Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Anitka wielkie gratulacje :-) u mnie 25dc zaczynam juz plamić tzn.trzy kropki krwi były wczoraj na wkladce wiec @ zbliża się wielkimi krokami :-( no ale cóż ten cykl był kompletnie zaniedbany względem przytulanek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek życzę waszej trójce jak najlepiej oby słowa twojego mężczyzny nie były rzucone na wiatr,powodzenia i dbaj o siebie i maleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tak cyce bolą,jak dotykam to pieką jest to bardzo zastanawiające ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
u mnie 28 dc za 5 dni @ a tu nic zawsze tydzień przed bolały mnie cycki bardzo wychodzi na to że znowu się spużni... gratulacje dla nowych mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie chyba działa tak pogoda ciągle czuję osłabienie i jakieś dziwne dreszcze niby gorąco niby zimno sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek widzisz jednak coś do niego dociera :) tylko nie daj sobie znowu wejść na głowę - pokaż mu że Twoje zdanie też się liczy i nie będziesz mu się całe życie podporządkowywać :-) kamyczku przykro mi :-( też staraliśmy się kilka miesięcy i miałam doła gdy pojawiała się @ aż kiedyś z kolejną @ stwierdziłam że za dużo mnie to kosztuje stresu i nie spinałam się już. no i po dwóch kolejnych cyklach trzecia @ się nie pojawiła :-) nie jest łatwo sobie odpuścić dokąd sama nie poczujesz że możesz to zrobić. najlepiej zająć czymś myśli ale to też nie jest łatwe...kolejny cykl przed Tobą, kiedyś na pewno się uda :-) nie łam się :) annamaria my chyba jakoś podobnie idziemy prawda? :-) agnieszka wszystko przed Tobą :) ja też nie miałam żadnych bóli poza tym że mnie coś podczas stosunków bolało w brzuchu :-) nigdy nie mów nigdy :-) scarlet a kiedy odstawiasz luteinę ? tego 6 maja czy wcześniej? będę trzymać kciuki żeby @ nie przyszła :) anitka gratuluję :) piękne kreseczki :) Ruda a ile dni zostało Ci do @? jeśli w tym cyklu się nie uda to w kolejnym w razie czego nie kłóć się z mężem w czasie owulacji ;-) głowa do góry :-) reni trochę dziwne masz te bóle i drgawki... kiedy miałaś mniej więcej owulację? chyba jakoś parę dni temu? może to objaw implantacji, ale któż to może wiedzieć :-) Lenna nie będziesz robić testu na dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wybaczcie ze znowu na jakiś czas zamilklam ale nic sie u mnie nie działo ciekawego.. Teraz myślę ze chyba cos ruszyło na przód. Dzis dzwonilam do szpital do którego musze sie udać musialam temu lekarzowi przeczytac wyniki badan z cytologii i powiedzial ze w przyszłym tygodniu zaczynaja zapisy na wizyty na takie badanie które musze przejść. A czeka mnie badanie kolposkopowe. Miała moze któraś z was juz to? I wie na czym to polega? I czy jest bolesne? No a co do mojego męża to juz ma zalatwione skierowanie do szpitala z tymi jego żylakami i w przyszłym tygodniu jedzie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ja miałam to badanie .. wkładają kamerkę do pochwy i na monitorze obserwują czy są jakieś zmiany jeżeli są to wycinaja kawałek do badania .. jeżeli pobiora do badania to możesz przez jakiś czas krwawic lekko. . Radzę wziąć wkładkę lub podpaske :) a poza tym na nie boli i wg. Ja miałam taką sytuację ze trafiłam akurat na studentów :/ dwóch lekarzy i 5 czy 6 studentów obserwowalo Sb moją ### na monitorze. . Byłam trochę skrepowana.. Ale oni też muszą się uczyć co nie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ja miałam to badanie .. wkładają kamerkę do pochwy i na monitorze obserwują czy są jakieś zmiany jeżeli są to wycinaja kawałek do badania .. jeżeli pobiora do badania to możesz przez jakiś czas krwawic lekko. . Radzę wziąć wkładkę lub podpaske :) a poza tym na nie boli i wg. Ja miałam taką sytuację ze trafiłam akurat na studentów :/ dwóch lekarzy i 5 czy 6 studentów obserwowalo Sb moją ### na monitorze. . Byłam trochę skrepowana.. Ale oni też muszą się uczyć co nie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
cześć Dziewczyny!! Mam do Was pytanko odnośnie testow owulacyjnych. Może któraś z Was się bardziej orientuje w tym temacie. 18 dc wyszly mi 2 identyczne kreseczki a 19 dc testowa była ciemniejsza niz kontrolna. To czy owu powinna wystąpić dobe po 18 czy 19 dniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi prawdopodobnie miałam owu 6 dni temu,ale to nie możliwe by tak szybko coś się działo nie sądzę by był to objaw a tak po za tym to czuję jak by coś w gardle mi się przykleiło cholera wie może to jakieś przeziębienie,trzeba czekać do @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka gratulacje.u mnie tez 24 dc,zadnych objawow,o ciazy mysle i nie mysle.Mam wrazenie,ze tym razem sie udalo a za chwile mysle ze jednak tak szybko byloby to za proste :) ot historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Cześć dziewczyny :) pozwalam sobie pisać na tym forum ponieważ również staramy się z narzeczonym o dzidzię od roku i nic....:/ powiedzcie mi co o tym myśleć okres miałam 6.04 a od kilku dni bolą mnie piersi tak że dotknąć ich nie mogę :/ pobolewają mnie jajniki również od kilku dni j jakaś ospała jestem nie wiem sama co o tym myśleć... Powiedzcie co o tym sądzicie? Mogę mieć nadzieję że może się udało...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi a ktory masz tydzien? Albo kiedy mialas ostatnio @? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz jestem skołowana rano dreszcze ciągle uczucie zimna raz gorąca a teraz zauważyłam jedna nitkę śluzu przezroczystego z krwią no nic trzeba czekać do @ i testować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka dzięki za odpowiedz i powiem Ci ze trochę mnie uspokoilas bo w mecie naczytalam sie ze jakieś narkozy dająddo wykonania tego albo jakieś znieczulenia i wgl ze to bolesne itp itd. Ale jeśli mówisz ze to nie tak źle to jakoś to przeboleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka kiedyś musiało to wszystko nastąpić i cieszę ie ze w końcu to sie udalo wszystko załatwić. Teraz tylko to przetrwać ale to juz jakoś sie da.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka a powiedz mi czy to długo trwa i czy od razu wypuszcza mnie po tym do domu? I jak długo czeka sie na jakiekolwiek wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi jak juz ruszylo to juz wszystko przetrwacie:) i pewnie Wasze relacje sie polepszyly com? bo to Wasz wspólna walka;) ciesze sie strasznie ze idzie to wszystko do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Hej dziewczyny odpowie któraś z Was na moje powyższe pytanie? Będę wdzięczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczko idziemy przez to wszystko razem bo oboje sie boimi co będzie dalej ale mamy siebie wiec damy rade.. Ten moj podaje juz we Wtorek jedzie. A ja niestety dopiero wtorek/środa mam dopiero dzwonić do szpitala i ppytaćczy juz zaczęli zapisy. Ale tak jakoś raz niej nam jak oby dwoje działamy.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia zadna sie nie pali do odpisania bo w sumie co mamy CI napisac? Twoje objawy moga swiadczyc o wszystkim i o niczym... nie nakrecaj sie, poczekaj do terminu @ i wtedy testuj, wtedy bedziesz wiedziala czy sie udalo czy nie, powodzenia;) blondi bo takie sytuacje łącza, tym bardziej ze kazde z Was walczy o Ty by byc zdrowym i płodnym i zeby miec dzieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia200001
Wiem blondyneczko ;) a powiedz mi może wiesz czy dodatkowo biały śluz może świadczyć o tym że się udało...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×