Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość MamaOleńki
Evi - gratulacje!!!! Gościu - 16dc to chyba za wcześnie na implantacje, ona występuje około tydzień po owulacji. A ilu dniowe masz cykle ? Chociaż powiem Ci, że umnie plamka krwi była właśnie objawem zagniezdzenia się zarodka i wystąpiła około 8 dni po owu także bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Kiedyś tu pisałam ale przestałam bo w sumie nie miałam co pisać. Blondi wszystko powoli się ułoży zobaczysz. Wszystkim zafasolkowanym gratuluje z całego serca. Pozostałym dziewczynom życze upragnionych 2 kreseczek. To jest mój 8 cykl starań i nic, dziś 47dc @ jak nie było tak nie ma, test robiłm dziś rano i oczywiście negatywny :-( Tym razem się nie nastawiałam ale i tak mi przykro. Udało mi sie dostać do endykrynologa i mam skierowanie do szpitala na badania ale musze czekać na pierwszy dzień @ a ona jak na złość nie chce przyjść. pozdrowienia i buziaki dla was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie rozmawiała przez tel z tym moim i powiedzial ze jutro nie moze iść do tego lekarza bo szef nie dal mu wolnego bo jest dużo roboty ale powiedzial ze w przyszłym tygodniu na pewno pójdzie.. A jak wspamnialam ze zapisze go do prywatnego lekarza to sie oburzył i powiedzial ze mam mu pozwolić tą sprawę "samemu" doprowadzić do samego końca... Także chyba nie pozostaje mi nic innego niż dac mu spokojnie samemu to wszystko załatwić i rozwiązać bo nie che sie z nim kłócić z takich powodów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy test zrobiony 11 dni po stosunku wyjdzie w miare prawidlowy?? dodam ze na dniach mam @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka no to trudno i szkoda ze nie ma na to wyjasnienia, moja @ w tym miesiacu spoznila sie 3 dni i myslalam ze mnie szlak trafi a co mowa jak Ty czekasz i czekasz... Evi GRATULUJE !!! :D Blondi no to trudno, ale swoja droga to ciezka sparawa z tym Twoim M, bo nie da sobie pomóc, a czas jest w tym momencie wazny... no ale trudno, jak nie da sie nic zrobisz to musisz czekac... ale swoja droga to kawał chama z tego szefa... elficka a kiedy byla owu? bo stosunek a owulacja to co innego...a jesli stosunek byl w terminie owulacji to w 11dpo moze test jeszcze nie wyjsc poczekaj do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Lenna jak tam u ciebie ? :) coś się wyjaśniło ? Blondi musisz być silna, bądź oparciem teraz dla Twojego męzczyzny . Zobaczysz że jeszcze się wszystko ułoży. A jeśli szef Twojego m. Nie będzie chciał dać wolnego to zawsze może wziąć urlop na żądanie :) niech próbuje wszystkiego. Wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Evi moje gratulacje ja wiem co czujesz bo sama się broniłam we wrześniu w zeszłym roku :) Blondyneczka byłam u gina a więc tak mam infekcję mieszana trochę grzybica trochę zapalenie dostałam kuracje na 12 dni a potem mam łykać probiotyk żeby uformować pH. Co do mojej owulacji jestem w 2 fazie cyklu a ciałka żółtego nie było widać. :( mówi ze ciężko jest zobaczyć ciałko wiec to o niczym nie świadczy ze nie miewam owulacji. Ale pokazałam jej swoje wykresy i mówi że faktycznie może być problem. Najlepiej zrobić monitoring ale musze znaleźć kogoś innego bo ona przyjmuje tylko w dwa dni w tyg i ciężko się w strzelić. Dostałam kolejna dawkę bromku na prolaktyne mówi ze może wszystko się unormuje jak spadnie jeszcze. Zapisze się na monitoring jak się wyleczenia i zobaczymy najgorsze jest to ze boje się ze jednak nie mam owulka chociaż wszystkie hormony za to odpowiedzialne są ok o testy owulacyjne wychodzą tez pozytywnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej laski chciałbym się spytać czy 6 dni po owulacji może juz wystąpić zagnieżdżanie? Od trzech godzin intensywnie czuje prawy jajnik. Stosunek miałam w 11 12 14 i 15 dniu cyklu. Cykle książkowe 28 dni owulacja 14 dnia. Oprócz tego jajnika czułam przez chwile takie jakby napięcie podbrzusza. Dodam że to mój drugi cykl po lyzeczkowaniu (8 tc). Postanowiliśmy z mężem spróbować kolejny raz. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to leczcie sie tam:) a co do monitoringu to faktycznie mozna sprawdzic jak to w prkatyce u Ciebie wyglada, moja gin przyjmuje tez 2 dni w tyg, ale jakos trafiam w owu, chodzi o to zeby zobaczyc czy jest pecherzyk i jak rośnie, a jak na nast wizycie go nie bedzie znaczy ze pękł:) ja bylam ostatnio 20dc i ona sprawdzila co tam sie dzieje i bylam w 2fazie juz, owu byla z lewego jajnika, było widac płyn w zatoce... to nast razem moze idz do niej przed owu, niech zobaczy czy jest pecherzyk... kamilusia , 6 dni po owu jak najbardziej moze wystapic zagnieżdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dzięki dziewczyny. Aga dobrze byłoby by z tym monitoringiem bo wszystko było by jasne i może wtedy też lekarz da ci jakieś tabletki na wywołanie osulacji, mi to pomogło i dlatego zachęca do tego żeby chociaż zrobić taki.monitoring a co do wyników to mi wszystkie wychodziły ok a jednak owu nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny dziękuje za te wszystkie słowa. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i nie będzie za późno.. No nic nie poradzę ten mój czasem jest uparty ale jeśli chce to sam załatwić to muszę mu na to teraz pozwolić i być dla niego oparciem i wspierać go.. A co do szefa to mówiłam już ze nie jest normalny... Oj oby udało mu się wszystko załatwić najpóźniej do przyszłego tygodnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Blondyneczko dziękuję za odpowiedź. Czytałam w necie ze w tym czasie u niektórych występuje też plamienie a u mnie od wczoraj pojawił się żółty śluz, widać go na wkładce nie jest go bardzo dużo ale jest. Trzymajcie kciuki za mnie. Co prawda mam już dwie córeczki ale w poprzednich ciazach nie zwracalam uwagi czy coś mnie boli czy kluje. Teraz chcemy synusia i to bardzo i może dlatego wsluchuje się w swój organizm, obym się nie zawiodła. W owulacje bolał mnie prawy jajnik i teraz go czuje ale lewy tez czuje, mam nadzieję że to To :-) nie jest to klucie ale takie poprostu dosłownie ćmienie wyraźne. A co myślicie o tym moim sluzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi brawooo :) Blondyneczka ja mam podejrzenie, że te objawy po wspolzyciu w dni plodne to nie kwestia psychiki tylko faktycznych zmian w organizmie. Tam jak pisałam kiedys, my zaczelismy wspolzyc w dni plodne dopiero przy staraniach i od razu widzialam wyraźną różnice w cyklach, no dosłownie jakby mi sie te plemniki wgryzaly w sciany macicy i jajowody :p Od razu czułam bóle jajników, wyraźne zmiany i część z nich utrzymywała sie też w cyklach w których nie byłam w ciązy. Jednak plemniki i płyn który je otacza mają inne PH niż to nasze naturalne i może stąd te zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do śluzu przed okresem to blodnyneczka ma rację. Przed owulacją pojawienie się płodnego śluzu jest zasługą wysokiego poziomu estrogenów. po owulacji estrogeny spadają a rośnie progesteron (wydzielany przez otoczkę komórki jajowej w jajniku). Im bliżej okresu tym bardziej progesteron spada i czasem osiąga poziom niższy od estrogenów (obczajcie link z wykresem poniżej). Stąd płodny śluz. Jednak w żaden sposób nie zapowiada on dni płodnych (pod warunkiem, że wiemy, że była owulacja). Dlatego Justyneczka radzę Ci mierzyć temperaturę. Wtedy będziesz wiedzieć kiedy była owulacja i czy w ogóle była i czy możesz już spodziewać się okresu (obserwując fazę lutealną czyli poowulacyjną). Czasem bowiem może być tak, że owulacji nie ma (organizm zatrzymuje ją z jakiegoś ważnego powodu) i wznawia ten mechanizm po jakimś czasie. A jak nie wiesz czy była owulacja czy nie to też nie ma pewności czy akurat płodny śluz to kolejne podejście do owulacji czy po prostu zbliżający się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Iczozord a co myślisz o moim Sluzie? To mój 20 dc a śluz ma wkładce mam koloru jasno żółtego ale gdy Przed chwilą sprawdzałam w pochwie to jest biały i się klei. I jeszcze te moje jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj postanowiłam napić się winka w samotności,mój przyjeżdża dopiero w sobotę wiec trzeba się wyluzować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia z tego co piszesz to śluz masz typowy dla fazy niepłodnej :) Zdrowy sluz w tej fazie powinien być mleczny, białawy lub lekko żółtawy. Czasem jest dość gęsty i lekko rozciągliwy a czasem lepki i kremowy, jak gęsty balsam do ciała. Jeśli nie czujesz żadnego dyskomfortu to jest pewnie prawidłowy :) Jednak na pewno nie jest on żadnym wskazaniem ku temu czy jest ciąża czy nie ma. Czasami (nie tak często) kobiety zgłaszają zwiększoną produkcję niepłodnego śluzu na początku ciąży (jest go wtedy baaardzo dużo) ale nie jest to regułą. Pamiętam raz że tak miałam a w ciąży nie była, a teraz jestem i wcale nie zauważyłam większej ilości śluzu także różnie to bywa :) Jednak bóle jajników mogą dobrze rokować. Acz 100% da dopiero pozytywny test ciążowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja w sumie zadnych objawowo szczegolnych oprocz tegoz e czuje jakby @ miala przyjsc. pare dni wczesniej pobolewal mnie brzuch, cos jaby ciaglo. ale zadnego sluzu, kompletna cisza, no i zadnej kropli krwi a @ przewidywana na 3-4 czyli jescze okolo 5 dni. Ktos z was ma termin @ tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny lece na bete trzymajcie kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Travelka ja mam dostać okres za 7 dni. Wczoraj dawały mi się we znaki jajniki a Dzisiaj zaraz po przebudzeniu ból miesiaczkowy słabszy niż przed @ i juz 30 min mnie boli. Oby nam się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dostałam @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie reż często po owulacji bolały jajniki ale co z tego jak okres przychodzi :( Lenna chyba musisz iść do gina bo ta faza za dużo trwała coś. Ja za to się mecze z grypą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka robiłam testy owu ale nie potrafiłam ich interpretować hihi później kuzynka powiedziała że widzi owu z tych pasków więc sama nie wiem.... bynajmniej jak się okazało jajo było ale nie pękało skubane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ale jakiś dziwny mam ten okres bardzo jasno czerwony co zawsze był bardzo czerwony aż brązowy i brzuch mnie zawsze bolał a tu brzuch tylko troszeczke czasami ale za to do piersi dotknąć się nie mogę nawet jak chodze to mnie boląnie wiem co jest grane musze chyba znaleść jakiegośdobrego lekarza prywatnie i się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna byłaś na tej becie? Ile jesteś od owulacji, wiesz? Ja miałam w dniu okresu jasnoczerwone plamienie/krawienie które ustało po kilku godzinach ale ciąża była ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×