalsze zalecenia. u mnie wszystko dobrze, czuję się doskonale :) mała rośnie i przybiera na wadze - lekarz ocenił że prawdopodobnie na czas porodu osiągnie wagę ok 3200 , ale jak już będzie mieć ok 3kg to mogę spokojnie rodzić żeby na święta wyjść do domu :) Evi daj znać w wolnej chwili co słychać - zostajesz w szpitalu rodzić czy odesłali Cię do domu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Witam dziewczynki:) kiedyś tu pisalam ale z braku czas nie miałam kiedy tu zaglądać:) pisze z prośbą o pomoc jestescie bardziej doświadczone niż ja;-) przytulanko było 1 pazdziernika owulacja ok 4 pazdziernika wczoraj miałam lekkie planiennie od trzech dni rano mam zgage oraz brzuch mnie boli czuje się tak jakoś inaczej jak by mnie miała grypa brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Maomi, nie spiesz sie tak z tym rodzeniem. Oczywiscie wiadomo ze sama masa dzieciaczka tez jest wazna i dobrze zeby 'dobil' do pewnej konkretnej wagi, ale niech rosnie jak dlugo moze i 'chce'. Wbrew pozorom czasem kilka dni moze zrobic duza roznice dla ogolnego dobrostanu dziecka. Gin mojej bratowej (ten od 'wszystko jest pieknie') tez jej nakladl do glowy takich bzdur. Ona miala zagrozona koncowke ciazy, kazal jej lezec a nagle w pewnym momencie powiedzial ze dziecko jest juz na tyle duze ze bedzie ok jak urodzi. No i w sumie racja, funkcje zyciowe byly wszystkie ok i maly dostal 10 punktow, ale z drugiej strony... Ja sie urodzilam 2 tygodnie za wczesnie. Niby to plus/minus dwa tygodnie to norma, ale mialam podobniez oznaki wczesniactwa. Wiadomo ze zdrowy rozsadek potrzebny jest zawsze i zadna przesada nie jest dobra. I wiadomo ze na swieta czlowiek chce byc w domu. No ale spieszyc sie tez nie ma co. Kasiek, stopien uposledzenia produkcji plemnikow (do, niestety, calkowitego braku produkcji) moze tez byc zalezny od wielkosci/typu delecji AZF. Poczekaj ze szperaniem do wizyty lekarskiej. W necie, jak juz ktos wczesniej stwierdzil, tyle samo prawdy co i nieprawdy. I czasem trudno oddzielic jedno od drugiego. Poproscie lekarza o dokladne wytlumaczenie wyniku. Trzymajcie sie i badzcie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik nie spieszę się na razie z rodzeniem :P poczekam sobie i zobaczę jak będzie mała rosnąć :) nie chciałabym jej na siłę małej wykurzać wcześniej z brzucha i chciałabym móc urodzić ją naturalnie, ale lekarz zasugerował to głównie dlatego, że jestem drobna i przy dziecku większym niż te 3200 mogę mieć problem żeby je urodzić z powodu wąskiej miednicy - przed ciążą nosiłam rozmiar 34, a teraz mieszczę się w biodrach w 36, tylko brzuch mi przeszkadza więc noszę luźniejsze spodnie w rozmiarze 38 :) nie myślę na razie o porodzie - mam jeszcze czas :) marianeczkaa ile jesteś dni przed @? mogą to być objawy grypy, implantacji lub PMS - niestety trzeba odczekać do terminu @, albo ok 10 dni po tym plamieniu żeby móc coś wywnioskować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Maomi, ja mam owocny przyszły tydzień, bo nie dość, że USG 3 trymestru, to jeszcze regularna wizyta u ginekolog. Także doczekać się nie mogę :) Moje kochane dziecko już tak potrafi swoją dupinkę wystawić, że czuję ją pod dłonią. Szok. W poniedziałek żona mojego kuzyna miała planowe CC, a to dlatego że prognozowali bardzo dużego chłopca - na 4,5kg wzwyż. No i okazało się, że urodziła maluszka 3500g i 54cm. Mocno się przeszacowali, a tylko przez to ją pocięli. Ja chce porodu SN, więc z jednej strony bardzo jestem ciekawa, ile mój Orzeszek już waży, a z drugiej wiem, że te ich szacunki wagowe to o kant d rozbić... Grunt, żeby przyrosty były, a o to się nie martwię patrząc na mój brzuszek :P A jak Ty się czujesz? Twardnieje Ci czasem brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi jesteś niesamowita, pamiętasz o każdej z nas :-) dzisiaj o 19 mam wizytę. Jestem taka zestresowana. Dzisiaj okaże się czy wszystko jest w porządku i czy to na pewno jest ciąża mnoga. Kamilusia gratuluję bliźniaków. Tez byłam przerażona na poprzedniej wizycie gdy pani ginekolog powiedziała ze na następnej wizycie będzie pewność czy to na pewno ciąża mnoga. Powodzenia dziewczyny. Kasia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita 86
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję że jesteście, za wszystkie słowa dające nadzieję. Szłam wczoraj do gina ze strachem ale też nadzieja, że tym razem będzie oki. Niestety jest 50/50. Czekają mnie dluugie dwa tygodnie. Dlatego jeszcze raz dziękuję że mnie wspieracie. Próbowałam mojemu M wytłumaczyć co i jak ale to facet, wiec skróciłam wszystko do "jeszcze za wcześnie". Justynkaa1986, @ miałam 01.09. Pierwszy pozytywny test - 04.10. Beta hcg : 2146 -09.10. Kolejnej bety nie mam co robić bo nawet przy pustym jaju beta będzie rosła :/ Każda z nas czeka na te dwie kreseczki, ten pierwszy kroczek ku prawdziwemu szczęściu jakim jest dziecko, życzę Wam nie tylko dwóch kreseczek ale zdrowia dla was i waszych obecnych i przyszłych fasolek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Marianeczka a który masz dzień cyklu 27-8?? i ilu dniowe masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Kamila to obiecująco to u ciebie wygląda, zrób test rano,a coś czuje że będą 2 kreseczki :-) i nie pracuj za ciężko w tym polu, na wszelki wypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczka ja myślałam aby zrobić test w piątej, mam dużo testów z allegro tych za 1zł więc mi nie żal, ale mecze się zastanawiam. To zależy od tego co będę czuła, czy jakieś objawy na@ czy nie i zobaczę jakie będę przeczucie. Pogoda nas dziś nie rozpieszcza, cały czas pada. Nie chce doszukiwać się żadnych ciążowych objawów i się o nich rozpisywać, bo to nie ma sensu. Robię notatki na wykresie i jak będę w ciąży to do nich wrócę, a jak nie to będę miała świadomość w kolejnym cyklu że to zwykle objawy przed@. Ja folik biorę codziennie od 3 miesięcy, wcześniej brałam sporadycznie klika dni w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 chyba wszystkie w mniejszym lub większym stopniu to tak przechodzimy lub przechodziłyśmy. Ja w tym cyklu postanowiłam skupić się na czymś innym, oczywiście prowadzę notatki, wchodzę na forum, mam tam jakieś obserwacje, ale staram się zachować wewnętrzny spokój. Nawet nie wiem dokładnie który dziś dc, 23 albo 24 chyba. Odwraca uwagę od tego i jak się przyłapuję że myślę o jakimś obawie ze może być ciążowy to się sprowadzam na ziemię mówiąc -stop nie wkręcaj sobie dziewczyno, to może być zwykły objaw drugiej fazy cyklu. I tak najczęściej jest. Albo jak mi się wydaje jakiś nowy objaw, to sobie tłumacze, że pewnie ktoś tak miał i to opisał, więc mój mózg podświadomie to sobie koduje, i sprawia zsrr mi się wydaje że mam też tak samo. No trochę z nad chyba wariatki są, ale cóż... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia122 mąż pewnie więcej czasu potrzebuje aby to wszystko ogarnąć. Ale ci zazdroszczę. Będziesz miała bardzo wesoło w domu niedługo. Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka555
maomi - według wykresów moja owulacja przypada na ok. 14 dzień cyklu. Do tej pory byłam pewna że skok tempki oznacza owulację ale teraz już sama nie wiem... Chyba rzeczywiście spróbuję z monitoringiem ale na razie muszę się zorientować co i jak, może zacznę od NFZ... Wiecie co, boję się że może po prostu nie jest mi dane mieć dziecko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka555
atomka83 - jakoś tak jest mi lżej wiedząc, że gdzieś tam jest ktoś kto ma teraz podobnie jak ja ;) Ja za każdym razem kiedy widzę jedną kreskę na teście czuję niewyobrażalny ból i żal że znowu się nie udało a niby dlaczego w kolejnym cyklu miałoby być inaczej... Potem wstępują nowe nadzieje i cała sytuacja się powtarza... Ja czuję zbliżającą się @ ale na razie nic, żadnego plamienia ani krwawienia. Mogłaby już być bo akurat w sobotę idę na wesele to bym miała spokój ;D Fakt, pogoda jest ohydna i nie zachęca do pozytywnego myślenia... Dziewczyny, zaraz będzie na dwójce piękny program "Moje 600 gramów szczęścia". Polecam Wam i życzę udanego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula dla mnie samo to ze lekarz widząc pęcherzyki z taką euforia podchodzi do tego że na bank będzie ciąża to już jest podejrzane. Przecież na zapłodnienie wpływa tyle czynników, nie powinien w taki sposób robić nadziei tylko mówić rzetelnie. Wiadomo fajnie że pęcherzyki są ok, ale to stanowczo za mało aby snuć tak śmiałe teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczka ci aby @ nie przyszła. Ja jadę pks przez Polskę i wszędzie pada. W tamtym cyklu robiłam chyba z 5 testów ciążowych, ale już mnie tak bardzo nie dołowały. Chyba wolę jak mam mocnego stresa czy się udało zrobić test o się upewnić ze na razie jest jedną kreska, niż się martwić i myśleć, bo to może blokować@. Robię test, widzę aha 1 kreska, szkoda, ale już się tak nie załamuje jak pierwszym razem. Gorzej jak przychodzi@, pierwszy dzień i drugi są ciężkie. Później mam nowe siły i energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec moja mała też już się tak wygina, że opiera się pupą o moje żebra z prawej strony :) myślałam że to główka, ale zapytałam lekarza podczas usg jak jest ułożona i stwierdził, że ta kulka którą czuję jak się wygina to pupa a nie główka, a te małe kuleczki po lewej stronie pod żebrami to pięty :) brzuch czasem mi twardnieje, kilka razy dziennie, głównie przy zmianie pozycji :) ja się czuję doskonale i mam nadzieję że tak już pozostanie do porodu :) z tą wagą według usg to faktycznie różnie bywa :) moją koleżankę przeszacowali w drugą stronę - według lekarzy dziecko miało mieć 3300 w miało ponad 3900 :) mam nadzieję że Ty również dobrze się czujesz i Twoja córeczka też fajnie urosła :) kiedy masz najbliższą wizytę? Kasiu na pewno wszystko będzie dobrze :) daj koniecznie znać po wizycie co powiedział lekarz :) Nikita skoro pierwszy pozytywny test wyszedł Ci dopiero 4 października to może faktycznie jeszcze za wcześnie żeby na usg było coś widać :) a ile dni zazwyczaj trwały Twoje cykle? test robiłaś w dniu spodziewanej @ czy później? postaraj się myśleć pozytywnie, bo stres na pewno dobrze nie wpływa na organizm :) atomka te testy ciążowe z allegro faktycznie pomagają się uspokoić :) nie ma później takiego szoku i załamki jak przychodzi @ bo zdąży się człowiek oswoić z tą myślą testując wcześniej kilka razy :) poleczka myślę że warto spróbować z monitoringiem :) możesz spróbować umówić się np na 13dc na pierwszą wizytę i zobaczysz czy są pęcherzyki, a potem np. na 15dc i zobaczysz czy pękły :) na wizycie powiedz lekarzowi że starasz się od ponad roku to Cię nie spławi i nie każe przyjść po roku regularnych starań pod kontrolą lekarza :) też oglądam ten program, dzieciaczki które tam pokazują są mniej więcej na tym samym etapie jak moja malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord jeśli nas jeszcze czytasz to daj znać co u Ciebie :) nie mogę nigdzie znaleźć wywiadu z Tobą w ddtvn - jeśli możesz to podaj linka - z chęcią zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka ja ostatnia@ mialam 26 sierpnia wiec 6 dni do przodu od ciebie jesli chodzi o cykl zobacze co jutro mi lekarz powie moze ci po moge troszke jak u mnie bedzie widac to znaczu ze ty za tydzien tez juz bedzie widac trzymam kciuki bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Maomi, tak jak pisalam, kolejna wizytę u gina mam za tydzień, ale wagę poznam juz w pon na USG 3 trymestru. Ja zawsze rozpoznaje, gdzie Mała ma główkę po tym skad czkawka idzie :) Ja tez czuje sie bardzo dobrze, wciąż pracuje i czuje sie kwitnąco. Ostatnio tylko mnie te skurcze próbne macicy zaskoczyły, bo do tej pory brzuszek był mięciutki. No ale to juz w końcu powoli 8 miesiąc, wiec ma prawo tak sie dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nikita nie martw Sie jest jeszcze wcześnie i rzeczywiście może nic nie widać... Kamila g86 poczekajvie jeszcze parę dni i jeżeli nie będzie @ to testujcie a jeżeli dalej nic to może wtedy zgloscie Sie do lekarza . Maomi leże na oddziale brak skurczy i brak prawie rozwarcie dzisiaj będę miala zakladany balonik a jak nie pomoże to jutro kroplowka i lecimy z tym koksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Evi, słyszałam ze baloniki z reguły ładnie rozkręcają akcje! Wiec życzę Ci tego :) Córcia na pewno bedzie współpracowac. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
cykle mam przeważnie 29 dniowe teraz jestem w 24 cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g86
Evi trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i oczywiści czekam na wieści jak większość tutaj. U mnie zobaczymy co będzie jak sie akcja potoczy. Min raz w msc odwiedzam ginekologa wiec jestem pod stala kontrola. Atomka a ty masz dobry sposób na "niezeswirowanie" może skorzystam i tez sprobuje. Maomi a ty który masz tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczka wg mnie może to byc implantacja. Jak mowisze ze obu 4.10 minelo 10 dni to może pasować. Zobacz jutro czy się powtorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
marianeczkaaa witaj w klubie, ja też 24 dc (sprawdziłam przed chwilą na ovufriend) i cykle ostatnio 29 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×