Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Hej.No mi zostały 3 dni do @.Przedwczoraj i wczoraj miałam silny ból podbrzusza jak na @ i wczoraj przy tym bólu miałam mokro i myslałam że to @,a ukazał się białawy śluz,a piersi coraz bardziej bolą i ten cholerny ból krzyża.Myślicie że mogę byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilac tez mam we wtorek pierwsza wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda obiecująco to brzmi! W ogóle mam wrażenie ze wszystkie tu czekające maja książkowe objawy i juz za chwile bedą same mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla jasności we wcześniejszym wpisie chodziło mi o sukces w sensie uporania się wkoncu z plamieniami które były u mnie normą przed @,na dwie kreski nie ma opcji niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Annamaria, no to bedziemy sobie zdawac relacje po wizycie, nie ukrywam ze sie niecierpliwie! Jeszcze ktoras z nas ma we wtorek pierwsza wizyte - chyba Aneta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
O matko ja też juz nie moge sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś juz drugi raz snil mi się pozytywny test ciążowy,dziwne bo nawet niemysle intensywnie o ciąży?Jutro powinna być @ jak narazie tylko skromny śluz koloru kremowego,szczerze to zaskoczył mnie ten cykl pozytywnie pod względem braku plamień przed @ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chyba odpoczywają w majówkę :-) któraś może testuje jakoś na dniach? :-) ja mam w poniedziałek drugą wizytę ale nie wiem czy będę mieć jakieś badanie czy tylko zwolnienie dostanę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi a Ty juz na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w poniedziałek pierwsza wizyte po południu i sie juz doczekac nie moge:) ogólnie czuje sie dobrze, popoludniami tylko padam jakos i nic mi sie nie chce, a rano za to tryskam energią, a tak to zadnych innych objawow, a wy jak kochane? według mnie weszłam w 5 tydzien, ale zobaczy sie w poniedzialek. oby było wszystko dobrze. miłego dnia zyczę u mnie chlapie od rana ehhh miał byc grill i nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, przepraszam, musiałam nie doczytać:( ale jak czytam jesteś przed@ wiec w sumie niewiadomo:) ja chyba miałam owulacje w końcu bo dzis temp skoczyła do 36,85. Przytulanki były dwa dni temu i dzis bedą:D wiec trzymajcie kciuki!;) Nie wiem jak u Was majówka ale u mnie raz słońce, raz deszcz i burza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie w poniedziałek idę po zwolnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie w poniedziałek idę po zwolnienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi, 4tydz6d to już prawie piąty tydzien. Gin nie powiedział ci ze piąty dlatego ze piąty skończony tydzien wybija dopiero dzis. Jutro będzie 5tydz1d czyli zaczynasz szósty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi ja czekam 5 dni do miesiaczki...jesli sie nie pojawi na poczatku tygodnia to testuje.Ostatnio okres dostalam w 19 dc.Dzis 25 dc i cisza,zero jakichkolwiek objawow czegokolwiek. Ale owulacje chyba tez mialam calkiem niedawno...zobaczymy,A jak Ty sie czujesz? P.S.co do majowki...jutro na 6 ide do pracy...wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
Noi @ nadchodzi,jutro pewnie rano rozkręci się na maxa :-( ale cóż nowy cykl nowe nadzieje na powodzenie i żadnych kłótni w okresie owulacji haha jak się uda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Dobry wieczór :-) U mnie 32, już w sumie 33 dc. Powinnam testować, ale skreśliłam ten cykl, ze względu na słabe starania. Oczywiście seks był, ale prawdopodobnie w tych dniach najważniejszych byliśmy na pełnych obrotach i jakoś przeszły nam te dni koło nosa.. A że cykle mam długie to grzecznie sobie czekam. Hmm.. Odczucia? Boli mnie głowa, wczoraj bolało podbrzusze, piersi bolą, samopoczucie gorsze, uczucie wilgotności. Ciągle myślę, że to juz okres przyszedł i sprawdzam. Ale te objawy to wskazują równie dobrze na zbliżającą się miesiączkę.. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane cos mi sie dzieje z brzuchem i nie wiem czy to jest normalne, nie boli ale tak jakby twardnial, jakby byl wzdety, a wyprozniam sie czesto i czuje takie jakby spinanie w srodku, pisze za kazdym razem jakby bo nie wiem czy mnie zrozumiecie. Caly brzuch taki mam, nie tylko dolem. Powiedzcie czy jechac na ip czy tak ma byc bo np rosnie i sie rozciaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaqq
Kasiek.. Po pierwsze nie denerwuj się. Jeżeli dla Ciebie to uczucie jest nienormalne to wybierz się na IP. Uważam że lepiej sprawdzić czy wszystko w porządku. To Twoja pierwsza ciąża więc masz jak największe prawo się denerwować. Wypytasz o wszystko i będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki :-) Testowałam.. ;( i mimo że byłam nastawiona że z ciąży nici to jakoś mi tak smutno bez tej drugiej kreski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieg zgadzam się, jedź na IP jeśli cokolwiek Cię niepokoi. Nic nie tracisz, a może Cię to tylko uspokoić. jeśli brzuch twardnieje to weź nospę i do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, wzielam asmag forte i sie polozylam i przespalam caly dzien :) jest juz troche lepiej, wiec moze tak ma byc :) kochane a mam takie glupie pytanie, bo to sie jedzie do zwyklego szpitala na SOR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Mi sie ciagle chce spac w ciagu dnia klade się na drzemke a po 21 juz mnie nie ma. Nic mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 26 dzien cyklu :) Byłam dzisiaj na miescie i kupiłam już test :) ale poczekam chociaz korci ale to za wczesnie jeszcze 4-5 dni zleci napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek dziewczyny mają racje jeżeli dojdzie ból brzucha lub podbrzusza to jedź na IP żeby sprawdzić czy wszystko ok lepiej dmuchać na zimne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 27dc wiec jeśli do niedzieli nie dostane to lecę pi test wszystko się okaże w tym tyg. jak majoweczka wam minęła kobitki? kasiek jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej,hej pomerdalam dni,u mnie 28 dc,,,to co dziewczynki jakies wspolne testowanie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
U nas majówka to grill hihi w piątek byli u nas wczoraj u rodziców a dzisiaj tez wyjezdzamy.... oczywiście pomiędzy tym to jeszcze odpoczywam :-) dużo leżakowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×