Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

hej,ja tez dzisiaj mam termin @.Ciekawe co będzie,i się okaże że wszystkie zaciążyły:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie majówka to robota przy garach,w piątek grill,w sobotę mój odprawiał urodziny,a dzisiaj w końcu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka? u mnie piątek po za domem, sobota tez, a dziś wyleguje sie. :P Emilka obyś miała racje z tym że wszystkie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iczozord
kasiek do szpitala z oddziałem polozniczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki iczozord ale przeszlo mi :) dzisiaj bylismy w zakopanym i troche pospacerowalismy i nic mi nie jest :) zazyl am tylko ten asmag, nospy nie bralam. A powiedzcie mi czy nospa nie zaszkodzi jak wezme ja a sie okaze ze nie byla potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie potok @,od dziś wróciłam do picia ziółek na owulacje o.Sroki,tak jak w poprzednim cyklu nie faszeruje się żadną chemią i zobaczymy jakie będą tego efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dostałam @ wiec z testowania nici. w tym cyklu będziemy robili jak gin kazał codziennie i zobaczymy 10 dc mam się zgłosić na monitoring cyklu i spróbuje w tym cyklu w końcu namówić mojego na badania. ale to dopiero po mojej owulacji. trzymam kciuki za resztę dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dalej nie mam@,a miałam wczoraj dostać,idę teraz syna odprowadzić do przedszkola i zajdę sobie do apteki i moze jutro test:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem i kusi mnie jak cholera,żeby zrobić ten test.Jak myślicie,test o czułości 10mlU/ml wykryje już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam @ ale czekam jeszcze cierpliwie.Moje cykle plataja figle wiec wole sie nie nakrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na teście pisze,że niby wykrywa 2-3 dniowa ciążę przy tak małym stężeniu.Piersi mnie bolą coraz bardziej,a i brzuch daje znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test i nic nie widzę,ciekawe kiedy i czy przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, agnieszka przykro mi ze przyszla @ ale kolejna szansa na starania :) Emilia jak jestes po terminie to nie musisz z porannego moczu, powinien juz wyjsc o kazdej porze dnia :) wiec smialo testuj jak nie dzis to jutro, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia zawislo mi i nie doczytalam ze zrobilas juz test. Szkoda ze nic nie pokazal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko ja jeszcze walczę! Dzis 65 dc, najdłuższy trwał 82 dni wiec niedługo zostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka to ty jakie masz te cykle?65dc i nic,robiłas testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka!! Ozesz Ty... wiem co to znaczy z tym,ze moj trwal najdluzej 42 dni...ciagle mialam nadzieje,ze jednak nie nadejdzie okres a on sie tylk spoznial... A test jakis robilas?? Bo zawsze to jakas nadzieja,,, Wyniki masz wporzadku? U mnie cykle wachaja sie od 18 do 42 dni i juz taka moja uroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormony niby ok, gin ( juz trzeci) mowi ze taka moja uroda, u mnie panie w rodzinie tak maja:( czekam na razie temperatura mizerna, ale podbrzusze mnie ciagle boli. Do 80 dnia doczekam;) mam niewyczerpane pokłady cierpliwości:) ale wiecie cieszę sue bardzo, bo do tej pory to miałam wrażenie, ze tylko ja chce dziecka a mój maż nie. Kłóciliśmy sie, on mnie nie rozumiał. To było jakieś półtora roku temu. I wtedy odpuściłam jemu przestałam rozmawiać o dziecku i czekałam. Było mi cieżko, miałam wrażenie ze walczę sama. A teraz sam zaczyna rozmawiać, planuje, porusza tematy, o których wczesniej nawet nie myślał! Cieszę sue strasznie, ze go nie naciskałam. Teraz wiem ze bedzie sie cieszył tak jak ja, albo i bardziej!;) mam dodatkowa motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ksiek nospe możesz brać ja mam przepisaną do 2 tabletek dziennie ze względu na moje pękające naczynka... jak będziesz miała wizytę u lekarza to mu o tych bólach powiedz. szkoda dziewczyny że się nie udało :/ no Nitka a Ciebie to podziwiam hihi szkoda że lekarz nie zrobi u Ciebie tak jak u mnie bo ja @ miałam raz w roku.... porozmawiaj z nim żeby jednak zastosować kuracje clo duspathon i monitoring... ja teraz myślę że dużo czasu zmarnowałam na takie czekanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi czekam na @ i lecę po clo wlasnie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi to fajnie, to bede brac bez obaw w razie czego :) wizyte dopiero mam 21 maja :( juz sie doczekac nie moge, czy wy tez tak mialyscie raz miesiacu? evi a ty jak sie czujesz? Ktory to juz tydzien? Powiedz mi czy boli cie tak delikatnie brzuch jak na @? Bo mnie czasami boli, nie caly czas ale takie momenty i nie jest to mocny bol Nitka podziwiam cie za cierpliwosc :) bo ja jej w ogole nie mam :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
Dziewczyny przykro mi ze to nie ten cykl, ale idzie następny. Ja mm jeszcze nadzieje:) okrs mam dostac we srode ale poczekam z testem do niedzieli bo ostatni sie spoznil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja dziś 33dc @ mam dostać jutro i chyba tak bedzie bo brzuch boli jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×